Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, tommir napisał:

No rzeczywiście, trzeba poczekać na inne...



Ktoś policzył jego recenzje - na 50 recenzji 45 ma ocenę pomiędzy 4 a 5 gwiazdek. 90% produktów pochodzi z Penon Audio.
Dla mnie ten człowiek razem z jego kumplem audio123 mają 0 wiarygodności, jak ktoś nie wierzy przedstawiam wycinek twórczości audio123, podobno znanego i szanowanego recenzenta dokanałówek. 2 różne IEMy, a kopypasta jak się patrzy.
Teraz obaj shillują FiiO, znaczy poszły koperty pod stołem.




2021-07-16 12_28_47-Window.png
 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, docentore napisał:



Ktoś policzył jego recenzje - na 50 recenzji 45 ma ocenę pomiędzy 4 a 5 gwiazdek. 90% produktów pochodzi z Penon Audio.
Dla mnie ten człowiek razem z jego kumplem audio123 mają 0 wiarygodności, jak ktoś nie wierzy przedstawiam wycinek twórczości audio123, podobno znanego i szanowanego recenzenta dokanałówek. 2 różne IEMy, a kopypasta jak się patrzy.
Teraz obaj shillują FiiO, znaczy poszły koperty pod stołem.




2021-07-16 12_28_47-Window.png
 

Faktycznie - jeśli 01X grają wg niego, tak samo jak Honeydew, to znaczy, że on zwykły siu....ak jest, a nie recenzent ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, docentore napisał:



Ktoś policzył jego recenzje - na 50 recenzji 45 ma ocenę pomiędzy 4 a 5 gwiazdek. 90% produktów pochodzi z Penon Audio.
Dla mnie ten człowiek razem z jego kumplem audio123 mają 0 wiarygodności, jak ktoś nie wierzy przedstawiam wycinek twórczości audio123, podobno znanego i szanowanego recenzenta dokanałówek. 2 różne IEMy, a kopypasta jak się patrzy.
Teraz obaj shillują FiiO, znaczy poszły koperty pod stołem.




2021-07-16 12_28_47-Window.png
 

Ten audio123 to najgorszy recenzent na świecie IMO xd. U niego wszystko jest extended, smooth, controlled i moderate- WSZYSTKO. Nie można z tych recenzji wywnioskować kompletnie nic. Równie dobrze mógłby kopiować-wklejać jeden tekst wszędzie xd 

Edytowane przez marcelmtbmx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marek_m napisał:

Recka może i marna, ale za to poruszenie na forum duże :D 

 

A tak na marginesie, naganiacze są wszędzie, również tutaj ;) 

Poruszenie jest duże, bo FiiO ładuje kasę w promocję i shillowanie. Nie mówię, że FD3 są złe, ale ta recka jest poniżej krytyki.
Nie to, żebym się czepiał i brał do siebie co ten koleś wypisuje, ale:

2021-08-10 15_55_52-(1) Fiio FD3_FD3pro _ Headphone Reviews and Discussion - Head-Fi.org — Mozilla F.png

Serio?!? WTF
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, docentore napisał:

Szkoda, że napisany przez kolesia o wiarygodności

 

 

 

 

 

image.jpeg

Ja już od pewnego czasu z dystansem podchodziłem do jego recenzji. Pamiętam, że gość hajpował Reecho SG-01, Geekwold GK10, ISN H50, a ostatnio jakąś nową markę Yanyin. Co ciekawe jak ktoś mu zarzucił stronniczość to został zaraz zjechany przez resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producenci mogliby przestać robić wodę z mózgu konsumentom i zaprzestać rozdawać sample. Ale wszystko jest zazębione ze sobą. Wystarczy nie łykać co popadnie..

Edytowane przez requal
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Hustler napisał:

Ja już od pewnego czasu z dystansem podchodziłem do jego recenzji. Pamiętam, że gość hajpował Reecho SG-01, Geekwold GK10, ISN H50, a ostatnio jakąś nową markę Yanyin. Co ciekawe jak ktoś mu zarzucił stronniczość to został zaraz zjechany przez resztę.

Ja mu zarzucałem kilkakrotnie, ale za każdym razem jak jest wytykana stronniczość i zależność od Penona (audio123lub dsnutsowi) tych dwóch konfidentów leci z płaczem do modów, że ich "uczucia recenzenckie zostały obrażone" itp.

 

 

7 godzin temu, requal napisał:

Producenci mogliby przestać robić wodę z mózgu konsumentom i zaprzestać rozdawać sample. Ale wszystko jest zazębione ze sobą. Wystarczy nie łykać co popadnie..


Producenci się wycofują kiedy nie dasz dobrej recki ;) HBB ostatnio mówił, że zawsze dostawał próbki od FiiO i Dunu bez pytania, po prostu przychodziły przesyłki, ale po nieprzychylnej recenzji któregoś z produktu (w przypadku FiiO to było FH5s) kontakt się urwał :D

 

Edytowane przez docentore
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, docentore napisał:

Producenci się wycofują kiedy nie dasz dobrej recki ;) HBB ostatnio mówił, że zawsze dostawał próbki od FiiO i Dunu bez pytania, po prostu przychodziły przesyłki, ale po nieprzychylnej recenzji któregoś z produktu (w przypadku FiiO to było FH5s) kontakt się urwał :D

Jakoś mnie to nie dziwi. Dystrybutorzy odmawiają sprzedaży chińszczyzny po krytyce produktu, także przykład ewidentnie idzie z góry. Albo jedziesz pociągiem i wszystko jest ekstra, albo masz swoje zdanie i liczysz się z w/w konsekwencjami. Dlatego recenzenci często odsyłają tony sprzętów bez publikacji recenzji, a światło dzienne ujrzą tylko te dobre lub bardzo dobre produkty.

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, docentore napisał:

Producenci się wycofują kiedy nie dasz dobrej recki ;)

No i dobrze.

 

12 minut temu, Palpatine napisał:

Dlatego recenzenci często odsyłają tony sprzętów bez publikacji recenzji, a światło dzienne ujrzą tylko te dobre lub bardzo dobre produkty.

A chciałbyś tracić czas na pisanie recenzji sprzętu, który uważasz za słaby, kiedy pod ręką leży coś ciekawego?

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Inszy napisał:

No i dobrze.

Mówisz poważnie? Od ilu lat godzisz się na ten proceder?

2 minuty temu, Inszy napisał:

A chciałbyś tracić czas na pisanie recenzji sprzętu, który uważasz za słaby, kiedy pod ręką leży coś ciekawego?

Jasne, choćby po to aby przestrzec własnych czytelników aby nie wdepnęli na minę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzę się na co? Na kupowanie dużej części sprzętu, który recenzowałem i nie latanie za rabatami z tej okazji? Normalnie przepraszam bardzo 🤷‍♂️

I widać, że nie pisujesz, albo masz bardzo duże pokłady czasu do zmarnowania. O słabym produkcie, to się wspomina na forum, a nie poświęca czas i energię na pisanie recenzji.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Inszy napisał:

Godzę się na co? Na kupowanie dużej części sprzętu, który recenzowałem i nie latanie za rabatami z tej okazji? Normalnie przepraszam bardzo 🤷‍♂️

(...)


Na to co napisałeś w odpowiedzi do mnie, że recenzenci nie powinni dostawać próbek, jeśli piszą nieprzychylne opinie o produkcie. Będziemy mieli świat złożony z DSutsów i Zeosów, którzy zawsze dają 5 gwiazdek, bo z tego hajs mają.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Inszy napisał:

Dzięki temu sobie oddzielisz recenzje od materiałów marketingowych i nie będziesz musiał się zastanawiać nad takimi bzdurami jak Palpatine.

Słaby deal?

Fajnie. Ustawowo zakażemy wysyłania darmowych próbek do recenzentów czy masz jakiś inny sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Hustler napisał:

 

Trzeba poczekać i dowiedzieć się co to za "elektrostat". A potem jeszcze pytanie jak gra - do suchych trebli wystarczy ba ;)

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę post z żalu pisany, ale przede wszystkim jako ostrzeżenie.

LINSOUL i sprawy gwarancyjne

 

Czy wiecie, że kupując jakikolwiek produkt z drugiej ręki, który został zakupiony w Linsoul tracicicie gwarancję?

Czy wiecie, że jakikolwiek produkt zakupiony w Linsoul na wyprzedaży, z obniżką, z kuponem itp nie ma gwarancji?



 

  • Confused 2
  • Sad 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności