Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
Superata

Auralic G2 Seria premiera na AVS2017

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wielu oryginalny VEGA Digital Audio Processor był DAC’iem referencyjnym, pewnym punktem odniesienia, który wykraczał swoimi możliwościami jako sprzęt w przystępnej cenie. Teraz nowy VEGA G2 Streaming DAC korzysta z ciągłych badań i rozwoju firmy AURALiC w celu uwzględnienia najnowszych protokołów przesyłania, ulepszonej inżynierii izolacji, przebudowanej obudowy i wielu innych, przy zachowaniu naszych sztandarowych elementów, takich jak moduł wyjściowy ORFEO. Rezultatem jest zupełnie odmieniony strumieniowy DAC, który wyznacza nowe standardy, osiągając poziom muzyczności, który jest cechą charakterystyczną produktów AURALiC.
Nowy standard cyfrowego przetwarzania audio - premiera Auralic G2 na AVS2017 

Hotel Sobieski pokój 201

ARIES G2 Top (Copy).jpgARIES G2 Side (Copy).jpgARIES G2 Promotion (Copy).jpgARIES G2 Inner Top (Copy).jpgARIES G2 Top.jpgVEGA G2 Front.jpgVEGA G2 Inner.jpgVEGA G2 Promotion.jpgVEGA G2 Top.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Swordfish_
      " Auralic Vega G1 to najnowsza propozycja firmy z Pekinu. Jest to firma dość specyficzna i ciekawa zarazem. Bo o ile jest producentem – patrząc poprzez pryzmat rynku audio – stosunkowo młodym, to zdążyła już na przestrzeni ostatnich kilku lat całkiem nieźle namieszać. Weźmy chociażby za przykład streamery z serii Aries. Są one oparte o autorską platformę Lightning DS. Jednocześnie urządzenia te – nie bez powodu – uważane są za jedne z najlepszych w swojej klasie. I to nie tylko ze względu na brzmienie, ale także dzięki znakomitej integracji oprogramowania ze sprzętem. W dodatku można śmiało postawić tezę, że najtańszy streamer tej firmy – Aries Mini – praktycznie nie ma konkurencji w swojej klasie cenowej. "

https://hifizone.pl/recenzja-auralic-vega-g1/
    • Przez Superata
      Chyba pierwszy test tych urządzeń, a na pewno pierwszy na jaki ja trafiłem.  

HIFI+164 Auralic_HR.pdf

• Przez Superata
      Co to jest? Czym się to je?

Pełna informacja prasowa: Auralic Leo GX Reference Clock (06.09.2018).pdf

Trochę zdjęć

Mam nadzieję na dyskusje  

• Przez Superata
      Jak coś znajdziecie wrzucajcie tutaj. 
      Ja wygrzebałem to: 

• Przez Superata
      Szczegóły:

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności