Skocz do zawartości

Sony Walkman A17


xkarionx

Rekomendowane odpowiedzi

O to mi tylko chodziło. Ja miałem na myśli tylko wyłączenie limitu głośności (AVLS) w ustawieniach ogólnych. Bo domyślnie jednak jest włączony i słuchając w sklepie można odnieść wrażenie, że jest jeszcze cichszy. Mnie do CIEMów mocy nie brakuje 9/30 i jest głośno. Przy K550 zadowalało mnie 20/30.

Edytowane przez Bernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos LODzików itd.

1. Czy ktoś ma Fiio L5 i potwierdza jego działanie na A15?
2. Rozmiarowo do A15 jaki wzmak pasuje? Pytam tak z czystej ciekawości raczej - M50x mi wystarczają w zupełności, jedyny upgrade jaki moge zrobić, to ten poziom grania w co najwyżej mniejszych słuchawkach.

Co do głośności, to jedynie przeszkadza spory rozrzut z racji braku Replaygain - starsze albumy trzeba na 25-27 stawiać, nowsze w okolicach 18-19.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiarowo to nic do A15 nie pasuje za bardzo. Może jakieś mini wzmaki na paluszki, nie próbowałem jednak takich wynalazków. Przymierzałem do niego Topping NX1 i SMSL sAp-5, one są gdzieś wielkości karty kredytowej, ale i tak trochę duże do niego. Nie sprawdzałem jeszcze z LOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarło do mnie etui ściągane i zamawiane przez Michała.

Jestem pozytywnie zaskoczony wykonaniem.

 

Michał, dzięki wielkie za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nigdy nie bawiłem się w playlisty.

Zawsze słucham płytami, taki wieloletni nawyk.

 

Etui pancerne. Chyba nawet zbyt solidne. Heh, jak coś może być zbyt solidne?

Miałem też w zestawie folię na ekran.

 

Plastikowa "łódka" w której mocuje się player jest taka leciutko gumowana w dotyku.Plastik nie jest taki jak w tandendetnych chińskich etui. Nawet karabińczyk dodali.

Tak więc ja jestem bardzo zadowolony.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nigdy nie bawiłem się w playlisty.

Zawsze słucham płytami, taki wieloletni nawyk.

 

Etui pancerne. Chyba nawet zbyt solidne. Heh, jak coś może być zbyt solidne?

Miałem też w zestawie folię na ekran.

 

Plastikowa "łódka" w której mocuje się player jest taka leciutko gumowana w dotyku.Plastik nie jest taki jak w tandendetnych chińskich etui. Nawet karabińczyk dodali.

Tak więc ja jestem bardzo zadowolony.

Płyty płytami, sam tak słucham, czasem chciałbym sobie setlistę z koncertu odpalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarło do mnie etui ściągane i zamawiane przez Michała.

Jestem pozytywnie zaskoczony wykonaniem.

 

Michał, dzięki wielkie za pomoc :)

Panowie, przez to słodzenie dostanę próchnicy :P

 

Dobrze, że etui się podoba, obeszło się też bez przygód w czasie realizacji, więc wszyscy są zadowoleni.

Mam etui!!! Świetne! Wielkie dzięki dla Mihu83!

Nie ma problemu, polecam się na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dorzucili tylko obsługę LDAC i nic więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paratykus - jak sobie radzi A15 w połączeniu z Levelami, nie jest za chudo i krzykliwie?

Mogę porównać do HBA-H3 - tutaj można powiedzieć, że jest za chudo.Ale to zupełnie różne doki.

Co do krzykliwej góry i słynnego kłucia Leveli to ja tego nie doświadczyłem z A15. Zresztą A15 łagodzi mi górę w Grado 325 więc w Levelinach zapewne też.

Nie odbieram tego tak, że A15 coś obcina z pasma, ale właśnie, że jest ta góra łagodniejsza, bardziej strawna i muzykalna.

Czy jest opcja wyswietlenia stanu baterii innego niż niewiele mówiąca ikonka?

 

Sądzę, że jest tylko ikonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

paratykus - jak sobie radzi A15 w połączeniu z Levelami, nie jest za chudo i krzykliwie?

Mogę porównać do HBA-H3 - tutaj można powiedzieć, że jest za chudo.Ale to zupełnie różne doki.

Co do krzykliwej góry i słynnego kłucia Leveli to ja tego nie doświadczyłem z A15. Zresztą A15 łagodzi mi górę w Grado 325 więc w Levelinach zapewne też.

Nie odbieram tego tak, że A15 coś obcina z pasma, ale właśnie, że jest ta góra łagodniejsza, bardziej strawna i muzykalna.

 

Tośmy się rozminęli, już sprawdziłem Levele z Soniaczem i było git ale przez problem z dopasowaniem do ucha poleciały dalej. Fajne słuchawki za śmieszną kasę ale grubość tulejki i konstrukcja kopułek nie pozwoliły mi ich odpowiednio zaaplikować... OTE jakoś tam dało się używać ale bez szału. Póki co Audeo zostają ze mną, może później rozejrzę się za czymś innym, tyle że do 500 zł pewnie nic ciekawego nie znajdę a więcej nie mam zamairu wydać na dokanałówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o tej obiętej górze. Dla mnie ona własnie pierwsze skrzypce gra - ładnie rozciągnięta, a w gorzej zrealizowanych albumach potrafi zasyczeć :P

 

Mam to samo, właśnie sibilanty były na początku i się obawiałem że tak będzie na stałe. Okazało się że zależy od słuchawek i realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności