Skocz do zawartości

Odtwarzacz mp3 do 200zł dla 13 latki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ;) audiomaniaków, chciałbym zakupić córce lat 13, jakiś odtwarzacz mp3 do 200 zł, co polecacie na dzień dzisiejszy, zdaję sobie sprawę że to niewiele, ale chciałbym coś wybrać, niekoniecznie nowe, ale musi byc w dość dobrym stanie. Będę wdzięczny za podpowiedź.




Ps. Oczywiście chodzi o to, aby jakość była lepsza niż w komórce, przynajmniej mojej S4 mini ;)


Edytowane przez alexx800
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie najlepiej Xduoo X2, które możesz dostać od użytkownika BigMaras (dystrybutora marki Xduoo na Polskę). Tyle tylko, że do zakupu trzeba ewentualnie doliczyć jeszcze koszt karty pamięci. Poza tym co mogę powiedzieć więcej... W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz, no chyba, że jakiś upolowany okazjonalnie używany iPod Touch 4G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że ma być też ładny! Klocka jak xdoou mało która dziewczynka doceni. Poluj na jakiegoś ipoda.

To tak z praktyki, moja córa tylko ciut młodsza :)

 

Wysłane z G2

Edytowane przez alchemik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szalej tylko kup jej Sansę Clip Sport. Dostępne różne kolory, bateria długo trzyma, gniazdo kart pamięci i dźwięk jak na tę cenę całkiem niezły.

Do koloru Sansy dobierzesz kolorystycznie jakieś pchły lub doki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sansa i ipod przypadł mi go gustu, szczególnie ipod , natomiast po przeczytaniu recenzji Xduo jakoś średnio mi się widzi.

 

Na allegro jest ipod touch 4g za 269 zł, jak myślicie? , budżet przekroczony ;-)

 

Mam jeszcze pytanie, sansa clip sport jaki ma chip muzyczny, bo to chyba nie Wolfson?

Edytowane przez alexx800
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych najtanszych propozycji to ipod Touch 4g bedzie najlepszy jesli jest w pelni sprawny technicznie i ma niezajechana baterie. Xduoo to raczej odtwarzacz dla geekow, a dla dziewczynki bedzie taki koslawy, ze nie pochwali sie kolezankom. Obsluga lossless chyba tez nie bedzie konieczna - to ma wygladac i jakby potrafilo cos wiecej niz odtwarzanie muzyki to bedzie plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mleko się rozlało, rzeczywiście dzwięk z tego urządzenia jest beznadziejny, słuchawki bardzo słabe, porównywałem z Panasonic RP-HJE 120, sam odtwarzacz daje słaby dzwięk w połączeniu z tymi badziewnymi słuchawkami jest taka miazga że nie idzie słuchać, bardzo mało dynamiczny dzwięk, bardzo słaby dół. Nie wiem jakim cudem to może kosztować tyle kasy, trzeba teraz dokupić lepsze słuchawki aby można było tego słuchać, bo do Samsunga s4 mini z Power Amp nie ma co porównywać. Pozdrawiam.

Edytowane przez alexx800
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mleko się rozlało, rzeczywiście dzwięk z tego urządzenia jest beznadziejny, słuchawki bardzo słabe

Chciała, to ma ;)

 

jeszcze go nie dostała, proponowałem San Diska, ale wiecie, miała jakiś czas smartfona, teraz nie może mieć z pewnych względów, dlatego większy ekran i słuchawki zadziałały, niesety mówiłem jej , że nie wiem jak to gra ;(, Ciekawe jak graja gorsze urządzenia a może już gorzej się nie da ? :-DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności