Skocz do zawartości

5 goli w 9 min Lewandowskiego


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktoś nie widział tak jak ja to proszę, ostatni to taka złota kropka na i.

http://bundesliga.onet.pl/bramki/robert-lewandowski-strzela-5-goli-w-meczu-bayern-wolfsburg/7vz5l3

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejterzy i tak napiszą,że gdyby nie podania to nie strzeliłby tych goli...

to sobie gola strzelą :)

 

szacunek dla gościa, zachowanie niemców też należy pochwalić - byli ciężkim szoku jak i sam trener

za godzinkę powtórka także na spokojnie sobie obejrzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest szpica. Ma dołożyć nogę i strzelać bramki. Jeśli jeszcze potrafi sam co nieco wypracować ( a Lewy to potrafi ) to tym lepiej. To nie jest 10tka. na boisku. Najśmieszniejsze jest to, że taki popisy Robert daje przeciwn mocnym zespołom. 4 bramki Realowi, 5 vicemistrzowi Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał dzień i pięknie to wykorzystał.

Ostatnia brameczka cudo. I szacun dla całego teamu, że te piłki dostawał, mimo że teoretycznie większe od niego gwiazdy tam biegają, a on trójeczkę już ustrzelił.

Brawo.

Szkoda tylko, że nasi siatkarze popłynęli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrót bez przeczekiwania reklam:

http://www.meczyki.pl/skroty/50966/bayern_monachium_vfl_wolfsburg_51.html

 

Gol z nożyc epicki, zresztą mina szkoleniowca powiedziała wszystko ;)

W dobrych miejscach był, słał piguły, że nie było opcji obrony, a podania do niego były celne, tyle w temacie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj oglądałem to z 10 razy i za każdym razem zaciesz na twarzy.

Atmosfera na stadionie musiała być mega. Ten ostatni wyglądał spektakularnie :)

Oby dłuższej tak owocnej współpracy bo całemu zespołowi za stworzenie takich sytuacji się należy podziw.

 

Szok i niedowierzanie bramkarza po ostatnim strzale bezcenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć Angela mu powiedziała, że jak nie strzeli 5 goli w 10 minut, to mu zwali na chatę dwa tuziny Syryjczyków

 

szacun, Robert

I tak mu to budżetu nie rozłoży. A i ja he90 starczy

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobrych miejscach był, słał piguły, że nie było opcji obrony, a podania do niego były celne, tyle w temacie :>

 

W piłce nożnej jest niestety specyficznie, atakujący, strzelający gola ze znakomitego podania są na okładkach, reszta już nie. Lewandowski celnie lutował, ale często gęsto dostawał super podania pod bramką. Niemniej strzelał super.

 

Moim zdaniem piłka nożna to nierzadko sport medialnie niesprawiedliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak żyję 40 lat to jeszcze czegoś takiego nie widziałem. I pewnie prędko zobaczę.

 

Przedwczoraj wracam z pracy, jest tak 21-sza, odpalam streama z meczu Wolsburga z Bayernem i słyszę: "jeden do jednego! - Lewandowski.". Za chwilę słyszę: "dwa do jednego! - Lewandowski". Siadam w fotelu, odpalam papierosa... I nawet nie dokończyłem go palić kiedy Lewy dołozył kolejne trzy bramy :| A ta ostatnia... wolej/półwolej - masakra. I ta reakcja Pepa kiedy złapał się za głowę.

 

Cztery bramki wbite Realowi w pólfinale LM, teraz te pięć w dziewięć minut. Ma ktoś jeszcze jakieś wątpliwości w to, że Lewy jest w Top 3 najlepszych obecnie napastników na świecie?

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reakcja Pepy bezcenna. Tez po czwartej bramce reakjca Robbena na trybunach... ktory ze zdziwieniem na twarzy pokazuje komus ze to juz czwarta :)

 

top 3... a kto jest na tej liscie u Cb? :>

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności