Skocz do zawartości

TEAC HA-P90SD


mojo_aka_jojo

Rekomendowane odpowiedzi

Także mam taka nadzieję ze względu na muses :) Będzie u mnie we wtorek ale odniesienia do Teaca mieć niestety nie będę. W zeszłym tygodniu był na redcoon.de w cenie 425 eur ( teraz już 557 eur ) na polskiej stronie nie był jeszcze dostepny ale za ich pośrednictwem zamówiłem za 1819 pln ;-) Teraz wrzucili go na polska stronę za 1999 + transport gdyby ktoś był zainteresowany :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także mam taka nadzieję ze względu na muses :) Będzie u mnie we wtorek ale odniesienia do Teaca mieć niestety nie będę. W zeszłym tygodniu był na redcoon.de w cenie 425 eur ( teraz już 557 eur ) na polskiej stronie nie był jeszcze dostepny ale za ich pośrednictwem zamówiłem za 1819 pln ;-) Teraz wrzucili go na polska stronę za 1999 + transport gdyby ktoś był zainteresowany :)

też ten sklep rzucił mi się w oczy a raczej cena za onkyo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze nie ma tu duzej roznicy. TEAC podaje 'up to 7hrs dla DAC/konwerter i 6hrs grania z SD'. Onkyo podaje 'up to 7hrs DAC or SD'. Wiec pewnie po prostu uproscili opis w broszurach i tyle.

Chyba ze mamy potwierdzenia uzytkownikow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze nie ma tu duzej roznicy. TEAC podaje 'up to 7hrs dla DAC/konwerter i 6hrs grania z SD'. Onkyo podaje 'up to 7hrs DAC or SD'. Wiec pewnie po prostu uproscili opis w broszurach i tyle.

Chyba ze mamy potwierdzenia uzytkownikow?

na zagranicznym forum

pewnie masz rację i jest to tylko uproszczenie treści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś C4 ?

 

@Grubby - jak współpraca Teaca z PM3 ? Możesz też powiedzieć na spokojnie - Teac działa tak,że wrzucamy do jednego katalogu wszystkie utwory jak leci ? Nie mamy katalogów - podfolderów tylko musimy mieć tagi ?

dzis jeszcze raz moge potwierdzic. TEAC lapie swietna synergie z PM3. Jestem w szoku bo nei dosc ze to lepiej gra niz dx90, to IMO to gra lepiej niz dx90 + aune B1 ! To jest na prawde skok w kierunku stacjonarnego toru. Na sluchawkach nie wymagajacych az tyle pradu jak IEMy, Senngrado czy PM3 wlasnie to roznice ze stacjonarka zacieraja sie jak nigdy wczesniej nie slyszalem z DAPa.

 

Zeby z tego nie rezygnowac dx90 juz praktycznie sprzedany... teraz nie ma sily - musze przyzwyczaic sie do obslugi TEACa ;)

Mój ma dopiero około 10h. Trudno mi się na razie wypowiadać bo mam w domu tylko jedne słuchawki, których jeszcze do końca nie rozgryzłem - Pioneer HRM-7. W tej chwili jest bardzo czysto, precyzyjnie i rozdzielczo. Nie czuję, żeby jakieś pasmo było eksponowane. Scena jest poukładana, ale brakuje szerokości i ogólnie powietrza. Całość przypomina mi DX90 na rockboxie, ale z większą szczegółowością i precyzją. Wydaje się mieć wystarczająco dużo mocy żeby napędzić średnio wymagające, duże nauszniki.

Nieeee... z dx90 na RB nie ma wielu punktow wspolnych IMO. Nie ta precyzja, rozdzielczosc. Przelaczajac sie bezposrednio przy mocnych, ciezszych i gestych brzmieniach to dx90 przy nim zamydla przekaz. Dociaza w sposob przymulajacy. Srednica nie jest tak "analogowa", gladka. Rowniez gora - w koncu czuje ta cyfrowosc gory w dx90 o ktorej pisal nie raz Maciux. W Teac tego nie ma. Tlo jest czystsze, holografia lepsza.

Jak zwykle lepsze wrogiem dobrego ;) Bo dx90 jest swietnym DAPem!

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności