Skocz do zawartości

Beyerdynamic T5P v.2 opinie


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak długo one grzać się muszą... prosto z pudełka nie da się ich przez ten bas za bardzo słuchać :unsure:

 

@Rymcymcym,

a jakbyś je porównał do K550/K551? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę do 550mkII bo te miałem niedawno. Na pewno góra zdecydowanie na plus T5P, zdecydowanie więcej się tu dzieje niż w AKG a przy tym nie ma skalpela jak np. T70 czy T1 v.1

 

Świeże (niewygrzane) Beyery przez ten spcyficzny jak dla mnie bas przegrywają z mkII, które dołu mają zdecydowanie mniej (choć nie mało) ale jest o niebo lepiej trzymany w ryzach.

 

Przestrzeń, scena - znowu na plus dla AKG - należy pamiętać, że mówię o parę godzin temu rozpakowanych T5P więc to się przypuszczalnie zmieni wraz z wygrzewaniem.

 

Wykonanie - no tu Niemcy biją chińskich Austriaków bo to klasa sama w sobie (podobnie jak DT1770).

Wygoda/komfort - AKG znowu lepsze (jak dla mnie są jak miękkie kapcie, które zakłada się po całym dniu pracy ) choć T5P też są bardzo wygodne.

 

To tak na szybko. W razie pytań na czym słuchane: DX80, X5II, X5II+K5, C4 i AK380

 

 

Edit: jak na razie najlepszym partnerem dla T5P jest zdecydowanie DX80 - najlepiej trzyma ten napompowany bas za mordę choć do ideału daleka droga :)

Edytowane przez rymcymcym
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę do 550mkII bo te miałem niedawno. Na pewno góra zdecydowanie na plus T5P, zdecydowanie więcej się tu dzieje niż w AKG a przy tym nie ma skalpela jak np. T70 czy T1 v.1

 

Świeże (niewygrzane) Beyery przez ten spcyficzny jak dla mnie bas przegrywają z mkII, które dołu mają zdecydowanie mniej (choć nie mało) ale jest o niebo lepiej trzymany w ryzach.

 

Przestrzeń, scena - znowu na plus dla AKG - należy pamiętać, że mówię o parę godzin temu rozpakowanych T5P więc to się przypuszczalnie zmieni wraz z wygrzewaniem.

 

Wykonanie - no tu Niemcy biją chińskich Austriaków bo to klasa sama w sobie (podobnie jak DT1770).

Wygoda/komfort - AKG znowu lepsze (jak dla mnie są jak miękkie kapcie, które zakłada się po całym dniu pracy ) choć T5P też są bardzo wygodne.

 

To tak na szybko. W razie pytań na czym słuchane: DX80, X5II, X5II+K5, C4 i AK380

 

 

Dzięki!

I o to chodziło :)

Z tego wynika, że niewiele poprawili w Beyerdynamicu w T5p.

Właśnie porównanie do K550 pokazuje najwięcej "niedomagań" T5p.

 

Ale szczerze życzę, aby po wygrzaniu się zmieniły na lepsze :) - najgorsze, że nie poprawili tego co najbardziej kulało czyli sceny i basu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle , jeśli znacznie tańsze K550 II dzielnie walczą w ringu z flagowcami T5p. Z tym większą radoscią czekam na smsa z paczkomatu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Meze, mniej detali, nie tak szybkie, basu na starcie trochę więcej, góry mniej, całościowo to prostsze granie, nie wyciągają tylu smaczków, Meze grają bardziej funowo, pady mają mniejsze i mniej wygodne, ale bronią się muzykalnością i ceną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po paru godzinach grania stopniowo znika dudniący bas.

Coraz lepiej słychać, że w tych słuchawkach jest pełna kontrola nad dźwiękiem.

Jest szczegółowość ale nie kłuje w uszy. I jest głębokie zejście gdy trzeba.

Wokale są blisko. Słychać też dosyć wysoką ich skuteczność. Są dużo

głośniejsze niż DT990 ED.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynam się zastanawiać. T5p v1 brzmiały jakby muszle były z pudła i miały dziwny pogłos ( nie zagrały mi na żadnym dapie) . Z tego co czytam to każdy aspekt został poprawiony, a same słuchawki są znacznie jaśniejsze niż dt1770. Jeżeli się mylę to poprawcie mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... To dt1770 sa ciemniejsze?

Ja od dzis sobie t5p v2 odslu****e... Na razie na Teac.

 

Podobaja mi sie... Ale zachwytu na razie nie ma. Pogrzeja sie dzis i jutro i potestujemy porzadnie w weekend.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"to nie jakis kalach " i po co to było? Znów odzywają się kompleksy?

 

Jak coś mam T5 v2 u siebie jak są chętni udostępnię do odsłuchu.

po prostu fakt ze teac ma wiecej mocy i to na tego typu sluchawkach slychac dobitnie. Ze w tym porownaniu ak380 sobie nie radzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności