Skocz do zawartości
  • 0

W stronę TS-671, a nie L1


BURNART

Pytanie

Przyjechały dzisiaj do mnie Takstary TS-671. Rekablowane, wygrzane, zmodowane plastrami. Wcześniej używałem Fidelio L1 z których jako tako byłem zadowolony. Takstary bardziej mi podeszły brzmieniowo. Większa scena, szczegółowość. Są dwie rzeczy których mi brakuje. Dociążonego dołu, najniższego basu i góra, której właściwie nie brak ale miejscami kłuje. Odsłu****e na Iphone 4s i na integrze. I teraz pytanie co robić:

a ) Sprzedać Takstary i Fidelio i kupić coś klase wyżej.
b ) Sprzedać Fidelio i zainwestować w jakiś dac/amp który poprawi brzmienie.
c ) Sprzedać wszystko, włącznie z iphonem i ???

I jeszcze jedna sprawa. Jak dla mnie fidelio mają wygodniejsze pady. Można coś z takstarami by było lepiej?

Edytowane przez szach00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość Barthuss

Toż to moje byłe TS671 ... ;) One grają i dołem i górą z pięknym, uwypuklonym środkiem. Ale nie grają z telefonu jak należy i wspominałem coś nie coś o tym przy okazji sprzedaży, no nie ? :)

Całkiem przyzwoicie grały z Fiio E7, z takim FCLem od Fatso już bardzo,bardzo wręcz dobrze, zdziwiłbyś się. Słuchałem i z takim zestawem mógłbym spokojnie funkcjonować, a wybredny jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm...

Compton sprzedał i Manuel też :) Ale nie nazwał bym ich niepoczytalnymi. Raczej brak zgrania albo chęć spróbowania czegoś nowego. Przecież nie mam monopolu na dobry dźwięk. Tutaj każdy powinien sam sobie określić czego oczekuje.

 

Nie chciałem żeby to tak ... negatywnie zabrzmiało. Compton, Manu - sooorki :)

 

Ja doświadczenie mam małe, jednak widzę, że często dopada nas tzw. syndrom Pacanowa ( Makuszyński wiecznie żywy ! ) ;)

Szach, ja interesu nie mam w tym żadnego, ale : " coś czuję, że prędzej będzie mnie stać na e7 niż na fcl", kto prędko płaci, dwa razy płaci.

Mówię całkiem serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra, powiem Ci. Możliwe, że to zabrzmi tendencyjnie, ale jak zerkniesz w moją sygnaturkę to zobaczysz, że dac jest też od Fatso.

 

Uwaga! Teraz będę "wieszczył" - oświadczam wszem i wobec, że ten zestaw wzmak+dac, który posiadam, zjada na śniadanie różne chińskie i nie tylko wynalazki za krotność kwoty, którą za swój zestaw zapłaciłem.

 

To pisałem ja : Jarząbek Wacław

 

A kto nie kuma Jarząbka to musi "Misia" obejrzeć.

 

Ktoś nie widział "Misia"?

 

Wstyd ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No, fakt, w muzeum.

Zenek ja to mam chyba już obudowę SWS ze zbalansowanymi wejściami XLR i dodatkowo takim wyjściem pod słuchawki.

Trochę się w tym gubię, ale dla mnie najważniejszy jest wyyygar :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności