Skocz do zawartości

Meet grudniowy w Wwa 2014


D@rkSid3

  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którego dnia chcemy zrobi? meet?

    • 13 grudnia - sobota
      11
    • 14 grudnia - niedziela
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a planujecie coś na styczeń? Czy te mity jakoś rzadziej się odbywają? - w styczniu ze dwa/trzy razy pojawię się w stolicy więc... :P

Dziś zostało wstępnie zaproponowane że styczeń-luty będzie kolejny meet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszą gwiazdą meetu był kurczak z KFC któremu zajęło półtorej godziny zanim doleciał na miejsce - to pewnie przez tą psią pogodę nie mógł biedny trafić.

Kto teraz wyczysci z kurczaka te wszystkie Audeze?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiejszą gwiazdą meetu był kurczak z KFC któremu zajęło półtorej godziny zanim doleciał na miejsce - to pewnie przez tą psią pogodę nie mógł biedny trafić.

 

a co, pizzeria zamknieta? ;]

 

chcieliśmy zmienić tradycję, historia dała nam nauczkę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszą gwiazdą meetu był kurczak z KFC któremu zajęło półtorej godziny zanim doleciał na miejsce - to pewnie przez tą psią pogodę nie mógł biedny trafić.

Gwiazdą to był ten Pan z typowo janoszowym wąsem, który wyglądał na oburzonego i przekonanego, że dojechał o czasie :D

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzisiejszą gwiazdą meetu był kurczak z KFC któremu zajęło półtorej godziny zanim doleciał na miejsce - to pewnie przez tą psią pogodę nie mógł biedny trafić.

 

a co, pizzeria zamknieta? ;]

 

chcieliśmy zmienić tradycję, historia dała nam nauczkę

 

ehh to bylo na chinczyka wyjsc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiejszą gwiazdą meetu był kurczak z KFC któremu zajęło półtorej godziny zanim doleciał na miejsce - to pewnie przez tą psią pogodę nie mógł biedny trafić.

Kto teraz wyczysci z kurczaka te wszystkie Audeze?

:)

Piotrek jako największa fleja ;) z jedzących złapał za odkurzacz i unicestwił wszystkie kurczakowe pozostałości - jak widać nie tylko majstrowanie customów dobrze mu idzie ;)

 

Także Audeze wyszły bez szwanku, chociaż pewnie mocno je ciągnęło do swojskiego, amerychańskiego kurczaka.

 

No niestety nie było mnie przy odbieraniu kurczaka od Pana Wąsa, bo szybko zaryglował bym drzwi wejściowe i oznajmił Panu, że ten lokal nosi nazwę "Pod Niebieską Ostrygą" i jak nie da 50% upustu to mu zrobimy jesień średniowiecza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam - przekonałem się, że wymiana kabla to jest czasem naprawdę moc.
Amperiorki i HD-25 na babicznym kablu zyskały mnóstwo życia, A Takstary HD6000 rekablowane też skaczą poziom w górę.

Pandorki IV - genialna góra, nawet z iPoda pięknie brzmiała.
Focale Pro również super słuchaweczki.

Ja się tylko cieszę, że moje M50-tki w moim odczuciu nie wypadły blado i nie żałuję zakupu ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focale Pro dają radę zdecydowanie, dodatkowo świetnie tlumią dźwięki z otoczenia i nie "wyciekają" na zewnątrz, technicznie lepsze od moich Takstarów HD6000, choć niskiego basu faktycznie trochę w nich brakuje.

 

Zenon Perula po raz kolejny pokazał, że to świetny wzmacniacz, dzisiaj zaskoczył mnie tym, że jest niesamowicie szybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenon Perula po raz kolejny pokazał, że to świetny wzmacniacz, dzisiaj zaskoczył mnie tym, że jest niesamowicie szybki.

Zenon jest niezły, podobnie jak Zenek. Aż mnie zdziwiło, że nikt nie chciał posłuchać Sonic Pearl Headonic. Miał poważną konkurencję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GryfPomorski - bo jak zawsze jest tak, że jest jedno źródło i za dużo wzmacniaczy, następnym razem trzeba zestawić ze trzy pełne systemy żeby się ciągle nie przepinać. Innymi słowy następnym razem daj znać to Cię zgarnę samochodem, żebyś nie musiał wszystkiego dźwigać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Focale niestety w ogóle nie warte ceny. Ich przedział powinien być w okolicach 300-400zł. ATH M50 są dużo lepsze.

 

HE-400i - baaaardzo pozytywnie. Przecudna góra a słuchałem ich prosto z HTC M8, gdybym miał okazję posłuchać z Schiita (wszystkie były zajęte) to pewnie wypadłyby jeszcze lepiej w moich oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najwięcej przyjemności miałem z he-400i i potem lcd-x i amperiory. Strasznie spodobały mi się pady z he-400i i muszę ich poszukać do swoich he-500.

Porownalbys krotko he400i z he500?

Jak natomiast z tymi padami - duzo lepsze niz byly w he500? Cos w strone hm5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wykonanie Focali nie przeszkadza, pancerne to mam HD-25. Plastik to plastik, a i tak jest lepiej niż w Spirit One. Się rozwalą, kupię drugie. Za to granie jest ok, a pewnie po inwestycji w kabel hybrydowy od Perula, będzie jeszcze lepiej. A propos kabla - niesamowite jest jak podniósł się poziom na hybrydzie, czy to w Amperiorach, czy w HD-25 właśnie (śmiesznie człowiek wyglądał z dwoma kablami na raz na jednych słuchawkach). Perulowe Zenki grają bardzo dobrze, mały Zenek obok Schiita Magni nie miał się co wstydzić. A Headonic biedny leżał pominięty w ogóle :) Dołączam się do pochwał Pandory, już na Audio Show mi się spodobały. No i LCD-X - najlepsze wg mnie z Audeze.

Edytowane przez ortega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GryfPomorski - bo jak zawsze jest tak, że jest jedno źródło i za dużo wzmacniaczy, następnym razem trzeba zestawić ze trzy pełne systemy żeby się ciągle nie przepinać. Innymi słowy następnym razem daj znać to Cię zgarnę samochodem, żebyś nie musiał wszystkiego dźwigać :)

Dzięki, będę pamiętał. Może będzie też więcej DAC na następnym meet.

 

 

Porownalbys krotko he400i z he500?

Jak natomiast z tymi padami - duzo lepsze niz byly w he500? Cos w strone hm5?

 

 

Jak dla mnie pady dużo lepsze. Jak na moją głowę, to lepsze niż te w audeze. W Polsce kosztują 200zł. Może jakąś zbiorówkę zorganizować, to będzie taniej?

Przyłączam się do pytania.

I z jakim wzmakiem one tak fajnie grały?

Grały z tego co pamiętam z Zenkiem i s flo2. Bardzo funowe granie, lekko przyciemnione, bas z wykopem. HE-500 jak dla mnie są oczko wyżej, ale trzeba by he-400i posłuchać jeszcze na innym torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niezla cene sobie zazyczyli...

ale to skoropodobne czy welury tez maja? bo na fotch w necie wszedzie widze skory, a na skorach to mi he500 nie podchodza zupelnie :/

To jest cos pomiędzy. Też ciężko mi powiedzieć, jak się zgrają z he-500.

HE-400i_ear_pad_detail.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są pady hybrydowe, chyba podobne lub te same co w HE560, ale tak ze zdjęcia

to ta skóra (czy też coś innego) zewnętrzna trochę się różni.

A przy okazji uważajcie na gniazda w tych nowych modelach.

 

Bezpośrednio na hifiman.com kosztują 39$.

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności