Skocz do zawartości

iBasso DX200


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

jak przed tym ich nieskończenie długim nowym rokiem nie wysłali deiksów Słowianom... to je zobaczymy... ale za kilka tygodni

Ja na czekanie jestem przygotowany, bo DX90 kupiłem w mp4nation i też przesyłka "chwilę" trwała. Na szczęście wtedy obeszło się bez niespodzianek ze strony celników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że nadal brak informacji typu " chłopaki sprzęt wyjdzie do was za dwa dni lub za tydzień " ale żeby było jakieś konkretne info bo ciszą powoduje tylko iż apetyty rosną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apetyt to dopiero rośnie jak się czyta o wrażeniach z kolejnych odsłuchów na zagranicznych forach, wiadomo że trzeba mieć do tego dystans ale zapowiada się co najmniej dobrze. Z godziny na godzinę coraz lepiej, ciekawe jak to będzie wyglądać po tych 200h, jak zaleca producent.

Jest spora szansa że będzie to dobrze ulokowana kasiorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że nadal brak informacji typu " chłopaki sprzęt wyjdzie do was za dwa dni lub za tydzień " ale żeby było jakieś konkretne info bo ciszą powoduje tylko iż apetyty rosną ;)

 

Ale ludzie ze sklepu często wiedzą niewiele więcej. Pamiętam, że przy zakupie DX 90 też miałem o to pretensję, co z kolei denerwowało "sprzedawcę prowadzącego". :) Tylko, że co bidok był winien, skoro paka leżała na cle i czekała, aż celnik wypije kawę i przegryzie pączkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według użytkowników headfi to dx200 gra lepiej od wszystkiego co jest obecnie na rynku, najbliżej jest LPG. Pomijając fakt że najdłuższe wygrzanie to 100h a po sugerowanych 200 albo i więcej to słuchacze osiągną najprawdopodobniej stan nirvany ;) Żałuje że zakupiłem tylko jeden egzemplarz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według użytkowników headfi to dx200 gra lepiej od wszystkiego co jest obecnie na rynku, najbliżej jest LPG. Pomijając fakt że najdłuższe wygrzanie to 100h a po sugerowanych 200 albo i więcej to słuchacze osiągną najprawdopodobniej stan nirvany ;) Żałuje że zakupiłem tylko jeden egzemplarz :lol:

 

Niebawem pewnie się okaże, że gra nie tylko lepiej od wszystkich DAP'ów obecnie dostępnych na rynku, ale od wszystkich stacjonarek też :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma tu żadnego zaskoczenia.

 

5h to nie zaskoczenie? to co po roku używania.

dolicz sobie brak gw. na aku w serwisie mip.

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma tu żadnego zaskoczenia. Przecież wiadomo jak obecnie wygląda rynek hi-endowych dapów:

 

>mocarny, wypasiony dap

>długi czas pracy na baterii

 

>wybierz jedno

To jasne, nawet pisaliśmy o tym w tym wątku. Tylko, że iBasso twierdziło, że dx200 będzie działał około 8 godzin na jednym ładowaniu. Mnie się to nie zgadzało, bo tyle to działał dx90, który nie miał przecież stacjonarnych dac'ów na pokładzie. Dlatego mnie interesuje ile faktycznie działa. Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności