Jump to content
Superata

Jest moc pokój 201 - Auralic, Riva i Fostex

Recommended Posts

W tym pokoju wytrzymałem minutę.

• Haha 1

@SuperTata    napraw pan lepiej forum, bo wbijałem tu pół godziny, żeby obejrzeć te 3 zdjęcia na krzyż zrobione ziemniakiem  :D

Z telefonu to ja mogę... Jakoś inni chwalili i znalazło się kilku kupców. Z godziny na godzinę GXy grały co raz lepiej. Niektórzy przychodzili po kilka razy ich słuchać. Mnie się podobały. Co do jakości zdjeć może lepiej było się ruszyć i przekonać osobiście jak to było na żywo.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Superata
      Test:
      https://www.stereolife.pl/4041

" Aries G2 jest w moim przekonaniu cyfrowym źródłem bliskim audiofilskiego absolutu. Nie chcę, i być może nawet nie powinienem sobie wyobrażać do czego będzie zdolny w połączeniu z trzema innymi urządzeniami z tej serii. Wiem, że chciałbym mieć taki transport w swoim systemie odniesienia i na razie to mi wystarczy.

Co więcej, gdybyśmy przebudowali Ariesa G2 i zrobili z niego normalnego, domowego peceta, prawdopodobnie byłby beznadziejny. Ale, w odróżnieniu od takich blaszaków, zbudowano go tylko w jednym celu. Ma odtwarzać muzykę. I robi to genialnie" 

• By Superata
      Fostex TH909 - specjalna limitowana edycja tylko 300 sztuk na cały świat! My też je będziemy mieli  

Dane słuchawek: TH909(SB).pdf

• By Superata
      Zapraszamy do lektury  

http://stereoikolorowo.blogspot.com/2019/04/gosniki-bezprzewodowe-bluetoothwifi.html

"Głośniki bezprzewodowe RIVA Arena i RIVA Festival to rzetelne, solidne i estetyczne konstrukcje, a do tego ultra-funkcyjne i bogato wyposażone. Zapewniają wyjątkowo zaawansowany dźwięk o wspaniałej przestrzeni, głębokim nasączeniu tonalnym i wysokiej dynamice. Oba głośniki można ze sobą spiąć tworząc mini-system typu multi-room (lub spiąć z dowolną liczbą innych głośników RIVA). RIVA Arena i Festival to dobry wybór dla nowoczesnych melomanów, którzy chcą się obyć bez dużej ilości głośników stereo, wzmacniaczy, kabli, etc. w swoim pomieszczeniu odsłuchowym. Ponadto Arena i Festival reprezentują znakomitą relację: jakość/cena!" 

• By Swordfish_
      O ile recenzji jednych i drugich słuchawek Fostexa jest już trochę w sieci, to tym razem proponuje się im przyjrzeć z nieco innej perspektywy. A na dodatek zestawić je ze sobą. Bo pomimo tego, że różni je (nie tylko) cena, to może okazać się, iż w tym szaleństwie jest metoda. 

"Fostex. Firma znana głownie z trzech rzeczy. Po pierwsze z dość charakterystycznych przetworników głośnikowych, które dobrze znane są na rynku DIY. Drugą jest ogólnie pojęty sprzęt dla użytkowników z branży pro-audio. Trzecią natomiast jest coraz ciekawsza oferta produktów kierowanych na rynek konsumencki."

https://hifizone.pl/recenzja-fostex-th-900-mkii-i-th-610-porownanie/

Serdecznie pozdrawiam i polecam się na (nieodległą) przyszłość
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy