Skocz do zawartości

Denon AH-D7200


Nemrod

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, audionanik napisał:

Z padami w th-900 też były jaja.

Chodzi o to, że jak już audiofil wyda kilka tysi na jakiś element toru to musi cierpieć. Cierpienie jest tu niezbędnym elementem całej celebry onanistyczno-zakupowej; inaczej posiadanie sprzętu traci sens i nie może być uznane za zaliczone.

dla czystego sumienia nie ma jak dorobić sobie filozofię .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic spróbuję na spokojnie złożyć reklamacje. Zobaczymy czy Denon będzie miał "honor" wziąć problem na klatę i z uśmiechem na ustach rzec "klient naś Pan", albo będę nadrzeczywistym cierpieniem uszlachetniał radość płynącą ze słuchania 7200;)

Edytowane przez dj1978
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dj1978 napisał:

No nic spróbuję na spokojnie złożyć reklamacje. Zobaczymy czy Denon będzie miał "honor" wziąć problem na klatę i z uśmiechem na ustach rzec "klient naś Pan", albo będę nadrzeczywistym cierpieniem uszlachetniał radość płynącą ze słuchania 7200;)

 

Daj znać co udało Ci się załatwić w tym temacie i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa jak w kilku miesięcznych słuchawkach już takie cuda się dzieją i to nie z padami ale częścią pałąka co nie styka się z głową...dziwne.

Czyżby też te obicia zrobili  ekologicznie z tych skorupek jajek jak z padami TH900?

Pamiętam jak miałem moment przedzawałowy jak niemal nowe słuchawki (th900) a już mi od pada zaczęły odpadać kawałki obicia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, manuelvetro napisał:

Fizjologią. Panowie, nie śniło

23 minuty temu, audionanik napisał:

Hibi, tak pomylić sarkazm z fizolofią? Zawiodłeś mnie.

 się fizjologom.

Manu, to nie była pomyłka/literówka, zapewniam Cię;).

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko troche takie nieuczciwe dla fostexa starcie bo jest duuuzo tanszy od denonkow. Obstawiam roznice, bardziej ocieplone i barwne th610, denony mniej kolorujace i mniej ocieplone ale pozbawione pojawiajacej sie czasem w fostexach sybilizacji. Tyle roznic. No i dla czystosci procesowej potem Karmazynowy powinien napisac jak wypadly szranki heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ,wpadaj do mnie , jak usłyszysz sybilacje w TH610 stawiam piwo ...he,he.

Nawet tak trudny dla słuchawek kawałek,słabej jakości,szeleszczący na innych...tutaj pełna analogowość,wyrazistość, muzykalność....tego szukałem tyle lat.

Które słuchawki zagrają czysto Absolute Beginners Bowiego,muszą być wybitne....^_^

 

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Carbonach też brak sybilacji. Nigdy się nie dowiemy czy to dobrze czy źle. Jak powiedział ktoś mądry "naturalne w ludzkiej mowie jest, że człowiek zasyczy". Więc to czy jakieś słuchawki to "pokażą" czy nie zależy już od subiektywnych preferencji. Jedni mogą to uznać nawet za wadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syki i cmoki muszą być bo tak brzmi ludzka mowa, kto temu przeczy to sam sobie zaprzecza.

Zwłaszcza Polska mowa w to obfituje jak żadna inna....ć i ś u nas bardzo często występuje.

Ale sybilacje to co innego, kto słuchał HD800 wie o co chodzi...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoks, przeciez kazdy ma prawo do wlasnej opinii, nie tylko ja w th610 slysze za mocne podkreslanie glosek s,c, jak dobrze poszukac to juz inny uzytkownik o tym pisal, w sumie mi to wszystko jedno i nie ukrywam, ze widzialbym u siebie rowniez th 610, no ale ciekawi mnie opinia posiadacza d7200 o roznicach miedzy tymi nausznikami wlasnie w kontekscie tego o czym napisalem. No i najwazniejsze zeby pamietac, iz gadamy tu tylko o martwym przedmiocie, jak to w zyciu, jednemu podoba sie to, drugiemu tamto, jeden lubi szorstkosc i podkreslanie s,c drugi uzna, ze w sluchawkach za te pieniadze jest to jednak wada... Luzik

Edytowane przez Adam 76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, decees napisał:

No i kolega @MarcinGD trafia do denonowej Hall of Shame - może przynajmniej się tu wytłumaczy w trzech słowach przed milionami słuchaczy...

;)

A bo Mu to mus ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam zacny system stacjonarny. Także jak mam wolne to słucham tylko na nim. Słuchawki kupuje tylko wyłącznie aby mieć namiastkę tego dźwięku jak wyjeżdżam do pracy. Dwa miesiące temu zmieniłem pracodawcę i niestety mam taki kołchoz, że nie mam czasu już na taki relaks. Hugo już poszedł do forumowicza, czas na resztę, bo po co ma leżeć, jak ktoś może mieć z tego przyjemność.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności