Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, pylaczynski napisał(a):

To polecam rozważyć adaptery ddHifi - 4,4mm -> 3,5 mm naprawdę wysokiej jakości na allegro za 100pln od ręki ostatnio kupiłem i jestem zachwycony.

Mi dość szybko padł taki adapter. I chyba nie tylko ja miałem z nim problemy, więc nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jarzyna napisał(a):

Mi dość szybko padł taki adapter. I chyba nie tylko ja miałem z nim problemy, więc nie polecam.

 

Powierdzam, też szybki zgon. I to już druga sztuka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dweet napisał(a):

 

Powierdzam, też szybki zgon. I to już druga sztuka 😕

Ja też niespecjalnie jestem zwolennikiem przejściówek - okropnie to wydłuża wystający wtyk z gniazda i mam jakąś schizę że wyłamię gniazdo. 

Do tego mam wyjątkowe szczęście do takich numerów ;)

BTW jak macie coś do specyficznych crashtestów to ja chętnie. Łatwo udowodnię że się da 😁😁😁😁 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hubercik12311 napisał(a):

Ja też niespecjalnie jestem zwolennikiem przejściówek - okropnie to wydłuża wystający wtyk z gniazda i mam jakąś schizę że wyłamię gniazdo. 

Do tego mam wyjątkowe szczęście do takich numerów ;)

BTW jak macie coś do specyficznych crashtestów to ja chętnie. Łatwo udowodnię że się da 😁😁😁😁 

 

Ja mówię tylko o tych od ddHifi. Mam kilka innych i z nimi problemów nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FranticPhil napisał(a):

Ja mam, używam codziennie wiele godzin i nic się z nimi nie dzieje...

 

Za mała próba, żeby wydać osąd ;)

Edytowane przez dweet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, FranticPhil napisał(a):

Ja mam, używam codziennie wiele godzin i nic się z nimi nie dzieje...

Może inaczej. Trafiłem w kabel którego nie miało być w ścianie. Wywaliło zabezpieczenie przedlicznikowe  na klatce.

Podłączyłem oprawkę żarówki do lampki i wygięła się jakimś cudem blaszka w środku. Zgadnij które zabezpieczenie poszło w pieruny 😁

Mam za dużo szczęścia w życiu po prostu. 

A kabel za 60 zeta to nie jest jakiś kosmiczny wydatek. Zemściło się oszczędzanie kupując przez linsoul więc tutaj wydaje mi się że lepiej spasuje kabel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, hubercik12311 napisał(a):

 

Dzięki za przestrogę Panowie. Myślałem, że co jak co ale ddhifi to sprawdzona marka adapterów i dlatego kupiłem i poleciłem (bo ma też kilka z shopee, działają ale wykonanie typowy chińczyk) :)

 

Ja osobiście wolę adaptery niż przepinać kable pod źródło, czasami piny ciężko siedzą i aż strach

Edytowane przez pylaczynski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przestrogę Panowie. Myślałem, że co jak co ale ddhifi to sprawdzona marka adapterów i dlatego kupiłem i poleciłem (bo ma też kilka z shopee, działają ale wykonanie typowy chińczyk)
 
Ja osobiście wolę adaptery niż przepinać kable pod źródło, czasami piny ciężko siedzą i aż strach
Ja kupiłem adapter 3.5mm do 4.4mm od ifi 99pln, czy pokaże czy to dobry wyrób

Wysłane z mojego SM-T590 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie napisałem tego po to, żeby pokazać, że to pancerny produkt, tylko po to, żeby pokazać na forum, że są też użytkownicy którzy są zadowoleni z produktu :)

Wiadomo, że trudniej o chwalące produkt głosy na jakimkolwiek forum; więcej jest tych niezadowolonych i nagle wygląda to tak, jakby każda sztuka była wadliwa i produkt to bubel.

Just a friendly reminder.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, SeagaL napisał(a):

Ja też mam kilka różnych, zarówno od ddHiFi jak i od Dunu - wszystkie działają bez żadnych problemów od jakiś 2 lat.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

 

Ty jesteś kiepskim przykładem, bo u ciebie wszystko jak w muzeum :P Tu musi być prawdziwy stress test!

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, dweet napisał(a):

 

Ty jesteś kiepskim przykładem, bo u ciebie wszystko jak w muzeum :P Tu musi być prawdziwy stress test!

No ale mi też działają, a ja jestem przeciwieństwem Seagala, u mnie wszystko jak w warsztacie traktowane jest :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, docentore napisał(a):

No ale mi też działają, a ja jestem przeciwieństwem Seagala, u mnie wszystko jak w warsztacie traktowane jest :P

 

 

Wciąż ci daleko do człowieka, który miał walniętego dynamika we wszystkich posiadanych przez siebie dokach od ThieAudio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ryankgb napisał(a):

Ja naprawdę nie rozumiem co wy z tym sprzętem robicie.. 

U mnie to tak wygłaskane wszystko.. aż czasami palcem szkoda dotknąć żeby odcisku nie zostawić 😆

 

Jedni patrzą, inni używają :P

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ryankgb napisał(a):

Ja naprawdę nie rozumiem co wy z tym sprzętem robicie.. 

U mnie to tak wygłaskane wszystko.. aż czasami palcem szkoda dotknąć żeby odcisku nie zostawić 😆

Ja bardzo długo miałem szczęście do sprzętów wszelakich. Nic się nie psuło. 

Teraz jakaś kumulacja

Tv Samsunga po 4 latach - pionowy pasek na matrycy, sam z siebie

S12 z linsoula i przejścia jak przez pole minowe.

Nówka wkrętarka DeWalt za kupę kasy i to samo - upalony silnik przy skręcaniu szafy z Ikei ( tu Castorama popisowo się zachowała i dali od razu nową)

Długo by wymieniać....

 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, hubercik12311 napisał(a):

Ja bardzo długo miałem szczęście do sprzętów wszelakich. Nic się nie psuło. 

Teraz jakaś kumulacja

Tv Samsunga po 4 latach - pionowy pasek na matrycy, sam z siebie

S12 z linsoula i przejścia jak przez pole minowe.

Nówka wkrętarka DeWalt za kupę kasy i to samo - upalony silnik przy skręcaniu szafy z Ikei ( tu Castorama popisowo się zachowała i dali od razu nową)

Długo by wymieniać....

 

A bo szafy z Ikei to się skręca Parksidem, a nie dewaltem czy innymi festoolami... Mi kiedyś też poszły wióry z skrecanej szafy w iskrzące szczotki i dym się pojawił (i długo się to działo), ale wystarczyło przedmuchać kompresorem i było ok :)

 

Żeby nie zbaczać z tematu:

bardzo ciekawe pchełki DIY planarne za 150$ z driverem z Timelessow (ktory za ok 90$ gdzieś widziałem) i kablem za 60$, więc jak za darmo 😅

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, pylaczynski napisał(a):

Żeby nie zbaczać z tematu:

bardzo ciekawe pchełki DIY planarne za 150$ z driverem z Timelessow (ktory za ok 90$ gdzieś widziałem) i kablem za 60$, więc jak za darmo 😅

 

 

 

 

O, prawie ten kabelek miałem kiedyś i jest super (OEAudio 2DualCDC) :D Świetnie wpływa na brzmienie i jest ultracieniutki, a poza tym ładny i czuć, że premium :D 

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pylaczynski napisał(a):

A bo szafy z Ikei to się skręca Parksidem, a nie dewaltem czy innymi festoolami... Mi kiedyś też poszły wióry z skrecanej szafy w iskrzące szczotki i dym się pojawił (i długo się to działo), ale wystarczyło przedmuchać kompresorem i było ok :)

 

Żeby nie zbaczać z tematu:

bardzo ciekawe pchełki DIY planarne za 150$ z driverem z Timelessow (ktory za ok 90$ gdzieś widziałem) i kablem za 60$, więc jak za darmo 😅

 

 

 

Ad 1. Z parkshita się własnie wyleczyłem skutecznie wymieniając go na DeWalt

Ad.2 Gdyby nie kurs dolara w kosmosie to brałbym te pchełki w ciemno 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś mi pomoże w zrozumieniu następującej rzeczy. Kupiłem adapter ifi jack 3.5mm do 4.4mm. Cel zakupu był taki że chciałem używać wyjścia 4.4mm w DAPie gdyż jest tam 2 razy więcej mocy. I tutaj jest coś czego nie rozumiem. Bez względu do jakiego gnazda włożę słuchawki mam tę samą głośność. Nie powinno być tak że w gnieździe4.4mm powinna być wyższa głośność?

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wfmsiekierka napisał(a):

A może ktoś mi pomoże w zrozumieniu następującej rzeczy. Kupiłem adapter ifi jack 3.5mm do 4.4mm. Cel zakupu był taki że chciałem używać wyjścia 4.4mm w DAPie gdyż jest tam 2 razy więcej mocy. I tutaj jest coś czego nie rozumiem. Bez względu do jakiego gnazda włożę słuchawki mam tę samą głośność. Nie powinno być tak że w gnieździe4.4mm powinna być wyższa głośność?

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka
 

Już abstrahując od bezpieczeństwa takich adapterow dla samego źródła (szczególnie nie od ifi, które umożliwiają taką zmianę), to takie adaptery działają tak, że zwierasz dwa obwody L- i R- we wspólne GND, więc finalnie tracisz wszystkie plusy gniazda zbalansowego, w tym też dodatkową moc.

Obcinasz cały sygnał "ujemny", więc tak jak przykładowo miałbyś na wyjściu 4Vp-p (pomiędzy skrajnymi wartościami sinusoidy) to po przejściu przez adapter miałbyś 2Vp-p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności