Skocz do zawartości

Słuchawkowy wzmak do Beyerdynamic DT 990 vintage


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam i the wire i espressivo , miałem cała kolekcje beyerów , w tym vintage, spokojnie można słuchać beyerów z the wire, współczesne 990 600 ohm czasem zasybilizowaly, co prawda, 880 250 ohm grały kapke lepiej, ale beyery a w szczegolnosci vintage dt931 i 880 600 ohm lepiej grały mi z espressivo jednak.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o The Wire to da się lepiej w aspektach: zejście basu, nasycenie brzmienia, nie męczenie (ma on nieco agresywny przekaz, a już na pewno bezpośredni, nieco podbitą wyższą średnicę), a i przestrzenność, wielkość sceny też pozostawia trochę do życzenia. Pozostałe aspekty już są na bardzo wysokim poziomie. W moim odczuciu Rapture AMP poprawia wszystkie te powyższe niedogodności.

 

Schiita nie miałem, więc nie będę się wypowiadał.

 

Ogólnie mój ACF-2 też mi pasuje do Twojego opisu, bo jest naturalny ale przejrzysty - coś jak Citrone Tube DAC. Do tego jakościowo to jak dotąd mój najlepszy wzmacniacz obok Rapture, tak mi się przynajmniej wydaje. Może po dłuższym odsłuchu wyjdą jakieś minusy.

 

Generalnie na Twoim miejscu skupiłbym się na odsłuchu, bo piszesz, że masz taką możliwość. Posłuchaj obu wspomnianych wzmacniaczy (The Wire i Schiit) i daj znać, jak wrażenia ;) Może Perul ma jakiegoś ZENka na stanie i mógłby wypożyczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobno, ale to dla tego, że kanały są odseparowane i łączą się dopiero przy gnieździe słuchawkowym.

Mi nie przeszkadza, a jak w WoTa pykam to nawet pomocne, bo jestem rozstawiającym i gram "na 1 ucho" ;)

Kiedyś jak mi pewne słuchawki grały na lewym kanale odrobinę ciszej (z kablem było wszystko ok) to byłoby nawet bardzo pomocne.

Bawiłem się też tak, że na obu kanałach puszczałem dokładnie to samo (różne źródła - X5 i iBasso)

i pozwalało mi to ustawić jednakową głośność do testu :>

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności