Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek... Cz 2


Forza Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

mam do was pytanko, czy któś z forumowiczów/forumowiczek użytkował bądź miał do czyniena z Nokią N-gage Classic. Prawie jestem przekonany do zakupu tego telefonu ale zniechęca mnie rozmowa bokiem.

 

Ja mam N-GAGE cls od ponad 3 lat. I musze powiedzieć jedno: Albo pokochasz ten telefon, albo go znienawidzisz. :P

 

Jest duży, ale mi to akurat nie przeszkadza. Bardzo ciekawe gry (odkąd kumpel kupił N-gage to nie udało mi się założyć zeszytu do PO, ani do Religi do tej pory :P). A rozmowawianie bokiem. Jest wygodne, bardzo dobrze słychać jak ktoś do ciebie mówi. W autobusie nie trzeba zatykać drugiego ucha żeby usłyszeć rozmówcę. Może i to śmiesznie wygląda, ale nie można mieć wszystkiego :P .

 

Także polecam ten telefon z całego serca. Jeśli Ci się bardzo niespodoba to go sprzedasz. Ja pokochałem ten model i nawet po tylu latach nie planuje go wymianiać na cokolwiek innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i jestem w kropce n-gage classic bądź QD. W tym drugim wkurza mnie dźwięk mono, brak odtwarzacza mp3 oraz ta okropna guma. Classic natomiast ma dla mnie jedną wielką wadę - rozmawianie bokiem. Jeśli reakcje ludzi na ten telefon będą wyglądać tak to ja podziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem ngage qd przez okolo pol roku i byl to chyba najlepszy telefon jaki kiedykolwiek mialem, gdyby nie to ze brakowalo mi w nim jednak troche aparatu - jakiegos idioten kamera chociazby 1.3mpix...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem ngage qd przez okolo pol roku i byl to chyba najlepszy telefon jaki kiedykolwiek mialem, gdyby nie to ze brakowalo mi w nim jednak troche aparatu - jakiegos idioten kamera chociazby 1.3mpix...

 

Dla mnie aparat w telefonie zaczyna się od 2 megapixeli... Nokią N91 czy tymi nowymi soniakami można już się trochę pobawić, ale i tak bieda. Za 2-3 lata coś z tego może będzie, na dzień dzisiejszy IMO to wciąż gadżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N73 przy dobrym oswietleniu potrafi zrobioc naprawde dobre zdjecie

(oczywiscie jak na telefon, ale z najtanszymi konpaktami moze konkurowac)

 

Zależy co masz na myśli pisząc, "najtańsze kompakty"? Ja bym się nie odważył na takie stwierdzenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszac tanie kompakty mam na mysli chocby mojego Kodaka c340 ;)

 

http://www.mobile-review.com/review/nokia-n73-cam-en.shtml

 

tutaj jest obszerny test N73 pok katem aparatu, nie jest zle, a bedzie

coraz lepiej. Nokia wypuszcza teraz N95 z 5 mpx matrycą, choc akurat

ten parametr ma najmniejsze znaczenia, a wazna jest optyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważny jest też czas łapania zdjęcia, a z tym w większości telefonów jakie widziałem jest krucho niezależnie ile by one megapikseli nie miały ....

 

Większość telefonów ma stałoogniskowe soczewki o przesłonie 1.8 (czy tam 2.8 - nie pamiętam) - więc nie jest to wina ani aparatu ani "obiektywu" który jest bardzo (lub po prostu jasny jak 2.8) jasny. To wina zimoków którzy robią zdjęcia w kiepskim oświetleniu lub trzęsą im się rączki :)

 

A że 90% aparatów nie ma autofocusa to juz inna bajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i matryce z aparatów w komórkach nie grzeszą ani odwzorwaniem kolorów, ani rozmiarem (im wieksza fizycznie w centymetrach tym lepsza, a co) ani swiatłoczułością... mam 2mpix w telefonie i nie jest duzo lepiej niz w starej motoroli z VGA, drugi telefon tez 2mpix i vga w jednej obudowie ((umtsowy samsung z400) i tam tez różnic znacznych nie uświadczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość telefonów ma stałoogniskowe soczewki o przesłonie 1.8 (czy tam 2.8 - nie pamiętam) - więc nie jest to wina ani aparatu ani "obiektywu" który jest bardzo (lub po prostu jasny jak 2.8) jasny. To wina zimoków którzy robią zdjęcia w kiepskim oświetleniu lub trzęsą im się rączki :)

 

Raczej szybkości procka i algorytmów odpowiadających za to co się dzieje przed zrobieniem zdjęcia ;-)

 

 

 

Z innej beczki. Czemu nikt nie mówi o rozpadzie SOAD? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikogo to nie obchodzi ;)

 

soad byli fajni przez pierwsze dwie plyty. Steal This album to ewidentne odpadki po toxicity i soad a mezmerize i to drugie to juz w ogole kompletna wtornota i porazka moim zdaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Czemu nikt nie mówi o rozpadzie SOAD? :D
Ja to w sumie słyszałem tylko Toxicity i Mesmerize/Hypnotize i mi się podobało. Na szczęście nie słuchałem ich maniakalnie więc może dlatego :D

 

Mnie do nich jakoś nigdy nie ciągnęło... Szczerze to myślę, że ostatnia płyta za mało zysków przyniosła i chcą zarobić na rychłej "rekaktywacji" :D Już widzę te petycje fanów i żale na forach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... w sumie to dzisiaj... wczoraj w zasadzie słyszałem też rewelacje, że Coma się wypaliła. Że od pierwszej płyty nic ciekawego nie zaprezentowali bo druga jest taka sobie... no cóż :-)

 

 

A z bardziej przyziemnych rzeczy. Wszystkiego naj dla KSYmperatorka :-) Zdrowia, udanych interesów i pięknych foteczek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... w sumie to dzisiaj... wczoraj w zasadzie słyszałem też rewelacje, że Coma się wypaliła. Że od pierwszej płyty nic ciekawego nie zaprezentowali bo druga jest taka sobie... no cóż :-)

 

Ja tak twierdziłem od zawsze :D Jak grali na Hunterfeście to był czas na piwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności