Skocz do zawartości

Do kanapki z iModem


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

Bry

 

Tor się buduje i przyszedł czas na szukanie kolejnego jego elementu, czyli wzmaka. Chcę coś niedużego do kanapki z iModem (pozdro dla Kuropa :D), gdzie najważniejszym priorytetem jest cena. Im więcej da się wycisnąć z każdej złotówki, tym lepiej. Ogólnie słuchawki podpinane do tego sprzętu to będą głównie doki o max. impedencji 32ohm na chwilę obecną. Trochę się rozglądałem i póki co typuję Topping NX1 lub SMSL SAP 4S. Jeżeli macie jakieś inne ciekawe propozycje, to chętnie posłucham :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMSL to dobry wybór, jeżeli budżet na więcej nie pozwala. Ma bardzo dobrą (żeby nie powiedzieć - rewelacyjną) baterię i niewielkie rozmiary.

 

Ja imoda parowałem ostatnio jeszcze z cayinem c5 i fiio e12a, a wcześniej z ibasso t5, ale te rozwiązania są już znacznie droższe.

 

Jakbyś miał jakieś pytania o szczegóły to pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.mp3store.pl/topic/117464-wzmacniacze-kanapkowe-sap-4s-t5-jds-c5-mookamp-sap-5-c5-sap-7/

 

Miałem długi czas iModa, przez rok miałem imoda + x5, powiem tak wybrał bym sap-7 bo ma eq a aku wytrzymuje tyle ile ipod ok 12-15h, sap4 jeśli reszta pasuje a średnice trzeba ocieplić. Ja mało kiedy sap4 rozładowałem do 0 co to dobrze wolałem jak sap7 wołał o ładowanie razem z imodem. Po naładowaniu miałem spokój na 10h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiio E12a to jakieś 160 zielonych/700zł w Polsce, więc w porównaniu do takiego Toppinga NX1, który na Amazonie kosztuje 40$ lub SMSL SAP 5 za 67$... Co tu porównywać? xD Kompletnie nie mój budżet i prawdę mówiąc SAP 5 to też dla mnie obecnie mega wydatek po iModzie z CF-Modem i wymienioną baterią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do E12A to Gourney ma w komisie tańszą używkę. Nie wiem czy sAp-4s nie będzie trochę szumiał na dokach . Do nausznych w kwesti cena/jakość - rewelacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis przeleciałem tylko pobieżnie, a mieć nie miałem - stąd wyrażenie "bym zaryzykował" ;)

Po prostu xDuoo z reguły robi porządne sprzęty, a to jeszcze wygląda jak jakiś rebrand Cricri, przy czym kosztuje lekko ponad stówę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do E12A to Gourney ma w komisie tańszą używkę. Nie wiem czy sAp-4s nie będzie trochę szumiał na dokach . Do nausznych w kwesti cena/jakość - rewelacyjny.

 

Już nie ma, @crysis go przejął. I jak pisałem o tym wzmaku, to transakcja była w toku, żeby nie było, że naprowadzam na własny sprzęt :) .

 

A sam wzmacniacz z imodem grał rewelacyjnie, więc zdecydowanie warto do niego dołożyć. Z kolei jeśli ktoś życzy sobie basowego łupnięcia to cayin'a bym polecał. Tylko u niego z baterią jest dość przeciętnie. Także warto czasem poczekać i dozbierać trochę i kupić raz a dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się skuszę na tego xduoo :D Wygląda ciekawie i podoba mi się zdecydowanie bardziej, niż Topping NX1. Do tego ponoć lekko ociepla przekaz, więc z iModem będzie jak znalazł ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAP 7 na Aliexpress za 48 zielonych... Robi się ciekawie ;D Tylko jedna zabawna rzecz - na Hed-faju napisał pewien człek w swojej recenzji, że różnica w dźwięku między SAP 7 a Fiio E6 jest niewielka, co dla mnie jest dość ciekawe :D Tym bardziej, że E6 używałem właśnie z EQ3 -3dB i brzmiało mi to naprawdę fajnie i czysto, dzięki czemu zacząłem nazywać E6 vel "Magiczna kosteczka" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kicha, szkoda uszu. Zobaczymy co wyjdzie w praniu, ale na chwilę obecną zastanawiam się nawet nad zostaniem z E6. Jedyne tylko, co mnie boli w Fiio, to 9-10h czasu pracy na baterii. Z jednej strony sporo, ale dla takich zapominalskich jak ja oznacza to ładowania w najmniej oczekiwanym momencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mhm... No cóż, kombinuję jak się da, żeby zrobić sensowną kanapkę raz a dobrze. Opcji jest masa, tyle samo opinii, a niestety portfel nie pozwala wszystkiego sprawdzić. Szczyt marzeń to Fiio E12, ale nie mój budżet, a sprzedaży ratalnej raczej nikt na forum nie prowadzi xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szkoda, że nie można kupić tego na raty bo cena jest na prawdę wysoka, i nie będzie mnie na to stać. Jeśli jest gdzieś możliwość sprzedaży ratalnej to proszę o kontakt.

Moge Ci wystawic na alle za 650 zeta tylko kupuj przez koszyk bo tylko wtedy da sie raty zalatwic :) Edytowane przez adikadik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności