Skocz do zawartości

Test słuchawek Philips Fidelio X2


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Maciux nakręca hajp! Swoją drogą, wygląd Beresford Capella bije na głowę chińskie obudowy klonów Lehmanna. Napisz jak to cudo gra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyyyy...

 

Tak :P

 

Chyba O2 kupię w najbliższym czasie :P

Pisałem Ci już, że do niego wrócisz. :D Słuchałeś u mnie X2 jeszcze z C&C i też było Ok.

Po niedzieli dotrze do mnie nowy Stoner UD120, od kolegi MatmaNa. To może się okazać budżetowy zestaw po X2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis góry mnie ostudził :D

Dobrze, że zdecydowałem się na HM5 i jvc zamiast X2 :)

Dzieki Maciek! Kamień z serca :P

Nie na długo, do pierwszej randki z X2. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Manu, warto sprawdzić - góra się może podobać. Brzmi to ciekawie, nie w moim stylu, pewnie bo nie idzie w super-wierność i analityczność. Może to nawet trochę czepialstwo ;)

 

Kurczę, mam UD120, ale akurat nie użyłem go do testu X2 - może jutro sprawdzę, bo jeszcze je mam na chwilkę.

 

Lordzie, test Capella kończę niedługo. Jest też lepiej wykonany niż Bushmaster, dalej nie jest to bajer w stylu Schiita, ale pokrętełka robią wrażenie :)

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moje chyba w końcu się wygrzały, dźwięk się uspokoił. Bas już nie dominuje, ma super kontrolę. Mam nawet ochotę go podbić, przyzwyczajony do wcześniejszych odsłuchów. Pokazała się piękna czysta góra i dużo powietrza. Wcześniej miałem wrażenie pewnej ziarnistości w wysokich tonach. Średnica i wokale poszły do przodu i grają teraz tak, jak prosto wyjęte z pudełka. Potrafią teraz przyjąć więcej mocy, bez uszczerbku na słuchu. Ze wszystkimi moimi sprzętami grają dobrze, ZENek im nie straszny.

Przed wygrzewaniem postawiłem nowy system, zrobiłem obraz systemu i co jakiś czas go przywracam. Warunki odtwarzania więc nie uległy zmianie.

Na grajkach przenośnych również zauważyłem podobny progres.

Edytowane przez jd1210
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po wygrzaniu polepszyło się wybrzmiewanie talerzy? Szczerze powiedziawszy byłem trochę zdziwiony jak przeczytałem w recenzji, że zbyt krótko wybrzmiewają, bo w X1 na pewno nie można się przyczepić do tej części pasma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o braki w ilości ale jakości - takie Superluxy HD681 są najlepszym przykładem co mam na myśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek tego wystarczy

 

tylko w lepszej jakości poszukaj (ze Spotify Free jak dla mnie wystarczająca).

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo wywalenie gąbki daje? Na razie nie wywalam, bo może je sprzedam w najbliższym czasie, ale gdybym lepiej dopasował opki w AIMie pod HyperX to kto wie :)

skoro aim sam jest jasny konturowy to może jej nie wycinaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności