Skocz do zawartości

Philips Fidelio L2 - zbiorówka | Zakończona, w trakcie realizacji


chilli

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem świerzo po odsłuchu L2 w Saturnie.. Nie wiem co o nich mysleć... Czy to na prawdę takie głuche słuchawki? Dźwięk jak mono bez przestrzeni, miękkie ale o detalicznosci nie ma mowy. Słuchałem na stoisku philipsa

Źródło? Format? Może to robi różnicy chociaż ponoć grają dobrze zs słabymi źródłami. Sprawdze w domu z LG G3 i jakims youtubem i dam znac. Mi z dx'em graja i detalicznie i z przestrzenią, umiarkowaną i nie mega szereoko na boki, ale zdecydowanie ją słychać. To samo z separacją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to mnie pocieszyliście, takiej ciepłej kluchy słuchać nie mogłem, kanały nie prześcigały sie w ukazywaniu naprzemiennych dźwięków tylko grały jednolicie.

 

Moje HD330 zaczeły pierdzieć w lewym kanale przy 30-50HZ więc idzie na reklamacje. Dobrze sie składa z tymi Philipsami:)

Ok, kończę swój offtop.

Edytowane przez Zwyczajny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ostatnia sztuka. Jeśli jesteś zdecydowany, pisz do mnie pw, przekaze Ci wszyskie dane.

 

========================

 

No i koniec imprezy!

 

1. chilli [zdecydowany] [wpłacono]

2. paratykus [zdecydowany] [wpłacono]

3. jd1210 [zdecydowany] [wpłacono]

4. lajon38 [zdecydowany] [wpłacono]

5. Herman [zdecydowany] [wpłacono]

6. Pasiasty [zdecydowany][czekam na przelew]

7. Simple [zdecydowany] [wpłacono]

8. PENDRAGON [zdecydowany] [wpłacono]

9. angstrom [zdecydowany] [wpłacono]

10. matgier [zdecydowany] [wpłacono]

11. FeX [zdecydowany] [wpłacono]

12. Zwyczajny [zdecydowany] [wpłacono]

13. belesiu [zdecydowany] [wpłacono]

14. tanatos72 [zdecydowany] [wpłacono]

15. Hasky [zdecydowany] [wpłacono]

 

Czekam na info o przelewie od kolegów Pasiasty i PENDRAGON (bez ciśnienia Panowie) :D, wysyłam maila do dystrybutora, i lecimy! :)

 

Gdy wszystkie wpłaty dotrą do mnie, jadę na waka... Yhm, przelewam kasę do dystrybutora :)

Edytowane przez chilli
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czemu, wakacje też fajna rzecz. Nie zapomnij jakichś słuchawek wziąć ze sobą. podobno fidelio l2 są niezłe.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na przelewy od kolegów PENDRAGONa i Pasiastego.

 

Możecie zacząć słać ponaglające wiadomości :D

Jak nie weszły przelewy do tej godziny to raczej dziś już nie wejdą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ostatnia sztuka. Jeśli jesteś zdecydowany, pisz do mnie pw, przekaze Ci wszyskie dane.

 

========================

 

No i koniec imprezy!

gratulacje dla realizatora projektu, oby żadna sztuka nie wylądowała w komisie bo nie warto .. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapowietrzajcie się. Poczekajmy do poniedziałku aż będzie wiadomo coś więcej. Po co sobie humor psuć na weekend...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności