Skocz do zawartości

Shure E500


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciskow nie pobieram i nie mam wyksztalcenia medycznego. Robi to m.in. audiolog/protetyk z ktorym wspolpracuje- mistrz w swojej dziedzinie, a takich naprawde ze swieczka szukac (w Polsce i nie tylko). Czlowiek naprawde zna sie na rzeczy i oprocz tego jest wykladowca protetyki m.in.

 

Ja zajmuje sie cala reszta- czyli produkcja sluchawek custom'owych. Samoukiem nie jestem. Odbywalem szkolenia, (a pozniej sam bylem szkolacym) w laboratorium oxfordzkim, i nie tylko, Advanced Communication Solutions. Dzieki temu mozna teraz w Polsce dostac np. sluchawki T2 (ktore zaczalem juz udoskonalac..).

 

Gdyby ktos byl zainteresowany, niedawno opracowalem pierwszy na swiecie prototyp tych sluchawek w wersji uniwersalnej (jest to jedyny model dokanalowych sluchawek uniwersalnych oparty o system dwudrozny m.in). Prototyp jest opracowany dla potrzeb pokazowych (wlasciwie odsluchowych).

fiu fiu no to szacuneczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to jak u ciebie jest z tymi słuchaweczkami?

 

można u ciebie tylko wkładki zamówić czy całe " oprzyrządowanie "? :)

 

Mozna zamowic wszystko :): custom'owe In-Ear-Monitors z jednym przetwornikiem, custom'owe In-Ear-Monitors z dwoma przetwornikami, roznego rodzaju systemy komunikacyjne, wkladki na sluchawki uniwersalne, ucastom'owione sluchawki uniwersalne i gdyby byla potrzeba, custom'owe ochronniki sluchu Etymotic Research Labs (chociaz musze jeszcze postarac sie o atesty na nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zauwazyliscie, ze w nowszych SE530 kabel jest juz znacznie mniej sztywny niz kiedys ? :)

Nie "zapamietuje" z czasem tak swojej formy jak kiedys, trudno jest go uformowac za uchem.

 

Ogolnie wydaje mi sie lepszy - podczas ruchow glowa nie czuc go az tak bardzo jak ten, ktory byl kiedys.

 

@Boolin, Ty powinienes miec juz wersje SE530 z nowym kablem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to mysle, ze oficjalnie mozna uznac ze w nowych SE530 kabelek jest ulepszony.

 

Nie jest tak sztywny - i znacznie latwiej mozna go zginac, mam nadzieje wiec ze z czasem nie bedzie stawal sie tak sztywny jak ten stary i pekal.

Jest znacznie bardziej gietki.

 

Rozni sie takze sam wtyk - jest troszke inaczej wykonczony.

Zaobserwowalem to w 2 parach SE530 jakie ostatnio mialem z datami na wtyku: 3267 oraz teraz - 3477.

 

Wiec mozna uznac, ze od 3267 na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No nie wiem jak jest z tym kabelkiem u mnie tez na poczatku byl gietki, a jednak po 6 miesiacach w odcinku pamieciowym stwardnial i jest tego efekt -> http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=31897 .Numer na wtyczce sluchawek to 3606. Zastanawiam sie czy zostawic je jak mi przyjda nowe z serwisu.

 

Fallow a co bylo powodem posiadania przez Ciebie 2 par UM2 ? Mam nadzieje, ze nie serwis ?

I jeszcze jedno, gwarancja po wymienie SE530 przez serwis jest liczona od nowa (2 lata) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności