Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Okazuje się, że nie tylko ja narzekam na pady :ph34r:

 

http://www.headfonia.com/meze-99-classics-on-the-cups-of-brilliance/

 

 

 

 

Jest nadzieja - " We are already working on some earpads options as we speak! Stay tuned."

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że nie tylko ja narzekam na pady :ph34r:

 

http://www.headfonia.com/meze-99-classics-on-the-cups-of-brilliance/

Z tego co widzę, dla faceta w recenzji pleather po prostu nie istnieje i już. I kto bogatemu zabroni? ;) Tak więc nie jest to zarzut konkretnie dla padów Meze, tylko ogólnie dotyczący materiału, z jakiego są wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wygrzewać to wychładzasz, cwaniak...

 

cygańskie złoto pokrywam szlachetnym srebrnym szronem

no i ciepłą sygnaturę zmieniam na zimno-analityczną

szykuje rarytas do komisu - wychładzane pójdą za 2 tysie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD moje przyszły najmarniej z jednym defektem na drewnie - ja i moje szczęście. Poza tym na pierwszy rzut ucha nic nowego nie napiszę - póki co dużo dołu i kapryśne trochę są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD moje przyszły najmarniej z jednym defektem na drewnie - ja i moje szczęście. Poza tym na pierwszy rzut ucha nic nowego nie napiszę - póki co dużo dołu i kapryśne trochę są.

 

To drewno nie jest bez skaz. U mnie też były drobne defekty - myślę, że to naturalne.

Na zbliżeniach w recenzji headfonia też widać jakieś defekty.

Oczywiście, mam na myśli bardzo drobne, subtelne ślady, których trzeba wypatrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie, myślę, że nikt w Meze nie nakłada na nie wielokrotnie wosków i nie poleruje kilkadziesiąt razy jak Michauczok :P

Zresztą wtedy one nie kosztowałyby tyle ile kosztują, bo najdroższa to jest robocizna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

xD moje przyszły najmarniej z jednym defektem na drewnie - ja i moje szczęście. Poza tym na pierwszy rzut ucha nic nowego nie napiszę - póki co dużo dołu i kapryśne trochę są.

 

To drewno nie jest bez skaz. U mnie też były drobne defekty - myślę, że to naturalne.

Na zbliżeniach w recenzji headfonia też widać jakieś defekty.

Oczywiście, mam na myśli bardzo drobne, subtelne ślady, których trzeba wypatrywać.

 

 

No wiecie, myślę, że nikt w Meze nie nakłada na nie wielokrotnie wosków i nie poleruje kilkadziesiąt razy jak Michauczok :P

Zresztą wtedy one nie kosztowałyby tyle ile kosztują, bo najdroższa to jest robocizna ;)

Po prostu odstaje coś od pokrywy - jakby był zadzior w drewnie zalakierowany. Dla mnie to mogłoby być z plastiku, ale bez takich wpadek. Porobię focisze dla nich to i tu wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że nie są szyte tylko klejone, to da o sobie znać.

00f0039b73ea773904d6705f031260d2.jpg
27f4afb99d07e5ba32becf0971691224.jpg


Obecnie załatwiłem to za pomocą plastra i poskładałem do kupy. Cały czas czekam na odpowiedź od Meze.

 

Zwyczajnie się odkleiły od plastikowego pierścienia. Założyłem je na głowę i posłuchałem, potem obejrzałem dokładnie i zauważyłem, że prawy pad się rozleciał w jednym miejscu i nie mogłem wsunąć już z powrotem wewnętrznej ścianki pada pod ten pierścień. Wsunięcie oczywiście nic nie daje, bo gdy puści klei to zatraca się napięcie materiału i tym samym kształt.


Jedyne co mnie pociesza to fakt, że plastrem można to skutecznie naprawić i przywrócić kształt padom. W każdym razie nie o to chodzi w słuchawkach za 1000zł.

Edytowane przez FeX
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności