Skocz do zawartości

Philips She9500


Thai Fighter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja swoje już dzisiaj dostałem (kupiłem w czwartek późnym wieczorem). Niestety jestem... rozczarowany :( Dlaczego? Z tego co słyszę, to baardzo słaby bas. Nawet podbicie na sansie o +6db wiele tu nie zmienia. Choć może to dlatego, że jestem przyzwyczajony do basu z SHS8200 i stąd moje rozczarowanie. Środek i góra dość czysto, aczkolwiek czasem aż za mocno daje mi się we znaki. Może to z powodu braku tego basu? Idealnie dla mnie grają, gdy je mocniej docisnę do ucha (tak by bardziej izolowały). Kurcze, mam najmniejsze gumki, a jeszcze wydają mi się ciut duże ^^ ja to mam niewymiarowe ucho ^^ Jak znajdę ciut czasu to wrzucę jakieś fotki i trochę bardziej się rozpisze.

 

EDIT1:

Już wiem czego mi brakuje - przestrzeni. Bas jednak potrafi ładnie "pukać", ale z braku przestrzeni (słaba izolacja, o czym już była mowa) wydaje się taki "pusty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokombinuj jeszcze z doborem "gumek" i właściwym umieszczeniem w uchu (zwłaszcza jeśli to pierwsze dokanałówki). IMHO basu w nich naprawdę nie brakuje (a jestem raczej basolubny ;) ), jest on przy tym dość kulturalny, choć rzeczywiście delikatnie podbiłem dolne rejony... Chyba, że jesteś za bardzo przyzwyczajony do takiego pseudo-basu a la epki i dlatego czegoś Ci brakuje, ale to przejdzie. Spróbuj średnich nakładek i dobrze wsuń je w kanał słuchowy - może początkowo wystąpić dyskomfort ale skoro narzekasz na brak basu tak jakby słuchawki wyciekały - to może oznaczać, że kanał słuchowy nie jest dobrze uszczelniony.

Co do przestrzeni to akurat otwarta konstrukcja wpływa na jej oddawanie bardzo pozytywnie, a brak uszczelnienia w kanale to już inna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację (to moje pierwsze :rolleyes: ). Mam najmniejsze, bo dzięki temu wchodzą najgłębiej i się trzymają całkiem solidnie. Popróbuję ze średnimi, ale chyba nie ma co ich wpychać na siłę? :P PS. sprawa 2, że strasznie odstają te pałączki z kablem... Oj chyba się nie doczekam moich SHSek ^^

 

Haha :D faktycznie, wystarczyło wymienić gumki i bas od razu się pojawił ^^ dzięki wielkie za radę :P Nie pomyślałbym, że to aż taka różnica! Zwracam im honor - basu jest dość, a na +6db na najniższym paśmie aż przykrywa inne pasma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to piękinie... ja na swoje od tego sprzedawcy czekam półtora tygodnia i też nic.... Coś mi się zdaje że to była sprzedaż wirtualnego towaru i teraz sprzedawca dopiero szuka po hurtowniach tych słuchawek. W hurtowniach nie ma to... kombinuje...

 

Behemot sprawa trochę sie ruszyła przez te kilka dni?

Na razie sprawa stanela na tym, ze mam dostac zwrot gotowki. Czekam juz 3 dni robocze, choc wedlug sprzedajacego pieniadze wplacil na moje konto 15.11.07. Nie wiem jak bylo na innych aukcjach tego sprzedajacego, ale w tej jestem pewny, ze sluchawek nie posiada. Pociesze Cie tez, ze nie jestes jedyny nabity w butle na tej aukcji, bo wiem, ze 2 osoby licytujacej na tej samej aukcji co ja sluchawek tez nie dostaly.

 

Nie wytrzymalem juz i zamowilem na tej aukcji co podal speed23, na razie czekam :) choc kontakt ze sprzedajacym jest i jak pytalem, zapewnial, ze ma kilka kartonow tych sluchawek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie sprawa stanela na tym, ze mam dostac zwrot gotowki. Czekam juz 3 dni robocze, choc wedlug sprzedajacego pieniadze wplacil na moje konto 15.11.07. Nie wiem jak bylo na innych aukcjach tego sprzedajacego, ale w tej jestem pewny, ze sluchawek nie posiada. Pociesze Cie tez, ze nie jestes jedyny nabity w butle na tej aukcji, bo wiem, ze 2 osoby licytujacej na tej samej aukcji co ja sluchawek tez nie dostaly.

 

Nie wytrzymalem juz i zamowilem na tej aukcji co podal speed23, na razie czekam :) choc kontakt ze sprzedajacym jest i jak pytalem, zapewnial, ze ma kilka kartonow tych sluchawek. :)

Po ostatbniej aukcji she 9500 u anthary( czyli prawdopodobnie Wy zakupiliscie te jak sie okazuje fikcyjne sluchawki) , napisalem maila z pytaniem czy ma te sluchawki i czy je wystawi. Odpowiedzial ze juz nie i ze 2 tyg czy 3 tyg do tylu zlozyl zamowienie ale ich obecnie nie ma i ma nadzieje ze do konca tygodnia dojda. Ja podejrzewam, ze kupowaliscie sluchawki ktorym nie mial u siebie a mial nadzieje ze lada chwila dojda a okazalo sie ze ich nie u dystrybutora, czy w hurtowni i wyszly jaja. Takie moje zdanie ale moge sie mylic. Ja czekalem az wystawi nowa aukcje ale zdecydowalem sie na zakup u macarona2004 i jestem zadowolony dobry kontakt i szybka przesylka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj http://allegro.pl/item271342249_philips_she_9500_nowe.html

 

Nie byłbym taki pewny że są to 100 % podróby ponieważ

 

1.nie było do tej pory żadnych sygnałow świadczących o tym że ten model jest podrabiany

( czy miał ktoś podbróbki she 9500?)

2. Allegrowicz sprzedaje kilkanaście różnych modeli słuchawek philips (czy wszystkie waszym zdaniem to podróbki?).

 

Napisałem do allegrowicza aby przesłał mi kilka zdjęć dobrej jakości to porównam je ze swoimi. Jeżeli tego nie zrobi to ja osobiście bym ich u niego nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie kupic She9500 ? Na allegro nie ma, w sklepach internetowych niedostępne może macie jakieś miejsca?

Markety RTV typu Media Markt czy Saturn (jeśli masz coś takiego pod ręką). Osobiście w jednym markecie widziałem 9501 a w drugim 9500, tylko ceny bywają czasem "nieco" mniej atrakcyjne... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc są one tak dobre ? I są tak tanie ?

 

Za 60 PLN na allegro je oryginalne dostene ? Bo widze jedynie za 34 pln więc jakaś podróbka... jak sobie kupie karte don telefonu to może się o nie pokusze i spróbuje czegoś nowego niż i tak świetne EX71.

 

A ja właśnie chciałem białe, ale u nas W Gdańsku ani w Saturnie, ani w MediaMarkt nie było :/ PS. Pisałem do ancary czy jak mu tam maila i mówił, że słuchawek nie ma nawet u dystrybutora i powinny pojawić się jakoś na początku grudnia. Niestety :/ Dlatego kupiłem czarne.

 

 

EDIT: czyli je kupiłeś czarne w Gdańsku ? W jakim sklepie i za ile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dobre :) Wprawdzie moje uszy muszą się przyzwyczaić do nowego typu słuchawek, ale grają dobrze. Jedno co mnie irytuje, to te pałąki od nich odstają od głowy na ~0,5 cm. Śmiesznie to wygląda, ale noszę pod czapką więc nie widać. Za to gdy czapka na nie naciska, to robią się mniej wygodne i szybko mnie uszy bolą :(

 

EDIT:

Kupiłem na allegro u manarack2004 czy jak mu tam ^^ linki gdzieś tu są. Ale niestety już ich nie ma, aukcja się skończyła, choć możesz jak ja napisać maila i poprosić o wystawnie aukcji z tymi słuchawkami, na pewno to zrobi ^^

 

EDIT2:

Te za 34 zł na pewno są podróbkami... Brak gwarancji producenta i opakowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc są one tak dobre ? I są tak tanie ?

Wiesz, zależnie od sklepu potrafiły kosztować nawet ponad 150zł, ale rozsądna cena to około 70zł, IMHO więcej nie warto dawać. Poza tym spokojnie biją wszelkie "epkopodobne" wynalazki jak np. CXy. Wg mnie to lepsza inwestycja niż płacić 180zł (typowa cena nie licząc ostatniej promocji w Saturnie) za CX300 czy 170zł za rozlatujące się Crossy...

Z drugiej strony tanimi dokanałówkami ostatnio naprawdę obrodziło (JVC, Panasonic, Pioneer) więc jest z czego wybrać, nie trzeba się już kurczowo trzymać EP-630 ani wmawiać sobie że CXy czy Crossy są takie rewelacyjne żeby to usprawiedliwiało ich cenę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomedia.pl/produkt/philips_sluchawki_she_950100.php B)

 

Złocone końcówki, czy jak? Diamentowe membrany? Sklep dla arabskich szejków? A może PHILIPS wypuścił model SHE9501 dla Dżejmsa Błonda...

Co o tym sądzicie? @_@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu dostałem swoje słuchawki (she9501). Okazało się, że to nie z winy Anthary tak późno je dostałem, a naszej kochanej poczty polskiej <_< Paczka leżała tydzień na poczcie, a ja nie wiedzieć czemu nie dostałem awizo. O samych słuchawkach będę mógł się wypowiedzieć trochę później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie sprawa stanela na tym, ze mam dostac zwrot gotowki. Czekam juz 3 dni robocze, choc wedlug sprzedajacego pieniadze wplacil na moje konto 15.11.07. Nie wiem jak bylo na innych aukcjach tego sprzedajacego, ale w tej jestem pewny, ze sluchawek nie posiada. Pociesze Cie tez, ze nie jestes jedyny nabity w butle na tej aukcji, bo wiem, ze 2 osoby licytujacej na tej samej aukcji co ja sluchawek tez nie dostaly.

 

Nie wytrzymalem juz i zamowilem na tej aukcji co podal speed23, na razie czekam :) choc kontakt ze sprzedajacym jest i jak pytalem, zapewnial, ze ma kilka kartonow tych sluchawek. :)

Zrobiłem dokładnie to samo :) Dziś słuchawki mam już w uszach :D

Przesiadka z EP630 hmmm.... ludzie - to zupełnie inne doznania :) W epkach coś tak do końca mi nie grało (gdzieś już to pisałem) - jakieś takie dziwne partie średnio-wysokich były. W she jest dużo lepiej. Jestem z nich zadowolony :)

 

Odnośnie sprawy pierwszej aukcji - dostałem maila wyjaśniającego od sprzedawcy i zwrot kasy. Sprawa zakończona pozytywnie. Nic nie ściemniał, nie kręcił tylko przelał spowrotem kasę. Pod tym względem sprawę załatwił wzorowo. Szkoda że akurat tak pechowo wyszło z tym sprzedawcą - w hurtowniach brak tego modelu - pewnie wyszły bo są zwyczajnie dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności