Skocz do zawartości
Uwaga konkurs! Wejściówki na AVS 2018 Czytaj więcej.. ×
Superata

Astell&Kern na avs 2017 - wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

SP1000 - wiadomo tego trzeba było posłuchać. Według wielu to w tej chwili najlepszy DAP. Nie zabrakło KANNa i AK70 MK2. Był też nowy Ripper i bardzo ciekawy wzmacniacz AK T1 :) który zrobił małą burzę. 

IMG_3623.jpg

IMG_3634.jpg

IMG_3635.jpg

IMG_3636.jpg

IMG_3638.jpg

IMG_3639.jpg

IMG_3663.jpg

IMG_3671.jpg

IMG_3680.jpg

IMG_3689.jpg

IMG_3716.jpg

IMG_3718.jpg

IMG_3721.jpg

IMG_3723.jpg

IMG_3724.jpg

IMG_3725.jpg

IMG_3731.jpg

IMG_3732.jpg

IMG_3738.jpg

IMG_3742.jpg

IMG_3743.jpg

IMG_3792.jpg

IMG_3793.jpg

IMG_3794.jpg

IMG_3824.jpg

IMG_3844.jpg

IMG_3845.jpg

IMG_3891.jpg

IMG_3893.jpg

IMG_3894.jpg

IMG_3895.jpg

IMG_3897.jpg

IMG_3898.jpg

IMG_3899.jpg

IMG_3900.jpg

IMG_3901.jpg

IMG_3902.jpg

IMG_3903.jpg

IMG_3921.jpg

IMG_3922.jpg

IMG_3924.jpg

IMG_3926.jpg

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ten malutki "wzmacniacz" (ma wyjścia słuchawkowe, to chyba wzmacniacz) na ostatnim zdjęciu to co to? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Swordfish_
      " Firmy Astell&Kern nikomu interesującemu się przenośnym sprzętem audio przedstawiać raczej nie trzeba. Ta koreańska marka, której właścicielem jest firma iRiver, już od dłuższego czasu jest obecna na naszym rynku. Co więcej, śmiało można także powiedzieć, że jest ona nie tylko rozpoznawalna na całym świecie, ale także nierzadko wyznacza standardy i kierunku rozwoju w branży przenośnego audio wyższej klasy. "

https://hifizone.pl/recenzja-astellkern-billie-jean/
    • Przez Swordfish_
      " 64 Audio U12t to słuchawki - z wielu powodów - niezwykle ciekawe. Natomiast tytułem wstępu, warto przybliżyć najpierw samą markę 64 Audio. Bo o ile jest ona u nas może mniej rozpoznawalna - to „za wielką wodą” używają jej całkiem znani artyści. Za tą amerykańską firmą stoi inżynier dźwięku Vitaliy Belonozkhko, i pierwotnie miała ona nazwę 1964 Ears. Liczba w nazwie nawiązuje do tego, co działo się w muzyce właśnie w 1964 roku. A działo się wtedy dużo: Beatlesi pojawili się w Stanach Zjednoczonych, Beach Boys w końcu miało swój największy hit. Innymi słowy, rok ten był w pewnym sensie przełomowym dla muzyki rockowej. "

http://hifizone.pl/64-audio-u12t-recenzja-sluchawek-dokanalowych/

• Przez Superata
      Najnowszy, unikalny, specjalna edycja - WYJĄTKOWY
      A&futura SE100 M.Chat edition

Niedługo więcej w temacie  mi się podoba 

• Przez Swordfish_
      "Wzmacniacz biurkowy Astell&Kern ze zinegrowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym to produkt, który z pewnością można traktować, jako swoisty znak czasów. Jeszcze kilka lat temu urządzeń tego typu, integrujących funkcjonalność przetwornika DAC, wzmacniacza słuchawkowego oraz wzmacniacza „głośnikowego” było na rynku, jak na lekarstwo. Ktoś mógłby też powiedzieć, że przecież nie od dziś dostępne są przetworniki wyposażone we wzmacniacze słuchawkowe. Oczywiście, jednak to, co odróżnia L1000 od wielu, na pierwszy rzut oka, podobnych urządzeń, to właśnie zintegrowanie wzmacniacza, do którego można podłączyć „normalne” kolumny. Żeby było ciekawiej, ACRO L1000 wyceniony został na niemałą w sumie kwotę ponad czterech tysięcy złotych, a jakby tego było mało, to producent oferuje do niego dedykowane kolumny o symbolu S1000. A te, nie dość, że są tylko niewiele większe od samego L1000, to są jednocześnie od niego nie tylko sporo cięższe, ale i także nieco droższe."

http://hifizone.pl/recenzja-astellkern-acro-l1000-s1000/

• Przez Gourney
      Cześć

Przyszedł do mnie, po niecałych 3 tygodniach, tytułowy odtwarzacz.

W tym wątku będę sukcesywnie wrzucał moje wrażenia z obcowania z tym wynalazkiem.

Na razie mogę powiedzieć, że jest bardzo mały (sporo mniejszy od Shanlinga m1) i plasticzany (przez co jest bardzo lekki, ale też nieco tandetny).

Dopiero co zainstalowałem na smartfonie dedykowaną apkę, która umożliwia sterowanie odtwarzaczem i (chyba) zapisuje wyniki ćwiczeń, czy coś w ten deseń. Player ma dwa tryby - sport i (wiadomo) Hi-Fi. Obsługa jest w sumie dość prosta, ale trzeba rzucić okiem na dołączoną instrukcję. Niestety wszystkie komunikaty w słuchawkach podawane są dźwięczną...chińszczyzną.

EDIT: dodałem zdjęcie z tilajtem żeby unaocznić jak małe jest to...maleństwo.

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności