Skocz do zawartości

WiMP


LoGo

Rekomendowane odpowiedzi

Kusi to hi-fi. Słychać różnicę na plus, ale czy jest sens wydawać na to dodatkowe 2 dychy, szczególnie że nie jest to przydatne na telefonie?

 

To jest dobre pytanie, ale w sumie tyle muzyki we FLACu to i tylko w domu świetna sprawa.

 

Dostałem subskrypcję HiFi od redaktora głównego i nie idę już spać. NIGDY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie pomocnicze - jest w wimp-ie np. rammstein? :P

 

spotify jest w zasadzie ok (pod względem jakości muzyki, deezer miał z tym spory problem, ale za to ma gorszą aplikację mobilną niż deezer) tylko wielu albumów, które chciałbym posłuchać, najzwyczajniej w świecie brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie pomocnicze - jest w wimp-ie np. rammstein? :P

 

spotify jest w zasadzie ok (pod względem jakości muzyki, deezer miał z tym spory problem, ale za to ma gorszą aplikację mobilną niż deezer) tylko wielu albumów, które chciałbym posłuchać, najzwyczajniej w świecie brakuje...

 

Nie ma :o

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, ale nie do odsłuchu ;) A taki np. soundtrack z Dirty Dancing jest poszatkowany, bo część utworów jest niedostępna.

Ale obsługa Spotify jest dla mnie tak beznadziejna, że mogę się pogodzić z kilkoma brakami w Wimpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Rammstein jako zespół, są płyty i utwory do wyboru, ale jak klikniesz play, to pojawia się informacja, że nie są do odsłuchu.

Kilka razy spotykałem się z komunikatem, że odsłuch będzie możliwy za jakiś tam czas, więc na pełny dostęp do Rammsteina chyba na razie nie ma co liczyć, skoro nie podali żadnego terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest, ale nie do odsłuchu

 

nie wiem co znaczy "jest ale nie ma"...

 

nie wszystkie utwory są dostępne w danym kraju - w jednym mogą być w innym nie

jest chyba w opcjach możliwość wyłączenia pokazywania niedostępnej muzyki

może ktoś sprawdzić czy na xp działa HIFI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Rammstein jako zespół, są płyty i utwory do wyboru, ale jak klikniesz play, to pojawia się informacja, że nie są do odsłuchu.

Kilka razy spotykałem się z komunikatem, że odsłuch będzie możliwy za jakiś tam czas, więc na pełny dostęp do Rammsteina chyba na razie nie ma co liczyć, skoro nie podali żadnego terminu.

 

meh... to widzę że pod tym względem wcale nie jest lepiej niż w spotify, a w szczególności najlepiej jakby się okazało, że wimp nie ma czegoś co było w spotify ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy na wimpie dostępne są przy płatności (premium lub hi-fi) albumy ECM? (np. The Koln Concert Keitha Jarretta albo Soul of Things Tomka Stańki). Bo mam aktualnie próbną i mam przy nich napisane że tylko płatni użytkownicy mogą odtworzyć ale chciałbym się upewnić czy działa zanim wydam kasę na subskrypcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albumy ECM na premium są niedostępne do odsłuchu (śmieszna informacja "Kup aby odtworzyć").

Za dwa tygodnie kończy mi się abonament, więc pewnie przejdę na hi-fi, ale nie sądzę by coś się zmieniło w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

No i żegnam się na razie z Wimpem. Na spółkę ze Spotify płatności ograniczają do kart kredytowych/debetowych - właśnie otrzymałem od nich info, że przyjęli taki model biznesowy i na powrót normalnego PayPala nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, przedpłatowa karta płatnicza kosztuje 10zł na allegro (ta od bzwbk) i jest ważna przez dwa lata :)


[edit] sorry, 15zł, chodzi o "karty na okaziciela" (nie kupujcie "kart internetowych" za 5zł! to nie są karty tylko same numery kart, do tego trzeba je rejestrować)

 

o te dokładnie:

 

http://bank-zachodni-wbk.na.allegro.pl/index.php?id=17390304&category=417259


tylko nie bierzcie walutowych, imiennych etc. po prostu zwykłą kartę na okaziciela (oferta się cyklicznie zmienia)


da się płacić tym wszędzie, sam mam dokładnie z tego powodu i z powodzeniem od lat używam mimo że mam też normalne karty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym nie wiedziałem, dzięki za pomoc :)

 

EDIT:

Wimp nie radzi sobie z kartą WBK. Spotify nie ma problemu.

Mimo, że obsługę tego drugiego uważam za głęboko upośledzoną widać przejść trzeba...

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności