Skocz do zawartości

Nie dajcie się zwieść stałym,"dobrym" rycerzom,co nie podśmier


paratykus

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już szok opadł to chciałabym zadać kilka pytań. :)

Dlaczego na forum nie ma żadnej zakładki związanej z Bose ? Drugie pytanie to czy można tu gdzieś rozmawiać o nagłośnieniu auta - też nie znalazłam.

 

był temat o głośnikach w samochodzie, ale ja w nim nie pisałem więc nie dam rady znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już szok opadł to chciałabym zadać kilka pytań. :)

Dlaczego na forum nie ma żadnej zakładki związanej z Bose ? Drugie pytanie to czy można tu gdzieś rozmawiać o nagłośnieniu auta - też nie znalazłam.

 

 

Bo na tym forum skrót BOSE oznacza jedno: Buy Other Sound Equipment ;)

 

I coś w tym jest :E

 

BTW: zależy jakie auto. My tutaj nie schodzimy poniżej poziomu Veyrona. Bo jakieś tam Ferrari, Lambo... No daj Pani spokój z takimi "zabawkami" dla dzieci.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bo BOSE jest zbyt mało popularne aby tworzyć oddzielne pod-forum dla tej marki.

2. To raczej nie to forum, nie to że nie ma ludzi z wiedzą tylko to forum jako tako sprzętu przenośnego.

I znowu kalafior. Nie, nie ma ludzi z wiedzą, tylko nikt w temacie tutaj nie dyskutuje. Znam przynajmniej 4rech medalistów różnych pokazów, występujących na naszym forum...

Edytowane przez Fatso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Bo BOSE jest zbyt mało popularne aby tworzyć oddzielne pod-forum dla tej marki.

2. To raczej nie to forum, nie to że nie ma ludzi z wiedzą tylko to forum jako tako sprzętu przenośnego.

I znowu kalafior. Nie, nie ma ludzi z wiedzą, tylko nikt w temacie tutaj nie dyskutuje. Znam przynajmniej 4rech medalistów różnych pokazów, występujących na naszym forum...

 

Fatso przeczytaj raz jeszcze co napisałem. Bo napisałeś mniej więcej to samo.

Spoko tylko gdzie ten temat, sam sobie poczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na Dankę też tak jadem plujesz? :D

 

 

 

Ależ ja na nikogo nie pluję jadem, a na pewno nie na naszą nową, forumową Koleżankę. Wprost przeciwnie :) Mój poprzedni post był pisany z przymrużeniem oka ;)

 

Co do Danki... Czasami daje mi ostro popalić, czasami po prostu się przytuli mówiąc "kocham cię". Cała ona.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły ten klonik nawet w tych bosach, jak to Ona ofc :D

widze, że Was samiczka kręci jak cyganka za progiem hahaha :D

 

 

A ja wyczuwam podstęp. Coś, jak swego czasu "zool" na PCLab.pl - fejkowy profil stworzony przez obecnych tam modów, żeby można sobie było jaja robić na forum. Tak bez konsekwencji ;) Wtedy każdy z nas miał dostęp do tego/jego (zoolowego) konta i robiliśmy co tylko chcieliśmy. Pisaliśmy, co nam w duszy grało :D

 

Albo inaczej: "otcinaliśmy kópony" ;) (obecni na tamtym forum 10 lat temu więdzą OCB).

 

;)

 

Fakt faktem, wtedy była ******sta ekipa: Vega, Carn, Rafał, Agnes, Anomalocaris itd. I to se ne vrati :(

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będę musiała udowadniać, że nie jestem słoniem. :/

 

 

Zdjęcie w avie realne czy wyszukane na necie? :>

 

Bo słonia to ono nie przypomina...

 

;)

 

edyta: odpisałem. "Z szacunku". Odpisałem, bo tak się pisze słowo "Kobieta". Z dużej litery. Z szacunku.

 

T.

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zaraz będę musiała udowadniać, że nie jestem słoniem. :/

 

 

Zdjęcie w avie realne czy wyszukane na necie? :>

 

Bo słonia to ono nie przypomina...

 

;)

 

edyta: odpisałem. "Z szacunku". Odpisałem, bo tak się pisze słowo "Kobieta". Z dużej litery. Z szacunku.

 

T.

 

Thomm a Twoje, jak prawdziwe to szacun ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomm a Twoje, jak prawdziwe to szacun ;)

 

 

 

 

Mój av to konglomerat. Mojego prawdziwego Imienia (Tomek) z moim muzycznym idolem (Kurtem Cobainem).

 

Thomass Cobain - tak mnie szukajcie na FB.

 

:)

Moje jest prawdziwe. A Twoje?

 

 

Post wyżej.

 

:)

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WilaAto - jak masz na imię? :D

 

Ja Robert jestem :D

wym.: 90-110-25

lat 41 :D

 

 

Coś bym napisał, ale.. Wila, Ty wiesz, ja wiem ;)

 

15.05.1975. Cały ja! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moje jest prawdziwe. A Twoje?

Jako i moje!

 

@WilaAto - jak masz na imię? :D

 

Ja Robert jestem :D

wym.: 90-110-25

To ostatnie to długość podałeś? :D

 

nie, to pierwsze kuźwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności