Skocz do zawartości
  • 0

Doki max 100zł, tłumienie, autobus, możliwie dobre brzmienie.


MadMan10

Pytanie

Siema

Temat słuchania w autobusie znam, jednak to tam ich głównie używam, cóż...


Miałem SoundMagic P30, ale się połamały. :( Brzmienie w sumie odpowiadało, ALE lubię próbować nowych rzeczy, więc jeśli będzie wybór na tym samym poziomie między takim charakterem brzmienia, a nowym....wybieram nowy. :)
Doków w tej cenie jest kurna tyle, że nie mam pojęcia co robić. Po wyglądzie wybierać? o.O

Doki są poręczniejsze i tańsze. proste.

Potrzebuję jak najlepszego tłumienia z racji miejsca słuchania. Miałem kiedyś NuForce 700X i przez te porty z tyłu jednak przepuszczały hałas, więc wolę nie powtórzyć tego błędu z portami. :(

Rap to taki core, ale również elektronika typu Major Lazer, muzyka unosząca w chmury jak Hammock i w ogóle w sumie to wszystkiego po trochu. Jednak najbardziej lubię niższe tony. Nie dudniące tylko z charakterem, mruczące z mocą. :)

To tak z grubsza. Jak najtaniej i nie więcej niż 100zł. Jak między 50zł a 80zł nie poczuję różnicy to po co mam przepłacać...

Jeśli czegoś nie opisałem lub macie pytania to śmiało. Może to nam bardzo pomóc w zakończeniu tego tematu.

Pozdrawiam.

Edytowane przez MadMan10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

kompletny offtop się zrobił, przepraszam

(na wsjaki słuczaj, żeby nie było, że całkiem odlatuję, to propozycja (chociaż, podobnie jak Inszy, uważam, że trochę wysiłku jest wskazane): m.zd. carbo tenore też przyzwoicie izolują - dla mnie lepiej niż jvc - i grają nieźle, mimo odrobinkę wyższej ceny za nówki),

na szlag Ci na mechatronice mitologia germańska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Inszy, jesteś po prostu kretynem. Jak sam przyznałeś NIE SZUKAŁEŚ odpowiedzi dla mnie, bo Ci się nie chce, ale utrzymujesz, że ona istnieje. Mówiłem, że ja szukałem i jej nie widzę. Umiem latać, można latać. Musisz stawać na stołek i zeskakiwać, a wtedy polecisz. Da się, pokazałbym Ci, ale mi się nie chce. Twój tok "myślenia". Wielu odeszło przez takich baranów jak Ty co nabili parę postów, a nie pomogli w żaden sposób. Google umiem obsługiwać, ale nie znalazłem odpowiedzi. Od tego jest ten dział, żeby ZADAĆ PYTANIE i jak Ci to nie pasuje to spieprzaj gdzieś indziej.


crysis na allegro są nowe białe JVC za 111zł z KW jak coś. Skoro można było znaleźć to pokaż mi choćby 2-3 z odpowiedzią na moje pytanie...
tyciuni, już zamówiłęm JVC ;)


I TAK, jestem wulgarny i opryskliwy, bo na debila inaczej się nie da. Po co w ogóle się wypowiada skoro nie chce mu się pomóc? Na chu** Ci ta wiedza w takim razie skoro nie chcesz się nią dzielić?

Edytowane przez MadMan10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bo nie lubię leniwych i roszczeniowych ludzi.

Szukałem i znalazłem. Crysis szukał i znalazł. Może Google też ma dość udzielania tych samych odpowiedzi? Chociaż są pod linkiem, który tu wkleiłem (jakiś temat z kwietnia ma wymienione z sześć modeli ze wskazaniem najlepszych). Ale tak to jest, jak gdy się nie chce ruszyć palcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Inszy, jesteś po prostu kretynem. Jak sam przyznałeś NIE SZUKAŁEŚ odpowiedzi dla mnie, bo Ci się nie chce, ale utrzymujesz, że ona istnieje. Mówiłem, że ja szukałem i jej nie widzę. Umiem latać, można latać. Musisz stawać na stołek i zeskakiwać, a wtedy polecisz. Da się, pokazałbym Ci, ale mi się nie chce. Twój tok "myślenia". Wielu odeszło przez takich baranów jak Ty co nabili parę postów, a nie pomogli w żaden sposób. Google umiem obsługiwać, ale nie znalazłem odpowiedzi. Od tego jest ten dział, żeby ZADAĆ PYTANIE i jak Ci to nie pasuje to spieprzaj gdzieś indziej.

 

 

crysis na allegro są nowe białe JVC za 111zł z KW jak coś. Skoro można było znaleźć to pokaż mi choćby 2-3 z odpowiedzią na moje pytanie...

tyciuni, już zamówiłęm JVC ;)

 

 

I TAK, jestem wulgarny i opryskliwy, bo na debila inaczej się nie da. Po co w ogóle się wypowiada skoro nie chce mu się pomóc? Na chu** Ci ta wiedza w takim razie skoro nie chcesz się nią dzielić?

 

 

Raport wysłany....mam nadzieję, że porady odnośnie zakupu następnych słuchawek będziesz szukał na jakimś jednym z wielu forum dla gimnazjalistów...żegnam......proszę moda o szybką reakcję.....tym razem bez pozdrowień.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

brewamator sam widzisz, że moje pytanie miało sens. Czasem będę słuchał muzyki w ustronniejszym miejscu i wtedy mam nadzieję poczuję to 100zł w uszach (a wg wielu w przypadku JVC nawet więcej). Wychodzi na to, że jeśli tylko do autobusu to nie ma co wydawać więcej niż około 50zł...

 

Teraz właśnie widzę ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

..., że rozmowa z Tobą to jak rozmowa z krową, zawsze odpowiesz "muuuuuuuuuuuuuuuuuu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

oczywiście Inszy dalej nie potrafisz choćby udowodnić, że masz rację. to i ja mówię, że umiem latać...

do wszystkich hejtujących:
nie jestem z gimnazjum, ani też liceum. mam swoje lata, ale i rozum. wytłumaczcie mi proszę do czego jest ten dział, skoro po zadaniu pytania jedyna odpowiedź na jaką mogę liczyć to "było x takich tematów, szukaj"? oczywiście nie widzicie debilnego zachowania Inszego, który zapiera się, że odpowiedzi są, ale nie potrafi ich przytoczyć. pokażcie mi choćby 2-3 tematy gdzie miałem gotową odpowiedź a przyznam się do błedu i zamknę.
najlepiej wysyłać raport, wyrzucać ludzi z forum, bo nie akceptują Waszego kółka wzajemnej adoracji. pff. i kto tu wspomina o gimnazjalnym zachowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Normalnie mam słabą wolę...

 

pokażcie mi choćby 2-3 tematy gdzie miałem gotową odpowiedź a przyznam się do błedu i zamknę.

Trzymamy za słowo!

1) http://forum.mp3store.pl/topic/125277-brainwavz-m1-odpowiednie/

2) http://forum.mp3store.pl/topic/125114-sluchawki-dokanalowe-do-130-zl/

3) http://forum.mp3store.pl/topic/128669-dokanalowe-100-150zl/

 

Wszystkie były pod podanym przeze mnie linkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1 temat sprzed pół roku. rynek się zmienia dużo szybciej.

2 i 3 temat poza pułapem cenowym + pistony mają otwarte kopułki.

Aaa... Okazało się, że znawca rynku, cenników i konstrukcji słuchawek :D

Wszystko błędnie, ale pierwsze koty za płoty - jednak można poszukać i poczytać nie czekając aż ktoś poda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie chcę wydać więcej niż 100zł, a nie znawca cenników. Po prostu wysiliłem się i przeczytałem te tematy w przeciwieństwie do Ciebie, ale najłatwiej pieprzyć od rzeczy nie ruszając dupy samemu. Jeśli ktoś mi proponuje słuchawki za 140zł to NIE JEST to temat z odpowiedzią na moje pytanie. Nie pojmujesz tak prostej rzeczy jak ograniczenie cenowe?

Jeju kretynie przewertowałem ze 30 tematów zanim zadałem tutaj pytanie, więc na prawdę daj już sobie spokój, bo jedyne co umiesz robić to się mądrzyć. Gdy przyszło co do czego to nie zabłysnąłeś. Rzuciłeś 3 nieprzydatne tematy (uzasadnienie w poprzednim poście). Słuchawki z portami z tyłu miałem i tłumiły za słabo, a nie jakiś znawca konstrukcji.

Wciąż czekam na tematy, w których jest jasna odpowiedź na pytanie co kupić DO 100zł, do autobusu o lekko basowej charakterystyce i bez otworów w obudowie.

Chcesz polemizować na temat tego, że rynek zmienia się raczej co 1-2 miesiące, a nie co pół roku? Do teraz pojawiły się chociażby te JVC, o których nikt nie wspominał w styczniu kiedy powstał temat, który mi przytoczyłeś, a nie znawca rynku.

tyciuni i manuel macie coś pomocnego do dopowiedzenia czy tylko obserwujecie moje hejty na debilne zachowanie? oczywiście dla Was moje jest takowym, bo patrzycie na formę, a nie merytorykę... zapraszam i Was do dyskusji. Czy można gdzieś znaleźć podobny temat gdzie dowiem się co AKTUALNIE warto kupić, żeby spełniało moje kryteria? A może poprzecie Inszego i odpowiecie jedynie, że było 100 razy i mam szukać, mimo że już dawno to zrobiłem?

Oczywiście wmówiliście sobie, że wpadłem tu, zadałem pytanie i chcę odpowiedzi jak 5 latek cukierka, ale na prawdę ****o wiecie. Jak wspomniałem przesiedziałem tu trochę zanim napisałem temat, bo WIEM że od tego trzeba zacząć. Jednak jeśli nie znalazłem odpowiedzi to MAM PRAWO zadać pytanie, bo od tego jest ten dział. Uważacie inaczej? Więc do czego jest ten dział? Jest on tylko dla tych co pytają o słuchawki powyżej 500zł, bo widzę, że przy ich pytaniach bardziej rzeczowo odpowiadacie?

Edytowane przez MadMan10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobrzy ludzie ... idźcie spać, bo sam spałem, ale mnie powiadomienia na maila o nowych odpowiedziach w temacie obudziły. Fakt, że nie wyłączyłem dźwięku i to moja wina ... ale i tak foch.

 

Grzecznie, do łóżeczka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rzuciłeś 3 nieprzydatne tematy (uzasadnienie w poprzednim poście). Słuchawki z portami z tyłu miałem i tłumiły za słabo, a nie jakiś znawca konstrukcji.

 

Oj... Podać linki ze sklepami, gdzie wymienione słuchawki w tamtych tematach masz w cenie do 100 złotych, bo Google znów coś nie działa? Kanapeczki też przyrządzić? I co z tego, że miałeś jakieś słuchawki w portami z tyłu? Wiesz jak jest to rozwiązane w tym modelu? Nie wiesz.

I takie tematy coraz częściej są po prostu ignorowane, bo właśnie "to już było masę razy", więc raczej nie spodziewaj się więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wciąż czekam na tematy, w których jest jasna odpowiedź na pytanie co kupić DO 100zł, do autobusu o lekko basowej charakterystyce i bez otworów w obudowie.

 

oponę kup, używaną do Stara, niewychowany gnoju :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@manuelvetro

treści to może są i w porządku, ale raczej tylko żołądkowe (choć i w to wątpię, bo przy takim wydatku żółci...)

 

ciężko zrozumieć, że to nie instytucja w rodzaju "płacę i wymagam",

ktoś zechce pomóc, to pomoże, nie zechce - jego sprawa i nikomu nic do tego,

nikt tu nie wymaga pozostawania w dyskretnym przyklęku, ale gdy pojawia się zalecenie "gugla włącz", to raczej wypada się temu podporządkować, bo to oznacza, że albo pytanie durne, albo kolejne z pakietu dziennego,

 

a odpowiedzią na bzdurną zaczepkę (toutes proportions gardées) niech będzie stwierdzenie Dziadka: takiej równi z fajdanami sobie nie życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tyciuni nie rozumiesz, że google włączyłem i odpowiedzi nie uzyskałem? JESZCZE PRZED NAPISANIEM TEMATU! Jasne, że to Wasza dobra wola, ale jak nie chce pomóc to niech spieprza zamiast pisać, że odpowiedź już była. Tym bardziej jeśli ja SPRAWDZIŁEM czy była i uznałem, że nie było. Tym bardziej, jeśli sam nie potrafi jej wskazać.

Inszy udajesz głupiego czy co?
Xiaomi Piston v2 są za 109zł, Brainwavz M1 są za 129zł. Nie pojmujesz, że jest to powyżej 100zł?
Miałem słuchawki z otworami w obudowie, były złe. Wyraźnie zaznaczyłem, że takich nie chcę, a Ty mi wciskasz, że przecież ich nie miałem w rękach to mam je przyjąć jako odpowiedź i chu*... NIE CHCĘ słuchawek z otworami w obudowie, bo miałem takowe i mimo zapewnień, że tłumienie jest ok wcale takie nie było. Tak trudno Ci to pojąć?
Uczepiłeś się, że niby odpowiedź na moje pytanie gdzieś jest, a jak się okazało że jej wcale nie ma to wciskasz mi na siłę coś niezgodnego z moimi wymaganiami. Pff.

Tak, forma mojej wypowiedzi jest zła, bo i reaguję na złą postawę innego użytkownika. Uczepiliście się mnie, ok. A spójrzcie teraz na suche fakty. Zadałem pewne pytanie, pewne kryteria. Jest w tym dziale podobny temat sprzed max 3 miesięcy, żeby Inszy mógł nim się wesprzeć? NIE. Więc dlaczego trzymacie się tej wersji?

Przypominam kryteria:
- dokanałowe
- do 100zł
- bez otworu z tyłu
- do rapu, wyważone, lekko basowe
- do komunikacji miejskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności