Skocz do zawartości

TEAC HA-P90SD


mojo_aka_jojo

Rekomendowane odpowiedzi

To zacznijmy od problemów. Gryzie się z kartą - Samsung Evo 128GB. Sformatowana FAT32 wywala taki komunikat.

 

 

 

Za to z Galaxy 6 i Tidal gra ładnie:)

fat32 i 128 GB?

nic dziwnego że masz błędy

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To zacznijmy od problemów. Gryzie się z kartą - Samsung Evo 128GB. Sformatowana FAT32 wywala taki komunikat.

 

 

 

Za to z Galaxy 6 i Tidal gra ładnie:)

fat32 i 128 GB?

nic dziwnego że masz błędy

 

 

Nic dziwnego ponieważ ?

 

Mam trzy karty 128GB Samsunga (dokładnie takie jak all) sformatowane do Fat32 i żadnych problemów nie uświadczyłem. W X5II, tablecie i telefonie...

Edytowane przez rymcymcym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest player to sam Wam Koledzy flaców nie zagra ?

 

Kiedy zaczniecie narzekać na czas odtwarzania ?

 

Czy on gra lepiej od AK(120 oczywiście)....

 

 

DAP sam z siebie FLACi gra.

 

A co tu narzekać? 6h przy baterii 3000-4000 mAh i wzmacniaczu w klasie AB to norma. Jakby było "A" to mielibyśmy 3h. Innego wyjścia nie ma :)

 

Oj dawno nie miałem AK120-1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zagra Flac, chodzi mi raczej o fakt, że do Tidali, potrzeb Wam racżej telefonika plus DAC/AMPa. Player ma grać Flac i inne formaty, które chomikujemy, króliczymy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Oj, można się tutaj zdziwić. Np. ja używam w tej konfiguracji smartofna tylko i wyłacznie do resamplingu w czasie rzeczywistym FLAC do DSD. Normalnie lepiej zrobić to na kompie, ale w biurze nie mogę sobie zainstalować jRivera, to można i smartfonem ;)

 

Powoli zaczynam myśleć o wydzierganiu sprzętu i dedykowanej dystrybucji Androida pod to właśnie zadanie... Mocy obliczeniowej jest wreszcie wystarczająco, tylko to cholerne doszywanie systemu. Że też jakaś ogarnięta chińska firma nie zrobi porzadnego transportu z OTG!!! Sam sobie nie zrobisz to miałnie będziesz, takie życie. Najwyżej zostanę sławny i bogaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zagra Flac, chodzi mi raczej o fakt, że do Tidali, potrzeb Wam racżej telefonika plus DAC/AMPa. Player ma grać Flac i inne formaty, które chomikujemy, króliczymy....

 

Ale Teac to właśnie DAC/AMP, pod który podłączasz smartfona. Działa bardzo dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem, że zagra Flac, chodzi mi raczej o fakt, że do Tidali, potrzeb Wam racżej telefonika plus DAC/AMPa. Player ma grać Flac i inne formaty, które chomikujemy, króliczymy....

 

Ale Teac to właśnie DAC/AMP, pod który podłączasz smartfona. Działa bardzo dobrze:)

 

ale jak gra?

resztę da się dorobić, inaczej, czy już będzie w komisie _ o to jest pytanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopłacamy jednak do tego, że Teac to DAC/AMP/Player a nie tylko sam DAC/AMP. A mając playera, pakujemy muzę na karty i gramy. Po co nam streaming wtedy ?

 

Funkcji Powerbanka nie ma ? Gapless jest , mam nadzieję ? Okładek nie pokazuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopłacamy jednak do tego, że Teac to DAC/AMP/Player a nie tylko sam DAC/AMP. A mając playera, pakujemy muzę na karty i gramy. Po co nam streaming wtedy ?

 

Funkcji Powerbanka nie ma ? Gapless jest , mam nadzieję ? Okładek nie pokazuje ?

 

 

Monochromatyczny wyświetlacz raczej nie wyswieli okladek.Jak to urzadzenie wyswietla nazwy utworow?

Troche mnie przeraza ten wyswietlacz rodem z lat 90tych.Aparatura wewnatrz musi nizle coagnac prad bo 6 godzin to (norma) malo.Gdyby byl dobry wyswietlacz to nie wiem czy 1 plyte dalo by sie posluchac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dopłacamy jednak do tego, że Teac to DAC/AMP/Player a nie tylko sam DAC/AMP. A mając playera, pakujemy muzę na karty i gramy. Po co nam streaming wtedy ?

 

Funkcji Powerbanka nie ma ? Gapless jest , mam nadzieję ? Okładek nie pokazuje ?

 

Monochromatyczny wyświetlacz raczej nie wyswieli okladek.Jak to urzadzenie wyswietla nazwy utworow?

Troche mnie przeraza ten wyswietlacz rodem z lat 90tych.Aparatura wewnatrz musi nizle coagnac prad bo 6 godzin to (norma) malo.Gdyby byl dobry wyswietlacz to nie wiem czy 1 plyte dalo by sie posluchac.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dopłacamy jednak do tego, że Teac to DAC/AMP/Player a nie tylko sam DAC/AMP. A mając playera, pakujemy muzę na karty i gramy. Po co nam streaming wtedy ?

 

Funkcji Powerbanka nie ma ? Gapless jest , mam nadzieję ? Okładek nie pokazuje ?

 

 

Monochromatyczny wyświetlacz raczej nie wyswieli okladek.Jak to urzadzenie wyswietla nazwy utworow?

Troche mnie przeraza ten wyswietlacz rodem z lat 90tych.Aparatura wewnatrz musi nizle coagnac prad bo 6 godzin to (norma) malo.Gdyby byl dobry wyswietlacz to nie wiem czy 1 plyte dalo by sie posluchac.

 

 

Paw Gold działa sporo dłużej, ale ma w zasadzie dwa razy większy akumulator...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem fajnie wyglada wyswietlacz.Moze byc.

Ciekaw jestem jakosci dzwieku ... z tego co czytam to wyglada to zaskakujaco dobrze.Panowie napiszcie cos wiecej jak to gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu pyknęło 200h+ grania. W odróżnieniu od ostatniej setki: dostał już konkretnego wykopu na basie i scena zrobiła się większa.

 

Niech teraz All coś więcej napisze. Będzie jakaś przeciwwaga do moich zachwytów. Ja nadal zbieram szczękę z podłogi, a w zasadzie bardziej niż na początku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma dopiero około 10h. Trudno mi się na razie wypowiadać bo mam w domu tylko jedne słuchawki, których jeszcze do końca nie rozgryzłem - Pioneer HRM-7. W tej chwili jest bardzo czysto, precyzyjnie i rozdzielczo. Nie czuję, żeby jakieś pasmo było eksponowane. Scena jest poukładana, ale brakuje szerokości i ogólnie powietrza. Całość przypomina mi DX90 na rockboxie, ale z większą szczegółowością i precyzją. Wydaje się mieć wystarczająco dużo mocy żeby napędzić średnio wymagające, duże nauszniki.

 

TEAC + Pioneer to piekielnie szybki i rozdzielczy zestaw, żaden superszybki metal mu nie straszny:)

Edytowane przez all999
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma dopiero około 10h. Trudno mi się na razie wypowiadać bo mam w domu tylko jedne słuchawki, których jeszcze do końca nie rozgryzłem - Pioneer HRM-7. W tej chwili jest bardzo czysto, precyzyjnie i rozdzielczo. Nie czuję, żeby jakieś pasmo było eksponowane. Scena jest poukładana, ale brakuje szerokości i ogólnie powietrza. Całość przypomina mi DX90 na rockboxie, ale z większą szczegółowością i precyzją. Wydaje się mieć wystarczająco dużo mocy żeby napędzić średnio wymagające, duże nauszniki.

 

TEAC + Pioneer to piekielnie szybki i rozdzielczy zestaw, żaden superszybki metal mu nie straszny:)

 

A dałbyś radę porównać do DX100 ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dałbyś radę porównać do DX100 ? :-)

Bardzo z pamięci, DX100 więcej powietrza, szersza scena, odrobinę lepsza holografia. Teac chyba lepszy bas, jeszcze lepiej kontrolowany i chyba lepsza rozdzielczość. Teac się zmienia na moich uszach na lepsze:) Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie czy by nie nabyć wyżej wymienionego.

Tylko pytanie co on wniesie na plus w porównaniu do AK120? A może Questyle QP1R będzie lepszym wyborem?

Siedzę i tak przeglądam ten internet w poszukiwaniu odpowiedzi ;)

 

@all999 @mojo_aka_jojo @ma_x_ym

Skąd zamawialiście HA-P90SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie czy by nie nabyć wyżej wymienionego.

Tylko pytanie co on wniesie na plus w porównaniu do AK120? A może Questyle QP1R będzie lepszym wyborem?

Siedzę i tak przeglądam ten internet w poszukiwaniu odpowiedzi ;)

 

@all999 @mojo_aka_jojo @ma_x_ym

Skąd zamawialiście HA-P90SD?

Brzmieniowo nie wiem, zbyt długo nie słyszałem AK120. To jest fajne urządzenie, jeśli korzystasz ze streamingu. Podłączysz do niego PC, maca, iPhone i telefon z androidem.

 

Top Hifi

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym myślałem co by podłączyć iphone'a do tego ustrojstwa i odpalić z NAS'a za pomocą DS audio to na co akurat będę miał w danej chwili ochotę bez tracenia czasu na przerzucanie do grajka :)

 

@all999

Można u nich w salonie tego posłuchać? Czy może kupowałeś w ciemno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym myślałem co by podłączyć iphone'a do tego ustrojstwa i odpalić z NAS'a za pomocą DS audio to na co akurat będę miał w danej chwili ochotę bez tracenia czasu na przerzucanie do grajka :)

 

@all999

Można u nich w salonie tego posłuchać? Czy może kupowałeś w ciemno?

Ja kupiłem w ciemno, mieli jeden egzemplarz w Warszawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W valuebasket chyba mają taniej - 2375 zł.

 

W porównaniu z AK120 na pewno chodzi krócej na baterii. Gdyby nie szał streamingu, nawet byście na niego nie spojrzeli. Jako chyba dinozaur jestem...Dezeera miałem, nie korzystałem, Tidala mam (free), nie korzystam...nie ma o jak swoje pliki.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności