Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, audiuro napisał:

Czy ktoś porównywał Mele z T3Plus?
 

 

niestety przez tę wstrzemięźliwość w odpowiedziach zamówiłem obie pary 😜 1 z nich pewnie trafi do sklepu forumowego

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2021 o 13:59, telemach napisał:

 

bo w Hifigo się kupuje od razu hurtem większą ilość rzeczy bo wtedy wysyłkę masz free a i na jakiś kupon zniżkowy można się załapać; daj znać jak przyjdzie ci ta przesyłka, zobaczymy ile ci policzy PP

 

Dostałem przesyłkę inpostem, zerko dopłaty.

Kilka słów o S12, na szybko bo tylko kilka minut miałem w uszach. Dają radę, zdecydowanie podobna szkoła grania jak Timeless, ale bez dziwnych talerzy wystających z ucha.
Wygoda na celujący - serio, to będą moje słuchawki do spania.

Prądolubne w uj, im więcej tym lepiej. Go blu gra na 80% - przeszacowałem, brzmi dobrze na 50%.

Napiszę więcej jak się osłucham.

 

s12.jpg

Edytowane przez docentore
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kilka słów o Seeds II :)

 

- bardzo dobre wykonanie, wszystko jest świetnie spasowane, pierwsza klasa, 

- kabel jest cudowny, nie za gruby nie za cienki, efekt mikrofonowy jest minimalny 

- fit jest dziwny ... i trzeba się do niego przyzwyczaić ... słuchawki są bardzo ciężkie, ale  pięknie wtapiają się w ucho i siedzą w nim pewnie, nie odstają, problemem jest kabel dodaję zdjęcie bo ono najlepiej przedstawia techniczny zamysł twórców, kabel poprowadzony za uchem nie stanowi kompletnie żadnego oparcia dla samych słuchawek, dla ludzi o małych uszach może być to bardzo dziwne rozwiązanie, ja na szczęcie mam wielkie i u mnie końcówka ucha jeszcze jest w stanie poprowadzić kabel w sposób prawidłowy :) 

- granie, bardzo przyjemna V, nie zalana basem (choć jest go sporo) z dość dobrą góra, szeroką sceną i niezłą separacją, 

nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale wdają mi się naturalnym rozwinięciem IT01 które miałem wcześniej 

 

czy bym polecił po jakimś już czasie na uszach ... bez przymierzenia nie ;) 

ale dla osób z większymi uszami jak najbardziej :P

71x5E-apjPL._AC_SL1500_.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ wypuściło słuchawki BT wokółuszne T10 za 90$, zapowiada się ciekawie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, docentore napisał:

Dostałem przesyłkę inpostem, zerko dopłaty.

Kilka słów o S12, na szybko bo tylko kilka minut miałem w uszach. Dają radę, zdecydowanie podobna szkoła grania jak Timeless, ale bez dziwnych talerzy wystających z ucha.
Wygoda na celujący - serio, to będą moje słuchawki do spania.

Prądolubne w uj, im więcej tym lepiej. Go blu gra na 80% - przeszacowałem, brzmi dobrze na 50%.

Napiszę więcej jak się osłucham.

 

s12.jpg

Też dziś dostałem. Potwierdzam, wygoda super, tylko miałem problem z dobrym "sealem" i musiałem trochę tipsów przerobić.

Dźwiękowo pierwsza klasa, bas jest bardzo jędrny, akcesoria super, przewód najlepszy stockowy jaki widziałem. 

Dziś zrobię sobie dłuższą sesje wieczorna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Methuselah napisał:

@fero415 bezpośrednio od DUNU. Sam czekam do kwietnia na model Vulkan (2DD+4BA), ale Titan S zapowiadają się interesująco. Z tego co wiem, do 2 tyg. będzie można je kupić w Polsce.

Vulkan od Dunu? Taka sama konfiguracja jak nowy Shanling.

Może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, docentore napisał:

Vulkan od Dunu? Taka sama konfiguracja jak nowy Shanling.

Może być ciekawie.

 

Tak, podobna. Nie wiem tylko, jak dokładnie są przetworniki przydzielone (no i jakie konkretnie DD są użyte). Strojenie ma być bardziej basowe. Ogólnie, to wyglądem mnie kupili.

 

vulkan.jpg

Edytowane przez Methuselah
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Tak, podobna. Nie wiem tylko, jak dokładnie są przetworniki przydzielone (no i jakie konkretnie DD są użyte). Strojenie ma być bardziej basowe. Ogólnie, to wyglądem mnie kupili.
 
vulkan.thumb.jpg.edbd72c7d6bf0d3218d28000cec4d3c2.jpg
To te na froncie? Kształt i forma jak w 112, wyglądają fajnie.
Te po prawej to domyślam się są SA4. Jeśli będą w 2/3 tak dobre jak SA6 to może być petarda.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, docentore napisał:

To te na froncie? Kształt i forma jak w 112, wyglądają fajnie.
Te po prawej to domyślam się są SA4. Jeśli będą w 2/3 tak dobre jak SA6 to może być petarda.

 

EST 112 chyba trochę niedoceniane (dźwięk IMO bardzo fajny, szczególnie z Hulkiem), ale wygoda bardzo dobra. Liczę, że Vulkany będą podobnie.

 

SA4 zapowiadają się jako mini SA6, których stosunek jakości do ceny jest świetny. Ciekawe, jak będzie z tańszymi. SA3 były tylko ok (niezłe pod wokal, ale nie bardzo uniwersalne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Methuselah napisał:

 

EST 112 chyba trochę niedoceniane (dźwięk IMO bardzo fajny, szczególnie z Hulkiem), ale wygoda bardzo dobra. Liczę, że Vulkany będą podobnie.

 

SA4 zapowiadają się jako mini SA6, których stosunek jakości do ceny jest świetny. Ciekawe, jak będzie z tańszymi. SA3 były tylko ok (niezłe pod wokal, ale nie bardzo uniwersalne).

EST112 nie słyszałem szczerze powiedziawszy, ale SA6 są w moim top3.
Niedawno kupiłem takie oto Dunu DN-1000, trochę z sentymentu, bo to moje pierwsze doki "audiofilskie" były oraz z ciekawości - chciałem zobaczyć jak się zestarzały. Po obsłuchaniu się dotarło do mnie dlaczego lubię liniowy bas :)

 

DN1000.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@docentore DN-1000 to klasyka :D IMHO bas w nich nie był zły (z pamięci), ale rozluźniony i wyraźnie podbity (takie U/V-shaped dla fanów mocnego dołu). Ze starych DN, wyraźnie spokojniejszy, ale ze stosunkowo mocnym subbasem był w DN-2000J, ale te miały też górę agresywną.

 

Nie dziwię się z SA6. Jak ktoś lubi takie granie (a mało kogo będzie razić), to na coś podobnego, a wyraźnie lepszego trzeba ponad 1k USD wydać. EST 112 warto posłuchać, choćby ze względu na doby bas, ale nie wygryzą raczej SA6.

 

PS. Pograły już trochę te Letshuoer S12?

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, side napisał:

 

Dawaj z całą top 3 :) Jakie doki tam jeszcze są?

1. MEST
2. Z1R
3. Shuoer Ej07 / exe-quo SA6

1 minutę temu, Methuselah napisał:

@docentore DN-1000 to klasyka :D IMHO bas w nich nie był zły (z pamięci), ale rozluźniony i wyraźnie podbity (takie U/V-shaped dla fanów mocnego dołu). Ze starych DN, wyraźnie spokojniejszy, ale ze stosunkowo mocnym subbasem był w DN-2000J, ale te miały też górę agresywną.

 

Nie dziwię się z SA6. Jak ktoś lubi takie granie (a mało kogo będzie razić), to na coś podobnego, a wyraźnie lepszego trzeba ponad 1k USD wydać. EST 112 warto posłuchać, choćby ze względu na doby bas, ale nie wygryzą raczej SA6.

 

PS. Pograły już trochę te Letshuoer S12?

Grają, nie mogę wyciągnąć ich z uszu. Równe, po jaśniejszej stronie zdecydowanie. Mają to coś, co nie pozwala przestać słuchać muzyki.

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, docentore napisał:

Grają, nie mogę wyciągnąć ich z uszu. Równe, po jaśniejszej stronie zdecydowanie. Mają to coś, co nie pozwala przestać słuchać muzyki.

Długo zamierzasz je trzymać? Zdążę wyzdrowieć i Ci zabrać? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo zamierzasz je trzymać? Zdążę wyzdrowieć i Ci zabrać? 
Ahahaha.

Tak zdążysz, zbyt mała wartość odsprzedaży
Będę miał może jeszcze Lea to tego czasu.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Linsoulu pojawiły się ciekawe doki z pojedynczym dynamikiem:
https://www.linsoul.com/collections/all/products/mim-audio-dark-magician
 

Niestety wygląda na to, że MiM to trochę firma krzak, ale mimo to słuchawki zbierają bardzo dobre opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności