Skocz do zawartości

5 goli w 9 min Lewandowskiego


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

Kur... nawet tutaj to dotarło :D Jak cr7 strzelił 5 goli nikt aż tak się nie jarał Polska oczywiście zawsze niedoceniona i muszą forsować tego typu informacje wszędzie gdzie się da. A i żeby nie było ja nie hejtuje Lewandowskiego tylko mnie to już śmieszy, że każdy portal jest zasrany jakimiś memami o Lewandowskim i fapem na jego temat.

Edytowane przez Dawid06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj a kiedy CR7 srtzelil 5 goli w 9 minut, hattricka w 3 i pol minuty? bo nie kojarze... moze probowal ale nie wyszlo i sie poplakal ;)

zauwaz ze to nie polskie portale tylko a w niemczech huczy i w wielu krajach. Wyliczaja od kiedy i jakie rekordy pobil...

 

Wiec nie mieszaj w to wydymanych kompleksow Polski - nie lubie tego, zwlaszcza w takich stwierdzeniach kula w plot jak powyzej. Wlasnie widze kompleksy ze jak Polak cos zrobi co jest rzeczywiscie unikatowe to sie niektorzy dziwnie zachowuja w stylu wlasnie "a co sie tak jaracie polaczkiem" :/ Nie wazne skad... wyczyn zrobil godny rozglosu.

Edytowane przez grubbby
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grubbby

 

Widziałem rekację Robbena na trybunach. On się uśmiechał, ale chyba zadawał sobie w myśli pytanie: "co ja robię w tej drużynie?".

 

Pep jest realistą. Wie, że Robben gra egoistycznie, co odbija się na wynikach Bayernu. Nie zawahał się posadzić na ławce Goetze, bo liczą się wyniki. I jeśli będzie trzeba to (IMHO) pozbędzie się też Robbena. Facet ma swoje lata, lepszy już nie będzie, jego wkład w wyniki monahijczyków staje się coraz mniejszy...

 

Kto jest? (jeśli chodzi o takich stricte napastników).

 

Ibra, Aguero, Lewy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur... nawet tutaj to dotarło :D Jak cr7 strzelił 5 goli nikt aż tak się nie jarał Polska oczywiście zawsze niedoceniona i muszą forsować tego typu informacje wszędzie gdzie się da. A i żeby nie było ja nie hejtuje Lewandowskiego tylko mnie to już śmieszy, że każdy portal jest zasrany jakimiś memami o Lewandowskim i fapem na jego temat.

 

 

Powiedz mi Kochany kiedy to CR7 strzelił dobremu klubowi europejskiemu pięć bramek. W dziewięć minut?

 

I to nie jest tak, że tylko Polacy się tym jarają. Jarają się tym media na całym świecie, bo to, co zrobił Lewy jest ewenementem na skalę światową. Wszystkie największe dzienniki się o tym rozpisują (Marca, L'equipe itd.).

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Napisałem wyżej, że nie w 5 min chodziło mi o samą ilość. Ale dobra skoro wlazłeś między wrony trzeba krakac jak i ony Robert Lewandowski najlepszy idziemy po puchar euro i puchar świata!! Bayern wygra lige mistrzów i wszyscy będą godni podziwu (w sumie już są :D)

Edytowane przez Dawid06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako,fan barcy musze powiedziec lewy, ibra, suarez.

Jeszce jakis czas temu dorzucilbym tuz za nimi marco paixao;)

Nie musisz krakac ale mowiac o kompleksach najpierw popatrz na siebie i zbadaj temat... Posadzajac ze polacy sie jaraja. I omijajac szczegoly o,czasie ktore powoduja ten wyczyn na,prawde unikalnym. Dodatkowo tez jakosc bramek, bo nie sa to tylko dostawienia nogi w wypracowanych przez innych akcjach.

Co nie jest prawda bo jaraja sie wszyscy, bo takiego wyczynu to ja nie pamietam w swiatowej pilce...

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem fanem barcy. Ale akurat ten klub nie gra klasyczną 9tką. Bliżej im gry trzema 10tkami. U nich się to sprawdza. I tak jak niemal wszędzie Lewy byłbym niezłym wzmocnieniem tak w Barcy absolutnie go nie widzę. Po prostu nie pasuje do ich systemu gry.

Co do 5 bramek CR7 - Trochę inaczej należy traktować wicemistrza Niemiec i zespół, który gra bardzo przyzwoicie od kilku sezonów i zespół, który cudem ratuje się przed spadkiem w lidze hiszpańskiej. Tak jak czołówka w Hiszpanii jest wyśmienita tak doły tabeli to nie poziom dołów u naszych zachodnich sąsiadów. Gdyby tak CR7 strzelił te 5 bramek takiemu Villareal. Wówczas można byłoby mówić o podobnym sukcesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Napisałem wyżej, że nie w 5 min chodziło mi o samą ilość. Ale dobra skoro wlazłeś między wrony trzeba krakac jak i ony Robert Lewandowski najlepszy idziemy po puchar euro i puchar świata!! Bayern wygra lige mistrzów i wszyscy będą godni podziwu (w sumie już są :D)

 

 

Może nie licytujmy się o ilość, czas itd. IMHO te pięć bramek Roberta to nie był przypadek vide:

 

 

 

BTW: osobiście nie lubię Bayernu (nigdy nie lubiłem), ale żebyś się nie zdziwił jak rzeczywiście wygra LM w tym sezonie.

 

@gooru

 

Przedwczoraj Bayern zagrał jak za Heynckesa - szybka, prosta piłka. Brak miliona niczemu nie służących, barcelońskich podań. Grał to, co grał 3-4 lata temu. Opłaciło się? ;)

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jako,fan barcy musze powiedziec lewy, ibra, suarez.

Jeszce jakis czas temu dorzucilbym tuz za nimi marco paixao;)

 

 

 

Zapomniałeś o Nikoliću.

 

;)

 

no w debiucie juz mu wyszlo... z czego zadowolony nie jestem :P

 

co do Lewego w barcie nie do konca sie zgodze ze by nie pasowal. To jest typ Ibry - ktory w Barcie sie nie zagrzal ze wzgledow osobowych a nie niewpasowania moim zdaniem. Taki ktos Barcy by sie imo wrecz przydal teraz , aby tez urozmaicic mozliwosci zespolu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibrze z Pepem w Barcelonie było nie po drodze. Wybitnie nie po drodze.

 

Z Enrique pewnie by się dogadał (bo jak się okazało Louis jest jednak dość elastyczny). Trochę szkoda, bo osobiście w ataku Barcy chętniej widziałbym Ibrę z Neymarem (niż Suareza), a za ich plecami Messiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert Lewandowski faktycznie zrobił coś niesamowitego strzelając te 5 goli w 9 minut, i niesamowitym byłoby to nawet gdyby zamiast Wolfsburgowi (który przecież prowadził a Bayern podobno wcale przed tą kanonadą Polaka nie grał jakoś super, więc rywal nie był podmęczony, zrezygnowany itp.) strzelił jakiejkolwiek innej drużynie w lidze. Choć z drugiej strony, oglądanie piłki nożnej nauczyło mnie truizmu, że ten sport jest nieprzewidywalny i nie raz bywało tak, że jednej mocnej ekipie "leżała" gra z innym, przynajmniej na papierze mocnym przeciwnikiem, podczas gdy potyczka ze średniakiem czy nawet słabiakiem z dołu tabeli te zespoły "cierpiały" nie mogąc wywalczyć kompletu punktów. Tak czy inaczej, niewątpliwie można i nawet trzeba się cieszyć z jego wyczynu, bo pobił tym całą listę rekordów. Szkoda, że niektórzy rodacy nie potrafią docenić wagi tego wydarzenia. Bo tak to odbieram. Nie chcę nikogo oceniać, ale powoli widzę, że faktycznie wśród Polaków brak jakiejś takiej solidarności, radości z sukcesów innych, co też wiąże się z dumą z narodowości (bo sportowcy przecież rozsławiają swoje kraje na świecie przez dobre wyniki). Dobrze chociaż, że tu na forum taka postawa reprezentowana jest przez nielicznych, co widać po tym temacie. No chyba, że wypowiada się jakiś fan Wolfsburga, chociaż gdy Lewy strzelał Realowi te 4 bramki to owszem, było mi przykro, że kolejny rok marzenie o 10 Pucharze Europy pryska jak wielka bańka mydlana, ale mimo wszystko cieszyłem się z sukcesu Roberta i nawet po cichu liczyłem, że może trafi on do Realu (bo już wcześniej pokazywał swoją klasę). Nie udało się, szkoda, pocieszam się tylko tym, że nie gra dla Barcelony, chociaż jeśli zauważyć fakt, że gra tam jak dla mnie najlepszy i najbardziej zadziorny napastnik na świecie, czyli Luis Suarez, to chyba Katalończycy mimo wszystko wiele nie tracą (bo jak słusznie tu zauważono, styl gry mają nieco inny).

 

 

Właśnie Lewandowski by się według mnie sprawdził w Realu (już abstrahując że zawodnik tej klasy odnalazłby się w według mnie w każdym zespole, a były proroctwa że Robert dawał radę tylko w Borussii bo tam był gwiazdą, a w Bayernie będzie jednym z wielu), bo to dla mnie taki lepszy Benzema - czyli gra kombinacyjna na bardzo dobrym poziomie, wyszkolenie techniczne też, siła i umiejętność utrzymania się przy piłce grając tyłem do bramki. Co go wyróżnia, to ten zmysł napastnika, jak to się mówi, jest "prawdziwym lisem pola karnego", typowym egzekutorem, że choćby na trzy razy ale piłkę wbije do siatki. Znowu statystyki i ostatnie występy Benzemy też zamykają usta "hejterom", więc i kibice Realu nie mają na co narzekać. Ale mimo wszystko Polak jakoś bardziej mnie przekonuje.

 

 

Podsumowując: Lewy po tym swoim wyczynie nie stał się najlepszym zawodnikiem na świecie, ale kolejny raz potwierdził, że wśród tych najlepszych się niewątpliwie znajduje. I to jest poza jakąkolwiek dyskusją. Super grajek, super wyczyn, nic tylko powinszować :)

Edytowane przez Undertaker
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności