Skocz do zawartości

Pioneer XDP-100R


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj zauważyłem, że po wpięciu słuchawek, wtyczka jest odchylona pod kątem jakichś 5-10 stopni od osi pionowej :D I jak tylko będę miał coś zapasowego, to wysyłam na reklamację. Ewentualnie, proszę drogich Panów, jak się zaprę, to będę korzystał z Mate 9 i ciul :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będzie miał lepszego ekranu i pełnego androida z możliwością instalowania każdej niemal apki :) Ja tam Pionka trzymam do usranej śmierci, bo idealnie wpisuje się w mój gust, tworzy kosmiczny duet z IT03 i... no jest zajedwabisty ;D Tylko muszę znaleźć tyci śrubokręt, żeby odkręcić bumpery :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będzie miał lepszego ekranu i pełnego androida z możliwością instalowania każdej niemal apki :) Ja tam Pionka trzymam do usranej śmierci, bo idealnie wpisuje się w mój gust, tworzy kosmiczny duet z IT03 i... no jest zajedwabisty ;D Tylko muszę znaleźć tyci śrubokręt, żeby odkręcić bumpery :D

ekran słabszy, ale fiio nie ogranicza androida i wszystko co pójdzie na 1gb ramu i ich procku można z powodzeniem zainstalować

 

x5iii to jedyny nowy DAP FiiO na AKM... X7ii i X7iiPro to już Sabre i to pewnie one mają konkurować z nowymi DAPami konkurencji

 

ale kto wie, może X5iii miło zaskoczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam, czy ktoś z posiadaczy Pioneera nie musiał oddać go na gwarancji? Jestem trochę załamany awaryjnością Pioneera:(. Chciałem sobie kupić pod choinkę ale mam obawy. Dzwoniłem na początku tygodnia do sklepu Pioneera w Warszawie czy mają dostępne na stanie i dowiedziałem się że ostatnia partia odtwarzaczy została zawrócona do fabryki z jakąś wadą :( Nowa dostawa w styczniu. Teraz nie wiem czy szukać w innym sklepie, czy nie trafię na wadliwy egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będzie miał lepszego ekranu i pełnego androida z możliwością instalowania każdej niemal apki :) Ja tam Pionka trzymam do usranej śmierci, bo idealnie wpisuje się w mój gust, tworzy kosmiczny duet z IT03 i... no jest zajedwabisty ;D Tylko muszę znaleźć tyci śrubokręt, żeby odkręcić bumpery :D

Ale czemu nie ma mieć pełnego androida? Już andek, który wyszedł po tym jak X7 sprzedałem nie miał z niczym problemów :P

Ja czekam na X5III, bo moc Pionka jest za mała dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na pewno nie będzie miał lepszego ekranu i pełnego androida z możliwością instalowania każdej niemal apki :) Ja tam Pionka trzymam do usranej śmierci, bo idealnie wpisuje się w mój gust, tworzy kosmiczny duet z IT03 i... no jest zajedwabisty ;D Tylko muszę znaleźć tyci śrubokręt, żeby odkręcić bumpery :D

Ale czemu nie ma mieć pełnego androida? Już andek, który wyszedł po tym jak X7 sprzedałem nie miał z niczym problemów

Ja czekam na X5III, bo moc Pionka jest za mała dla mnie.

Przy takiej bateryji czego się spodziewać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś magia z tym Pionkiem. Bateria mała, a ciągnie mi z 15h grania przy sporadycznym używaniu ekranu na normalnym gainie z vari Line-out.

 

Mnie więcej nie trzeba. Ma dość mocy, żeby występować wszystko co mam, a z takimi er4s radzi sobie też bezproblemowo. No i z Triple.Fi po prostu gra tak niesamowicie ******ście... Magia. Czysta magia. A pomyśleć, że jak miałem wcześniejsze dapy, to kompletnie mi nie siadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teti

Może warto by było wybrać się do zegarmistrza?? ;) Takie narzędzia powinien posiadać.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Joseph_k78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vaiet

Żadna magia tylko mało mocy :F

Mnie tam bawiło niesamowicie czytanie postów niektórych użytkowników upierających się, że daje radę z nausznymi... tych samych, którzy pisali wcześniej o zdecydowanie mocniejszych urządzeniach, że potrzebny jest dodatkowy AMP. (nie, nie chodzi o Ciebie :P)...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie magia jak trzyma 15h

Ja akurat znalazlem u siebie srubokret, ktory idealnie spasowal do odkrecenia tych srubek. A co do mocy Pionka, wiadomo ze nie wysteruje sluchawek 300 ohmowych, ale juz ze skutecznymi Dharmami i Sonorousami radzi sobie swietnie. Akurat tutaj zbyt duza moc moglaby byc wrecz przeszkoda.

Od słuchawek zależy ile prądu biorą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vaiet

Żadna magia tylko mało mocy :F

Mnie tam bawiło niesamowicie czytanie postów niektórych użytkowników upierających się, że daje radę z nausznymi... tych samych, którzy pisali wcześniej o zdecydowanie mocniejszych urządzeniach, że potrzebny jest dodatkowy AMP. (nie, nie chodzi o Ciebie :P)...

jak to, to he-6 nie napedzi ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He-6 do niego nie podpinalem, ale np. z Oppo PM-2 radzil sobie srednio (lepiej z PM-3). Szalu nie bylo tez z Fostexami TH-900, ale np. z Beyerami T5p v2 bylo juz calkiem przyjemnie :) Ja ogolnie korzystam wylacznie ze zrodel przenosnych, takze naturalnie szukam sluchawek nie wymagajacych duzo pradu do poprawnego wysterowania. Choc na taka ewentualnosc zawsze mozna jeszcze dolozyc zewnetrzny wzmacniacz i mozliwosci nieco sie poszerzaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak potężnego to nie ale przynajmniej nie szumi na stock aplikacji. Ja jestem bardzo przyzwyczajony do PowerAMP ale na pionku mi nie pasuje jednak. Na domyślnej aplikacji nie szumi, jakość jest trochę lepsza i działa przewijanie po przytrzymaniu przycisku a na PA nie.

xDuoo też bywają awaryjne, było o tym na headfi jak padają baterie z niczego. Mam xDuuo ale jednak Pionek gra lepiej. Gdyby X3 tak nie szumiał to bym XDP nie kupił pewnie.

W pionku można włączyć VLO czy jak się to nazywa i jest już bardzo głośno ale jak dla mnie jest słabiej bo minimalnie ale jednak szum się pojawia.

Co do gniazda jack to też się obawiam i widzę że u mnie nie jest już tak ciasne jak na początku a z każdym tygodniem co raz bardziej się wyrabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności