Skocz do zawartości

Sony Walkman A17


xkarionx

Rekomendowane odpowiedzi

A15 dotarł..... Od razu spodobał mi się w połączeniu z Yamahami pro400 i oczarował szybkością działania...... Kartę 64GB wyjętą z DX90 łyknął bez zająknięcia...... Mocy na razie wystarcza, bo Yamahy mają 24ohm impedancji i SPL 106dB......zobaczymy jak bateria będzie się spisywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, sofcik chodzi jak marzenie.Ekran też fajny. Dwa dni temu oglądałem niższe modele Walkmanów i przecierałem oczy, że tam taka pikseloza.

Ekran nie gra, ale miło popatrzeć na porządny wyświetlacz ;-)


Kiedy w czasie odtwarzania naciśniesz górę lub dół, fajnie i w ekspresowym tempie wyanimuje Ci okładki - będzie przewijał takim "wężykiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punktują, bo ludziom czasami wyłącza się racjonalne myślenie. Wolę grajka bez dotyku, ale dzięki temu tańszego i z dłużej działającą baterią.

Oczywiście zaletą dotyku jest to, że jeśli wszystko w grajku z wyjątkiem "power" będzie dotykowe to się przyciski nie wyrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o pozycję "Folder" w menu ?


Musiałem się cofnąć i doczytać.

Przełożyłeś kartę z DX-a. Tu jest pies pogrzebany.

Miałem podobnie jak przełożyłem kartę z x5 ...

 

Powyższe grajki sobie dopisują różne swoje rzeczy na kartę, to raz, dwa - jeśli formatowałeś kartę z poziomu DX-a to tym bardziej nie pójdzie.


Mnie karta formatowana pod Win 7 64, ale używana z x5 też nie chciała odpalić po Folderach.

Musiałem zrzucić z niej całą muzę, sformatowałem ją z poziomu A15 i z powrotem zapakowałem muzykę - upierdliwa sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, żeby nie bujać się z przewalaniem takiej ilości muzy to daj mu jakąś mniejszą kartę do sformatowania, wrzuć kilka folderów i przetestuj - będziesz miał pewność, że to jest to.


No i wiesz, żeby Ci kartę czytał to musisz najpierw z poziomu grajka w ustawieniach wybrać z czego ma odtwarzać muzykę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię..... A tą obecna kartę widzi, czyta, sortuje,.... i tylko nie otwiera po folderach

Soniacz po zaaplikowaniu karty tworzy własne foldery. Nie musisz nic formatować, poprostu wyciągnij kartę z A15, podłącz do kompa i całą muzykę wrzuć do folderu Music... po tym zabiegu będziesz mógł przeglądać muzę po folderach.

W sumie nawet nie musisz wyciągać karty z odtwarzacza - podłącz do kompa i przekopiuj tak jak opisałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem, też mam wrzucone swoje foldery do folderu Music na karcie, który A15 sobie zrobił.

Chyba trochę pomieszałem ;)

Z tym, że na pewno było tak, że z kartą formatowaną wcześniej przez Fiio x5 sobie nie radził i poszedł format z poziomu nowego grajka.

 

Pozdrówki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie trzeba formatować - u mnie karta była formatowana z poziomu Fiio X1 i po włożeniu do A15 działała bez zająknięcia, wystarczyło przenieść muzykę z samej karty do utowrzonego przez Sony folderu Music.

Przed tym zabiegiem mogłem jedynie odtwarzać po tagach, folderów Soniacz nie widział ponieważ muzyka była nie tam gdzie być powinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Bernie ? Widzę, że A15 w stopce jest, a na początku lutego chyba jeszcze nie miałeś ?

Jak wrażenia ?


Niekoniecznie trzeba formatować - u mnie karta była formatowana z poziomu Fiio X1 i po włożeniu do A15 działała bez zająknięcia, wystarczyło przenieść muzykę z samej karty do utowrzonego przez Sony folderu Music.

Przed tym zabiegiem mogłem jedynie odtwarzać po tagach, folderów Soniacz nie widział ponieważ muzyka była nie tam gdzie być powinna.

Tak, tak jest widocznie na "sztywno" oprogramowany, że zapindala do swojego katalogu.

Da się z tym żyć, tylko instrukcję trzeba czytać. Mało kto czyta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, nabyłem A15, po okazyjnej cenie w końcu się skusiłem, bo w salonie to nie odsłuchy jednak.

Towar ze zwrotów klientów sklepu ole-ole, ale faktycznie jak nówka. Pomyślałem więc, że za "pińcet" ewentualnie ktoś odkupi, jak nie podejdzie. ;)

Ale teraz nie mam ochoty za bardzo się go pozbywać.

Brzmieniowo OK, mógłby mieć trochę więcej mocy. Chociaż podłączałem nawet HE400 i na full volume 29-30 całkiem dobrze zagrały. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie trzeba formatować - u mnie karta była formatowana z poziomu Fiio X1 i po włożeniu do A15 działała bez zająknięcia, wystarczyło przenieść muzykę z samej karty do utowrzonego przez Sony folderu Music.

Przed tym zabiegiem mogłem jedynie odtwarzać po tagach, folderów Soniacz nie widział ponieważ muzyka była nie tam gdzie być powinna.

Potwierdzam, sprawdzone....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności