Skocz do zawartości

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

Fajniejsze są Monk Lite ze względu na ergonomię.
To wedle gustu, uznania i budowy fizycznej. Doszły EP09 ??? Jakie wrażenia?

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, JCally EP09 są już u mnie i po pierwszych minutach zdecydowanie u mnie zostaną.

 

Granie dynamiczne, całkiem szczegółowe, lekkie V z nutą ciepła. Dół zaakcentowany głównie na mid-basie, ale zaskakująco szybki i nieźle wypełniony. Góra mogłaby być trochę lepiej poukładana (choć przerzuciłem się bezpośrednio z Craft Ears Four, więc mózg po prostu oczekiwał tego samego poziomu), ale średnicą nadrabiają, bo jest ładnie rozbudowana. Scena jak na pchełki bez szału, bo o ile czuć oddech, tak muzyka trzyma się blisko głowy. Ogólnie całość kojarzy mi się z otwartymi nausznikami Sennheisera jeśli chodzi i barwę i sposób prezentacji przestrzeni.

Lepiej słuchać na gąbkach niż bez nich, bo dźwięk jest pełniejszy.

 

W bonusie są świetnie wykonane i w moim uchu bardzo dobrze leżą, co przy pchełkach prawie nigdy się nie zdarza.

 

Nie wiem tylko jak z kontrolą jakości u nich, bo musiałam reklamować lewą słuchawkę (martwa od nowości). Dziś otrzymany zamiennik jest bez zarzutu, ale jakby co, dałem znać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penetrując zasoby shopee taką nowość znalazłem. Na Ali nie widziałem........ https://shopee.pl/product/545120974/12237538128?smtt=0.0.9

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2022 o 18:00, janek patufka napisał:

Penetrując zasoby shopee taką nowość znalazłem. Na Ali nie widziałem........ https://shopee.pl/product/545120974/12237538128?smtt=0.0.9

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka
 

Nic nowego, jeden ze starszych modeli Quian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego, jeden ze starszych modeli Quian.
No więc zatem nic ciekawego nie znalazłem i lecę na sprawdzonych sprzętach...1e5156c0663ca32a0c966313076677f0.jpg

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2022 o 18:18, janek patufka napisał:

No więc zatem nic ciekawego nie znalazłem i lecę na sprawdzonych sprzętach...emoji849.png1e5156c0663ca32a0c966313076677f0.jpg

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka
 

A wiesz co głowy nie dam ale tak je oglądam i ten Quian25 miał chyba inne muszelki... może faktycznie to coś nowego?

25-tki jak dobrze pamiętam miały być odrobinę lepsze od 39-tek które nie są złe jak na budżetowe pchły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mcarto napisał:

...i ten Quian25 miał chyba inne muszelki... może faktycznie to coś nowego? 25-tki jak dobrze pamiętam miały być odrobinę lepsze od 39-tek 

 

Nie ma wyjścia, trzeba nabyć... 🙄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Izolacja do niedzieli. Zishan Z3 + niebieskie K'searphone 300 Om + gąbki Faaeal + Robert Plant... e90f800b66ee3c33ff6d9b0390205671.jpg

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zestaw na wietrzny dzień. Z3 plus kabelek Openheart plus gąbki Faaeal plus przeźroczyste słuchaweczki z linku poniżej. Naprawdę fajne zestrojone granie z dobrze podanymi wokalami. Bardzo fajny bas bez przegięć.

24,72 zł 35%OFF | Cutomized DIY słuchawki douszne MMCX odpinane płaskie słuchawki szerokie słuchawki douszne HiFi
https://a.aliexpress.com/_uxJOAQdf638fbbe70dcc0391defbdbf1cc72a9.jpg

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wczoraj był Ugreen CM402 i JCally EP09. Kilkanaście godzin bez prądu idealnie wpisało się w przenośne audio
 
PXL_20220219_123510106.thumb.jpg.efd865c5a71dd689b458decedf747ab2.jpg
Cześć.
Z ciekawości pytam.
Jak się spisuje ten dac?
Miałem już z tą firmą do czynienia (użytkuje
https://a.aliexpress.com/_vS9QpE i jestem mile zaskoczony jakością dźwięku z niego wychodzącego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakująco fajna zabawka. Granie rozrywkowe, dynamiczne, zaskakująco rozdzielcze i z nieźle poukładaną sceną nawet nie próbuje udawać wielkiego wyrafinowania, ale to dobrze, bo nie tego od Ugreena oczekiwałem.

Ale ma wadę konstrukcyjną - gdy chodzę z nim mając na sobie dres, który lubi zbierać ładunek elektyczny, to okresowo idzie przebicie i jest nieprzyjemne "pyknięcie" w jednej ze słuchawek (głównie lewa). Natomiast w domu czy w dżinsach, ten problem nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakująco fajna zabawka. Granie rozrywkowe, dynamiczne, zaskakująco rozdzielcze i z nieźle poukładaną sceną nawet nie próbuje udawać wielkiego wyrafinowania, ale to dobrze, bo nie tego od Ugreena oczekiwałem.
Ale ma wadę konstrukcyjną - gdy chodzę z nim mając na sobie dres, który lubi zbierać ładunek elektyczny, to okresowo idzie przebicie i jest nieprzyjemne "pyknięcie" w jednej ze słuchawek (głównie lewa). Natomiast w domu czy w dżinsach, ten problem nie występuje.
A jak z mocą? Da radę napędzić większe słuchawki niż proste pchełki?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że wzięli się za elektronikę.

Firmę Ugreen znam z produkcji dobrych i niedrogich kabli usb i adapterów. Mam kilka ich produktów, wszystkie sprawują się na 5+ i mogę je polecić. Osobiście wolę je jak produkty Fiio bo są tańsze, solidne i nigdy nie sprawiały żadnych problemów typu trzaski, szumy itd...

Nie obawiałbym się wykonania tego dongla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nieustającym cyklu przeglądzie niedrogich chińskich pcheł dziś naprawdę fajny towar za około 50 zł. Zishan Z3 jako grajek plus RY4s plus gąbeczki Faaeal jak zwykle. Moim skromnym zdaniem jedne z najlepszych pcheł jakie kupiłem na ali. Warto kupić i potestować.

 

RY4S oryginalne słuchawki douszne 15mm jakość muzyki dźwięk słuchawki hi fi (słuchawki w stylu MX500) 3.5mm przezroczyste słuchawki|Earphones & Headphones| - AliExpress

 

 

ps. teraz przylukałem. Zaraz zmienię gąbeczki na bardziej białe...😊☺️ lub lepiej na czarne..

c3dc6361903217a00ed17a83a4f360a1.jpg

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez janek patufka
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ależ kosmiczne, teraz wpadły mi w oko... (poprawiłem link..) 🙄

https://tiny.pl/98rqn
 

Edytowane przez janek patufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności