Skocz do zawartości

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2017 o 09:32, Lord Rayden napisał:

 

SPC będzie w wersji stadard, czyli będą się różnić kolorem kopułek ale także już w przyszłym tygodniu w PL pojawią SPC Limited Edition.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lord Rayden napisał:

Będą się czymś szczególnym charakteryzować/różnić w dźwieku od EE ?

 

Trudno powiedzieć, na pewno będzie inny kabel. Poprzednie limitowane Monki Candy i Espresso miały ten sam kabel i różniły się jedynie kolorem, tutaj natomiast jest nowość więc trzeba zaczekać. Przeznacze coś na pewno na testy zatem jak będziesz chciał posłuchać to pod koniec tygodnia możesz atakować.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bigmaras napisał:

 

Trudno powiedzieć, na pewno będzie inny kabel. Poprzednie limitowane Monki Candy i Espresso miały ten sam kabel i różniły się jedynie kolorem, tutaj natomiast jest nowość więc trzeba zaczekać. Przeznacze coś na pewno na testy zatem jak będziesz chciał posłuchać to pod koniec tygodnia możesz atakować.

Fajnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2017 o 08:32, Lord Rayden napisał:

To te Monki bez plusa? lepsze? 

Polubiłem sygnaturę dźwięku Monków+, dają sporo radochy ale grają trochę nieczysto na playerach o słabszej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A moje pchełki Tiandirenhe MS16 i doki QKZ KD1 dotarły dziś do Polski. Zobaczymy ile dni po Polsce powędrują. Ciekaw jestem tych pchełek bo jak na audiobudget.com napisano to pchełki otwarte. Zobaczymy jak to gra bo ma grać fewelacyjnie a do tej pory nie przejechałem się na opiniach z audiobudget. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w kolejce do recenzji czekają OURART TI7. Już w sumie wygrzane i powiem, że naprawdę fajne słuchawki. W prostej linii upgrade po pierwszych Monkach, czy też Espresso. Ciepłe, ale nie mulą, z intymnymi wokalami, niezłe zejście i scena. Kabel wypinany, więc można sobie kombinować, a przy okazji to chyba najwygodniejsze pchełki z jakimi miałem kontakt. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54 stał się szczęśliwym posiadaczem otwartych pchełek Tiandirenhe MS16

https://pl.aliexpress.com/item/2017-MS16-Earphone-with-Mic-Sports-Running-Music-HIFI-Headset-Women-Man-Headphone-Stereo-Bass-for/32820009176.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.qBuNFj

 

Kolejny Monk - Killer ? Ja ostatnio jeśli slucham z pchełek to wracam do VE Monk Classic (bez plusa). Mam nadzieję na wypróbowanie SPC i EE bez balansu.

 

 

 

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Lord Rayden napisał:

@Jaro54 stał się szczęśliwym posiadaczem otwartych pchełek Tiandirenhe MS16

https://pl.aliexpress.com/item/2017-MS16-Earphone-with-Mic-Sports-Running-Music-HIFI-Headset-Women-Man-Headphone-Stereo-Bass-for/32820009176.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.qBuNFj

 

Kolejny Monk - Killer ? Ja ostatnio jeśli slucham z pchełek to wracam do VE Monk Classic (bez plusa). Mam nadzieję na wypróbowanie SPC i EE bez balansu.

Muszę przyznać,że całkiem porządne pchły. Grają neutralnie bez wyróżniania jakiegokolwiek pasma, ale przy tym są bardzo muzykalne. Są szczegółowe i przestrzenne a również muzykalne. Ciekawy efekty daje zatkanie otworów. Dźwięk robi się dziwny jakby człowiek znalazł się w blaszanym pudełku. Po paru godzinach słuchania jestem zadowolony niesłychanie z dobrego wydania 8 $ :) Z czystym sumieniem polecam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 17 wysłane z Singapuru i 20 w Warszawie. Od 20 do dziś maszerowały (chyba pieszo ) do Katowic

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj nie wyjmuję z uszu tych MS16. Nawet Monki nie zrobiły takiego wrażenia dźwiękowo na mnie. Jeśli ktoś zainteresowany to w poniedziałek zaczyna się 5 dniowa promocja. A MS16 w innych sklepach nawet po prawie 20$ są chyba wynik zainteresowania. Za 8 $ must have. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pożałujesz, będą to dobrze wydane dulary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności