Skocz do zawartości

Nowy mebelek na sklepie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie Poznania. Miejsca jest tam mało to fakt ale akurat takie pomieszczenie. Pytanie kiedy byłeś ostatnio bo tam zostało przemeblowane. Wcześniej było biurko, dwa fotele i jeszcze stolik warsztatowy po lewej. Teraz już tego stolika nie ma i jest troszkę więcej przestrzeni ( byłem jakoś maks pół roku temu ).

Edytowane przez superbart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Poznania. Miejsca jest tam mało to fakt ale akurat takie pomieszczenie. Pytanie kiedy byłeś ostatnio bo tam zostało przemeblowane. Wcześniej było biurko, dwa fotele i jeszcze stolik warsztatowy po lewej. Teraz już tego stolika nie ma i jest troszkę więcej przestrzeni ( byłem jakoś maks pół roku temu ).

Fakt, że byłem byłem tam ostatnio przy okazji odsłuchu Audeze parę miesięcy temu. I warunki oraz sprzęt do odsłuchu od tej pory ostatecznie zniechęciły mnie właśnie do zaglądania do tego sklepu. A sytuacja taka była spory szmat czasu przedtem.

Miło w takim razie słyszeć o zmianach, znalazłem teraz obrazek malutki, niewiele widać jednak coś tam się zmieniło, zniknął na pewno warsztat, pojawiły się kolumny. Muszę wpaść kiedyś teraz i sprawdzić naocznie. Sprzedawca też się zmienił?

Może zastanę miłą sympatyczną lecz niewątpliwie też kompetentną ekspedientkę? :/

sklep_info-poznan.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wulkan - ta kanapa z fotki to popularny mebel z filmów 18+ ;)

 

O jezusicku jakie kanciapy. Myślałem, że warszawski AudioMagic w centrum jest nieduży, ale tam by weszły ze 3 mniejsze mp3store i jeszcze można by się było obrócić :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wulkan - ta kanapa z fotki to popularny mebel z filmów 18+ ;)

 

dobry temat do fake castingów :D

 

kuźwa, otwierajcie w Toruniu taki grajdołek, mogę zostać dyrektorem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może zastanę miłą sympatyczną lecz niewątpliwie też kompetentną ekspedientkę? :/

 

Sprzedawca też się zmienił?

 

Hmmm, jak ja byłem to sprzedawca był bez zmian ;)

 

Jak sprzedawca bez zmian, tzn, że dalej obsługa na siłę. Nikt mi nie wmówi, że sprzedawca miał zły dzień, bo on za każdym razem zachowuje się tak jakby - po co, na co?!

(czytaj: ton pouczający)

 

A jakby była nawet miła ekspiedientka, a to nawet ponure miejsce zmieni się w weselsze miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saudio-> Na tym stoliku to nie sprzęt, tylko np., jak pisze Lord Rayden, ekspres do kawy ;) : http://www.komputronik.pl/product/135974/AGD/Male_AGD/Ekspres_na_kapsulki_Bosch_TAS_2005EE_Tassimo.html?gclid=CP-k06PJ4cYCFZHHtAodiBEMRw&gclsrc=aw.ds

Przy kawce i słuchanie łatwiej będzie przychodziło, i dźwięk lepszy, i sprzedaż lepiej będzie szła... ;)

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedawca bez zmian, tzn, że dalej obsługa na siłę. Nikt mi nie wmówi, że sprzedawca miał zły dzień, bo on za każdym razem zachowuje się tak jakby - po co, na co?!

(czytaj: ton pouczający)

 

 

Niestety mam podobne niemiłe doświadczenia.

Byłem przejazdem w poznańskim MP3Store w zeszłym roku bo musiałem na szybko jakieś doki do telefonu zakupić. Na wejściu żadnego dzień dobry tylko twarde nazistowskie "słucham!" (zabrzmiało prawie jak CZEGO?! Wybrałem SE215 bo w miarę tanie i w miarę dobre. Płacąc usłyszałem, że chyba nie znam się za bardzo bo to zamulone i ogólnie słabe słuchawki. Na moje pytanie co w takim bądź razie - sprzedawca zaproponował RE-400. Patrzę w gablotę - brak. W tym momencie magicznym ruchem sprzedawca wyciąga spod blatu te doki informując, że przypadkiem ma takie lekko używane więc jak chcę to może mi sprzedać...

 

A żeby nie było OT - co do wystroju czy ciasnoty to akurat poznański sklep nie zrobił na mnie złego wrażenia. Typowy mp3storowy charakter :)

Edytowane przez rymcymcym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi stolik zamówiłem w środę. Może dzis dojedzie. Zamiast gablot obitych dywanem maja być spacewalle i może dwie małe gablotki typu tych z ikea do prezentacji killerów AK,Cowon,iBasso itp.

 

witryna.JPG

 

Dodatkowo demontaż jednej ścianki, biurko w "starym" miejscu dla tych co byli kiedyś, na wprost drzwi. Pewnie zmienię kolorki bo tymi przez 10 lat wymiotuję :)

Trochę pracy będzie, przerobienie sufitu, wspomniana ścianka, przerobienie podłogi - wszystko przez ściankę.

 

Opcjonalnie zamiast gablot coś takiego:

 

67a0ff758ca94055med.jpg

 

Jak myślicie?

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gablota to uniwersalna rzecz da się przemeblować przenieść zmienić, ale taką zabudowę zrobisz komponując resztę aby za rok się nie okazało ze można było lepiej to wiesz...

TO ściana w domu, Ty urządzasz sklep więc trzeba tu sporo więcej na widoku powinno być.

 

Mebli z ikea specjalnie nie polecam bo po 2-3 latach proszą o wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

 

Jak sprzedawca bez zmian, tzn, że dalej obsługa na siłę. Nikt mi nie wmówi, że sprzedawca miał zły dzień, bo on za każdym razem zachowuje się tak jakby - po co, na co?!

(czytaj: ton pouczający)

 

 

Niestety mam podobne niemiłe doświadczenia.

Byłem przejazdem w poznańskim MP3Store w zeszłym roku bo musiałem na szybko jakieś doki do telefonu zakupić. Na wejściu żadnego dzień dobry tylko twarde nazistowskie "słucham!" (zabrzmiało prawie jak CZEGO?! Wybrałem SE215 bo w miarę tanie i w miarę dobre. Płacąc usłyszałem, że chyba nie znam się za bardzo bo to zamulone i ogólnie słabe słuchawki. Na moje pytanie co w takim bądź razie - sprzedawca zaproponował RE-400. Patrzę w gablotę - brak. W tym momencie magicznym ruchem sprzedawca wyciąga spod blatu te doki informując, że przypadkiem ma takie lekko używane więc jak chcę to może mi sprzedać...

 

A żeby nie było OT - co do wystroju czy ciasnoty to akurat poznański sklep nie zrobił na mnie złego wrażenia. Typowy mp3storowy charakter :)

 

Witam wszystkich

 

Wydaje mi się że opinie co do mnie są trochę przesadzone.
Jako ciekawostkę mogę powiedzieć że na sklepie nigdy nie miałem RE-400, tym bardziej z spod lady ;)
Mikroforum mam w rzadkim wydaniu III, nie jest to zwykła wersja ;)
Dziękuje za opinie, wezmę je pod uwagę
Pozdrawiam :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcjonalnie zamiast gablot coś takiego:

 

attachicon.gif67a0ff758ca94055med.jpg

 

Jak myślicie?

fajnie to wygląda, ale ten sklep ma za mały metraż na to - pamiętaj, że to pochłodnie kilkanaście centrymetrów na szerokość pomieszczenia, chyba, że wkujesz się do sąsiadów ^_^

 

dobrze wiedzieć, że przejmujecie się opiniami klientów nawet co do wystroju !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił te drzwi harmonijkowe czy co tam jest (za ladą), może na przesuwane albo jakoś zasłonił. Niespecjalnie to wygląda (patrząc oczywiście na zdjęcia, bo w Łodzi nie byłem), zwłaszcza jak są uchylone.


A wracając do Poznania co do samych warunków lokalowych, (co do odsłuchowych się nie wypowiem, bo nie byłem w środku) to faktycznie dużo się zmieniło. Przechodziłem akurat wczoraj w pobliżu i zajrzałem tylko przez szybę tak z ciekawości. ;)

Czasem wystarczą niewielkie zmiany.

Tak więc nie chcąc już śmiecić WojtkowiC w jego temacie tylko prostuję, bo pisząc poprzednio nie byłem na bieżąco. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ściany z regipsu. Do cegły mam pół metra.

 

Czyli jest to przestrzeń, którą można wykorzystać bez "zagracenia" małego pomieszczenia - rzecz funkcjonalnie nie do pogardzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że opinie co do mnie są trochę przesadzone.

 

 

http://forum.mp3store.pl/topic/127052-opinie-o-sklepach/

 

Jak widać nie tylko ja się "czepiam"

 

 

Jako ciekawostkę mogę powiedzieć że na sklepie nigdy nie miałem RE-400, tym bardziej z spod lady ;)

 

Oczywiście. Z nudów wymyśliłem tę historyjkę żeby posty sobie ponabijać. W sumie nie dziwię się takiej odpowiedzi.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

 

Wydaje mi się że opinie co do mnie są trochę przesadzone.

 

 

http://forum.mp3store.pl/topic/127052-opinie-o-sklepach/

 

Jak widać nie tylko ja się "czepiam"

 

 

Jako ciekawostkę mogę powiedzieć że na sklepie nigdy nie miałem RE-400, tym bardziej z spod lady ;)

 

Oczywiście. Z nudów wymyśliłem tę historyjkę żeby posty sobie ponabijać. W sumie nie dziwię się takiej odpowiedzi.

 

 

 

 

Według mnie z RE-400 jest problem ponieważ nigdy ich nie miałem w ręku i tym bardziej nie mogłem ich zaproponować spod lady

 

Tutaj pójdę w zaparte, może po prostu pomyliłeś sklepy, osobiście nie używam doków, tylko nauszne

 

Co do opin na mój temat przyjmuje je z pokorą i wyciągam wnioski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenieście sie z tym do tematu poznańskiego :)

 

 

Dalej w temacie mojego remontu. Mam do wyboru takie kolory:

 

  • Zimowa Cisza
  • Ryżowe Pola
  • Ogniste Flamenco

Paleta kolorów Dulux

paleta1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony z dodatkiem różu :ph34r::D:lol::lol: na pewno prowadzisz sklep mp3store ? :lol: no i trochę odpada bo sofa jest czerwona, przydałby by się inne meble (nie wszystkie ) w tym kolorze aby to było spójne

ryżowe pola to teraz masz na ścianach ...

 

więc zostaje zimowa cisza tylko deko za ciemna taka ponura, szara poświata jest już okej, szary to kolor neutralny więc jak najbardziej okej ew jak miałbym wybierać to malaga lub akacja są przyjemnymi barwami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności