Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi Piston V2 + wysyłka


AgoN901

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Chcesz mieć pewność to tylko w sklepach, które podałeś. Lokalnie w Polsce nie dość, że wypłacisz dużo więcej to jeszcze masz orgromną szanse na zakup podróbki, totalna loteria nie warta ryzyka.

 

BTW. W Polsce też paczki giną i to nie rzadko w ostatnim czasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przy Papal Package masz numer listu przewozowego, a to raptem siedem złociszy. Brałbym tą opcję, jeśli chcesz mieć pewność, że przesyłka wyjdzie i dojedzie do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sorry za odświeżenie tematu, ale lepsze to, niż zakładanie nowego. Ile czasu trzeba czekać na przesyłkę w przypadku wybrania opcji Paypal Package(Tracking No) $2.00 ? Czy jest to dobry wybór, jeśli poszukuję słuchawek do iphon'a 6 z brzmieniem podobnym do akg k518dj ? Muzyka głównie rap,rock. Istotna jest również dobra izolacja.


Czy wersja srebrna występuje również oryginalna, czy oficjalnie wydali tylko złotą ?

Co myślicie o tym sklepie http://sklep.hard-pc.pl/index.php?szukaj=xiaomi+piston&x=0&y=0&d=szukaj&szukaj_opis=1? Bo w zasadzie za te sprowadzane z Chin zapłacę podobną cenę, a tutaj bym miał po kilku dniach, a nie mieszku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy jest to dobry wybór, jeśli poszukuję słuchawek do iphon'a 6 z brzmieniem podobnym do akg k518dj ? Muzyka głównie rap,rock. Istotna jest również dobra izolacja.

 

Izolacja w tych słuchawkach nie jest dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chyba jednak zdecyduję się na xiaomi piston v2, ponieważ aktualnie mam tylko akg k518dj, a w nich mi zbytnio nie pasuje latać po mieście. Oczywiście bym poczekał na Takstary Hi-1200 gdyby to była kwestia kilku dni, ale nie wiem kiedy będą dostępne. Jestem basshead'em i zależy mi na izolacji, ale mam nadzieję, że piston'y się sprawdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Potwierdzam słowa Inszego

Jestem basshead'em i zależy mi na izolacji, ale mam nadzieję, że piston'y się sprawdzą.

Proponuję Sony MHC1 z przejściówką, wyjdzie około 60 zł., a izolacja o niebo lepsza i impakt basu ok. 30-80 Hz w niektórych kawałkach z dobrze nagraną stopą robi wrażenie.

Osobiście wolę Pistony za ich dobrą selektywność i soczystość wyższej średnicy i góry oraz poprawny bas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupilem na allegro tydzien temu - mam pewnego sprzedawce (sprawdzilem na sobie) - przyszly oryginalne V2.1 z 16ohm. Jak chcesz pisz priva wysle aukcje.

 

Sam jestem bassheadem i powiem tak - basu jest tam naprawde ogrom ale tylko puszczajac je przez jakis amp (z dac mile widziany) - z samego telefonu nie zagra Ci to dobrze.

Moje DT 770 PRO tak nie lupia jak pistony(przy okazji troche zakrywaja reszte pasma przez to) - biore pod uwage takie same ustawienia dac/amp dla obu - nie bawilem sie ustawianiem daca pod pistony - zmieniam tylko wtyczke (oczywiscie wole sluchac muzyki z dt 770 pro ale to juz inna sprawa)

Edytowane przez rdstudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak je opisałeś, że mam poważne wątpliwości co do ich oryginalności.

v2.1 nie mają ogromu basu, wersja v1 była właśnie taka rozbuchana i zakrywająca dołem resztę.

 

Tu recenzja v2.1:

http://zakupek.pl/test/sluchawki/recenzja-xiaomi-piston-v2/2/

A tutaj v2:

https://muzostajnia.wordpress.com/2014/10/27/asian-penetration-4/

 

v1 nie doczekały się polskiej recenzji, bo i chyba nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak je opisałeś, że mam poważne wątpliwości co do ich oryginalności.

v2.1 nie mają ogromu basu, wersja v1 była właśnie taka rozbuchana i zakrywająca dołem resztę.

 

 

Kazdy ma inne ucho no i nie obrazaj mnie ze nie potrafie poznac wykonania podrobki (dodatkowo w sieci pelno porownan i porad jak rozpoznac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sklep Hard-PC sprzedaje Pistony v2. Sam kupiłem i zapewniali, że oryginalne, w końcu to prawdziwy sklep. Jak widać, da się w Polsce kupić. Ja z obniżką 20 zł na allegro dałem za nie jakieś 90 zł.

 

Jedno pytanie - Wam też ta metalowa obudowa dotyka do ucha? Trochę to niewygodne, używam stockowych tipsów (kiepskie są) i muszę je zmienić... Może to pomoże.

Edytowane przez Eko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sklep Hard-PC sprzedaje Pistony v2. Sam kupiłem i zapewniali, że oryginalne, w końcu to prawdziwy sklep. Jak widać, da się w Polsce kupić. Ja z obniżką 20 zł na allegro dałem za nie jakieś 90 zł.

 

Jedno pytanie - Wam też ta metalowa obudowa dotyka do ucha? Trochę to niewygodne, używam stockowych tipsów (kiepskie są) i muszę je zmienić... Może to pomoże.

 

Ja kupilem tutaj : http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=38579139

Zapewniam ze oryginaly moge wrzucic zdjecia.

 

Tak obudowa jest efektowna ale te male przetoczenia na niej dzialaja jak tarka dla mojej skory w uchu :) Ale przyzwyczailem sie juz - wszystko zalezy od tego w jakim kierunku skierowany masz kanal ucha. Jesli kat jest duzy to beda wchodzily do ucha ocierajac o skore. Ja w nich spie i po 2-3 nocach juz nie czuje dyskomfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności