Skocz do zawartości

Astell&Kern AK300


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Podsumowując, poważnie się nad nim zastanawiam :ph34r:

Pionek sprzedany a ja się nadal zastanawiam. Przekonajcie mnie...

Bierz go!

 

 

Myślałeś o tym aby zostać politykiem? Długo myślałem nad ripostą ale powiem szczerze nie byłem w stanie odnieść się do tak mocnych argumentów.

 

Ergo:

 

ak300.jpg

Edytowane przez Spawn
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego sluzy ta srubka na pleckach w prawym gornym rogu?

 

Ten przycisk HOME to w kazdym egzemplarzu dziala tak srednio 3 do 1? W sensie 3 razy wcisne, a raz zadziala?

 

On serio nie pamieta po wylaczeniu w ktorym miejscu skonczylo sie sluchac? Jedynie dobrze kawalek pamieta ale jak skonczylem w jego polowie to i tak od poczatku startuje.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego sluzy ta srubka na pleckach w prawym gornym rogu?

 

Ten przycisk HOME to w kazdym egzemplarzu dziala tak srednio 3 do 1? W sensie 3 razy wcisne, a raz zadziala?

 

On serio nie pamieta po wylaczeniu w ktorym miejscu skonczylo sie sluchac? Jedynie dobrze kawalek pamieta ale jak skonczylem w jego polowie to i tak od poczatku startuje.

 

Home działa 1/3, a który player pamięta dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do czego sluzy ta srubka na pleckach w prawym gornym rogu?

 

Ten przycisk HOME to w kazdym egzemplarzu dziala tak srednio 3 do 1? W sensie 3 razy wcisne, a raz zadziala?

 

On serio nie pamieta po wylaczeniu w ktorym miejscu skonczylo sie sluchac? Jedynie dobrze kawalek pamieta ale jak skonczylem w jego polowie to i tak od poczatku startuje.

 

Home działa 1/3, a który player pamięta dokładnie?

 

Sansa Fuze, Cowon E2.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) jakbym mial wybierac miedzy pionkiem a ak300 to wybralbym akacza. Nie jest nastawiony na analize ale tez nie mozna powiedziec aby gubil detale. Problemem dla mnie jest jego sygnatura. Ma troche obciete wysokie i troche podbite niskie. Jedno z tych dwoch bym zaakceptowal ale razem to mi to srednio sie podoba. Colorfly wpasowuje sie w moj gust wrecz idealnie a do jego super ergonomie juz w sumie przywyklem :P

 

Moj ranking z odsluchanych odtwarzaczy:

 

1. c10 (pomimo obslugi)

2. ak300

3. Qp1r razem z xdp100r (w obydwu gniotlo mnie za duzo w dzwieku)

4. plenue p1

5. Ak380 podobal mi sie ale za ta cene to jest to kiepski zart.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa, ale teoretycznie wszystkie DAPy mają korektor graficzny (w domenie cyfrowej zresztą) i niby można by wyrównywać nim braki w paśmie, ale szczerze mówiąc sam nie mogę się do tego przekonać. Ma grać dobrze na czysto i już.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj ranking z odsluchanych odtwarzaczy:

1. c10 (pomimo obslugi)

2. ak300

3. Qp1r razem z xdp100r (w obydwu gniotlo mnie za duzo w dzwieku)

4. plenue p1

5. Ak380 podobal mi sie ale za ta cene to jest to kiepski zart.

Czyli co, C10 zostaje czy szukasz dalej? A jeśli tak to co w planach do przetestowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczyly mi sie pomysly bo jedyne co ma szanse pokonac c10 to:

- c4, wiekszy, glupszy i slabsza bateria

- pono, slabsza bateria i tez glupi

- mojo, najglupszy bo nie dap :P

 

Cala reszta to nie moja bajka juz na papierze. Na horyzoncie jedyne co widze to dx200 ale to niewiadoma.

 

Jak sprzedam ak300 to kupuje er4xr i daje sobie siana na jakis czas bo odjechalem ostatnio bardziej niz sie tego spodziewalem :P

 

Ps:

Jak nie sprzedam ak300 to pewnie poszukam dokow ktore sie z znim zgrywaja albo uruchomie equalizer :P

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tutaj o to czego nie ma, a o połączenie najlepszych cech różnych DAP'ów. @Spawn w wątku o QP1R bardzo dobrze określił to w ten sposób:

 

"Spawn, on 11 Jul 2016 - 19:37, said:

Ja nie mam dużych wymagań. Idealny dap dla mnie to taki który ma:

 

- dźwięk jak C4

- obsługa i ficzery jak xdp-100r

- moc jak qp1r

- wielkość jak ak70

- czas pracy jak plenue D

- cena jak clip

- i w zestawie jakieś słuchawki na przetrwanie, np HD800 czy D7000

 

;)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham sobie dzisiaj od rana ak300 w pracy i zauwazyłem coś ciekawego. Colorfly brzmi bardziej angażująco ale trzeba jednak odkręcić potka (w jego przypadku to bardziej przesunąć suwak) aby to poczuć za to ak300 wgryza się niesamowicie w nagranie już na niskim poziomie głośności. Słucham sobie Accoustic Alchemy i mam banana na twarzy, może się pośpieszyłem z decyzją sprzedaży? :o

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C4 świetny ale jego soft i kłopoty z prawidłowym odtwarzaniem plików - męczy. Zgranie z Senkami mistrzostwo. Niestety wady powodują że to player niszowy.

AK300 dla mnie to teraz najlepszy AK (oprócz coopera). Gra wspaniale juz na byle czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności