Skocz do zawartości

Noise


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Kolega Noise ogarnął mojego HTC, przywracając go do fabrycznego stanu przed wysyłką na gwarancję. Nawet nie chcę wiedzieć ile czasu i nerwów go to kosztowało, więc tym bardziej piękne dzięki! Polecam tego forumowicza. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Miły człek.

Jeden z nielicznych na forum, z którym miałem przyjemność porozmawiać osobiście.

Ogarnął mi SMSL Idola do posłuchania, dzięki czemu niedługo ukaże się jego (Idola) recenzja.

Sympatyczny człek, bardzo oddany tej pasji. Pomocny.

 

PS. I nie marudził, kiedy okazało się, że oddałem mu ....opakowanie BEZ urządzenia :) - na szczęście szybko naprawiliśmy ten błąd.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dla kolegi kilka kabelków i zepsułem mu słuchaweczki :>

 

Pełna rekomendacja z mojej strony :D Patrząc okiem zarówno "handlowca", jak i miłośnika muzyki :)

Miła, sympatyczna pogaduszka, zero problemów z kasą - a już nawet pomijając to ostatnie, po prostu takich ludzi chce się spotykać na co dzień!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

No i mam, czegom chciał. Zachciało mi się kabelka. A taki kabelek, to cenna rzecz. Amatorów całkiem sporo było.

Podkupiłem kabelek temu i owemu, teraz mam wrogów na forum i zalewa mnie fala nienawiści.:P

 

Jakby co, powyższe, to żarcik taki. Piszę, bo to nigdy nic nie wiadomo, kto jak zrozumie he, he.

Dzięki, Damian.:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

O jak dawno nikt się tu nie wpisał, a więc odkurzam temacik i gorąco polecam kolegę @Vaiet 😀 Zakupione słuchaweczki solidnie spakowane dotarły błyskawicznie do mych rąk 👌 Dziękuję serdecznie za udaną transakcję :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Arrr! Do stu beczek zgniłych śledzi! Tak szybko i sprawnie dostarczonej kontrabandy już dawno nie uświadczyłem! Polecam @Vaiet'a !

Kamrat konkretny! Można łupić, palić i grabić! Nie zawiedzie :D 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyla noga, zapomniałem że kupiłem niedawno od kolegi kabelek i nie dalem komentarza….a było miło, konkretnie i bez ceregieli wysłane. Dziękuję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności