Skocz do zawartości

Najlepiej i najgorzej zrealizowane albumy z waszej kolekcji


siloe

Rekomendowane odpowiedzi

Andreas Vollenweider - Eolian Minstrel - 1993

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=R0TlRvT5bvQ

Andreas Vollenweider - Behind The Gardens  Behind The Wall  Under The Tree - Front.jpg

Andreas_Vollenweider-Eolian_Minstrel-Trasera.jpg

Edytowane przez jd1210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jedne z lepszych realizacji,

Jan Garbarek Group - Twelve Moons

Manu Katche - Third Round

The Kelly Family - Over The Hump

 

Zdecydowanie poniżej krytyki:

Marillion - The Best of Both Worlds - jakby ktoś masę odpiął.

The Black Eyed Peas - typowa kiełbasa DRowa

 

 

Złych realizacji niestety słyszałem sporo więcej niż dobrych. Ale na szczęście jest czego posłuchać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overkill - Electric Age

Fanthrash - Duality Of Things

 

Jak na moje ucho dwa całkiem przyzwoicie wyprodukowane albumy metalowe. Ten pierwszy jest sterylniejszy i doskonalszy. Drugi nie jest juz tak nieskazitelnie brzmiący(szumy, trzaski w tle), ale DR wynosi miejscami 12, co uznać można za (jak na metal) wysoką wartość. Jeśli chodzi o separację instrumentów itd jest zadowalająco. Polecam ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastikman - Music to będzie jedna z najlepiej zrealizowanych

 

Dzięki takim albumom mam ochotę wydać na słuchawki absurdalną kwotę, by usłyszeć wszystkie smaczki :P

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze to zdecydowanie Red Hot Chili Peppers - Californictaion, płyta nagrana tak słabo że aż zęby bolą...

mimo to odniosła sukces komercyjny

Cóż, dobra muzyka na którą jest popyt zawsze się obroni komercyjnie :D Nie odbieram jej artyzmu - co kto lubi... Ale na takim poziomie, gdzie Red Hoci byli juz bardzo uznanym zespołem jakość nagrania mogła wyglądać juz zupełnie inaczej... Jeszcze ani razu jej całej nie przesłuchałem bo po prostu te przestery są irytujące...

Edytowane przez iMpus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się hibi, odruchowo piszę c na końcu

kurde, słucham szóstego albumu z rzędu z elektroniki i dalej miażdży jakością :o

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie zrealizowane albumy:

 

  • Anita Lipnicka - Nieprzyzwoite piosenki. Zwykle nie słucham tego typu muzyki, ale już sama jakość nagrania jest urzekająca.
  • Mark Knopfler - Privateering.
  • Przemysław Gintrowski - Kanapka z człowiekiem.
  • Stare Dobre Małżeństwo - Blues nocy bieszczadzkiej.
  • Stare Dobre Małżeństwo - Tabletki ze słów.
  • The Gruz Brothers Band - Biała gorączka. Najlepiej nagrany koncert jakiego słuchałem.

Kiepsko zrealizowane albumy:

  • L.U.C. - Kosmostumostów. Sama muzyka genialna, ale dźwięk to twarda ściana.
  • System of a Down - Hypnotize. A może to po prostu taki gatunek?
  • większość płyt Blind Guardian - niestety jeden z moich ulubionych zespołów nie może się pochwalić dobrą realizacją. Wyjątkiem są ostatnie płyty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanabyłem i jestem w szoku.

 

Daft Punk - Random Access Memories - Nie dość, że nie ryczy głośnością i w stusunku do reszty nowych płyt raczej cicho nagrana, to jeszcze jakościowo i realizacyjnie perfect !!!

Kurde, naprawde polecam !!!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się muszę zgodzić z kolegą Fatso. :) Płyta wybitnie dobrze brzmiąca. Mastering, taki jak zwykło się słyszeć w tym gatunku, ale brzmienie cud-miód. W dodatku, ta płyta brzmi dobrze chyba na każdym sprzęcie nawet na pralce. Coś niespotykanego często. :]

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się ma pieniążki to i na dobre studio, porządny mastering starczy. Dla mnie płyta średnia w kwestii artystycznej, na dodatek "Get Lucky" grają po 20h w jakimś radio więc już totalnie mi się przejadł ostatnio Daft Punk :|

 

Jeśli chodzi o słabą jakość - soundtrack z Assassination of James James [...] brzmi właśnie jakby był nagrany w pralce ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności