Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

@Damix w Sosnowcu :D są używane za 1400zł (o ile jeszcze aktualne).

Widziałem ogłoszenie na hifi giełdzie. Mniej stracisz przy ewentualnej odsprzedaży niż kupując nowe.

Wysłałem do tego gościa zapytanie 18.07 i milczy. pewnie będzie dostępny na początku sierpnia, tak jak sprzęt. Sosnowiec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audionervosa zaczyna mnie łapać przez was :-. Blisko im basem do słuchawek zamkniętych?

Chodzi mi o zejście, moc uderzenia, wibracje.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Tak,jak najbardziej, Hołki to bardziej zamknięte słuchawki niż otwarte...nawet nieźle wytłumiają odgłosy otoczenia.

Bas potężny, nie mam pytań, jak trzeba to wali jak po łbie młotem... :)

Potrafi nisko zejść i fajnie mruczy, moc jest z nami :ph34r:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Czytam i myślę sobie, o mój Boże jakiś ja chyba zacofany jestem. Mikroplankton, mikrosygnały...

A tak ogólnie to OK :)

Stosowanie audiofilskiego bełkotu potraktuj tu jako formę mimikry.

 

Trochę taki audiofilski eklektyzm ;)

... co do tych mikroinformacji... czy przypadkiem do ich transmisji nie trzeba się zaopatrzyć w kabel z grafenu? :P

 

Tylko w przypadku posiadania ultrasone 5, inne słuchawki radzą sobie na drucie od lampki nocnej :P

 

Muszę Cię rozczarować. Ale skoro już się uczepiłeś U5, to... U5 mają właśnie kabel w stylu jak od lampki nocnej (stety/niestety). Taka prawda :P. Na szczęście nawet na takim słychać dość dobrze te wszystkie informacje ;).

Tyle w kwestii kwiecistej, barwnej twórczości poetyckiej.

Hołków nie krytykuję broń Boże. Na pewno warto by było na jakiś czas na nich ucho zawiesić.

Edytowane przez MGH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Czytam i myślę sobie, o mój Boże jakiś ja chyba zacofany jestem. Mikroplankton, mikrosygnały...

A tak ogólnie to OK :)

 

Stosowanie audiofilskiego bełkotu potraktuj tu jako formę mimikry.

Trochę taki audiofilski eklektyzm ;)

... co do tych mikroinformacji... czy przypadkiem do ich transmisji nie trzeba się zaopatrzyć w kabel z grafenu? :P

Tylko w przypadku posiadania ultrasone 5, inne słuchawki radzą sobie na drucie od lampki nocnej :P

Muszę Cię rozczarować. Ale skoro już się uczepiłeś U5, to... U5 mają właśnie kabel w stylu jak od lampki nocnej (stety/niestety). Taka prawda :P. Na szczęście nawet na takim słychać dość dobrze te wszystkie informacje ;).

Tyle w kwestii kwiecistej, barwnej twórczości poetyckiej.

 

Hołków nie krytykuję broń Boże. Na pewno warto by było na jakiś czas na nich ucho zawiesić.

Tak patrząc po kolei, to nie ja chyba się tu przyczepiłem.

Masz ultrasony i wyraziłeś nadzieję, że grafen pomoże Ci w kontakcie z poezją. Już teraz sam nie wiem czy próbujesz nas rozbawić, czy chcesz żeby Cię przytulić?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Czytam i myślę sobie, o mój Boże jakiś ja chyba zacofany jestem. Mikroplankton, mikrosygnały...

A tak ogólnie to OK :)

Stosowanie audiofilskiego bełkotu potraktuj tu jako formę mimikry.
Trochę taki audiofilski eklektyzm ;)

... co do tych mikroinformacji... czy przypadkiem do ich transmisji nie trzeba się zaopatrzyć w kabel z grafenu? :P

Tylko w przypadku posiadania ultrasone 5, inne słuchawki radzą sobie na drucie od lampki nocnej :P
Muszę Cię rozczarować. Ale skoro już się uczepiłeś U5, to... U5 mają właśnie kabel w stylu jak od lampki nocnej (stety/niestety). Taka prawda :P. Na szczęście nawet na takim słychać dość dobrze te wszystkie informacje ;).

Tyle w kwestii kwiecistej, barwnej twórczości poetyckiej.

 

Hołków nie krytykuję broń Boże. Na pewno warto by było na jakiś czas na nich ucho zawiesić.

Tak patrząc po kolei, to nie ja chyba się tu przyczepiłem.

Masz ultrasony i wyraziłeś nadzieję, że grafen pomoże Ci w kontakcie z poezją. Już teraz sam nie wiem czy próbujesz nas rozbawić, czy chcesz żeby Cię przytulić?

 

A gdzie w moich postach widziałeś, że wytykałem coś Hołkom :o? Nic złego o nich nie mówiłem. Odniosłem się tylko do poetyckich zwrotów. Wytykanie komuś, że ma pchełki czy inne ultrasony, to chyba nie tędy droga? I kto tutaj ma problemy z kolejnością :lol:?

Darmowe uściski przyjmę w każdej ilości ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmęczyłeś mnie, ale gdybym miał cycki, to i tak bym Cię przytulił

Zmęczenie Ciebie nie było moim celem. Wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać od skomentowania "nowych" zwrotów.

Jak to powiedział jeden z cenionych recenzentów: taki styl recenzji/opisu ma nadać kolorytu i sprowokować do dyskusji. Trochę się z tym zgadzam. No i sprowokował.

Jeżeli ktoś skomentuje Twoje wrażenia to nie bierz tego tak do siebie. Trochę więcej dystansu?

... ale fakt, cycki mile widziane by były :D

Także ten tego, poproszę o lajki od każdego, kto ma cycki ;) albo i nie. Żadnej dyskryminacji nie będę robił :P.

Na znak przytulenia :)

Edytowane przez MGH
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zwroty to nie jest mój wynalazek. ;)

Tak jak wyjaśniałem wyżej, posługuję się czasem niestety takimi określeniami, przystosowując się do otoczenia audiofili. Rzadko mi się to zdarza i jak porównać do wielu innych, to tragedii chyba jeszcze nie ma :ph34r:; tym bardziej, że takie zwroty należy w moim przypadku traktować z przymrużeniem oka. :D


 

 

Zauważyłem, że niektórzy forumowicze tak histerycznie reagują na wycofanie jakiś podzakresów, że uznają to za niedoróbkę, braki informacji itd. Tymczasem ja nadal twierdzę - jeżeli jakieś częstotliwości mają mniejszą amplitudę, to nie znaczy, że czegoś nie ma

nikt nie neguje że nie przeszkadza ci wycofana, rozdzielcza wyższa średnica "podzakres";

można wyrazić swoje zdanie a nie jest to od razu histeria, przyszły kupujący niech ma pogląd z kilku źródeł a nie tylko same achy.

 

 

http://forum.mp3store.pl/topic/123268-audioquest-nighthawk/?p=1342078

 

Nieśmiało przypominam, że tego typu informacje pojawiały się tu wielokrotnie w moich postach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności