Skocz do zawartości

Noontec zoro = Nowy killer!


hugh

Rekomendowane odpowiedzi

Jest juz polska Recka Zoro(bez HD)cholera jak ja załuje ze polecialem na ten cholerny markting

 

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-noontec-zoro/

Dlaczego nie zwrócisz tego co kupiłeś ? masz prawo do zwrotu w ciągu 10 dni, zawsze możesz się dogadać ze sklepem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest juz polska Recka Zoro(bez HD)cholera jak ja załuje ze polecialem na ten cholerny markting

 

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-noontec-zoro/

Dlaczego nie zwrócisz tego co kupiłeś ? masz prawo do zwrotu w ciągu 10 dni, zawsze możesz się dogadać ze sklepem .

 

 

Dokładnie. Ja czekam na zwrot kasy za Hammo. Swoją drogą, chciałbym przeczytać ich recenzję, bo tak słabych słuchawek, i to jeszcze w ich cenie, do tej pory nie słyszałem.

Dziś wysłałem im poleconym oświadczenie o odstopieniu od umowy na odległość( tak just in case) a jutro pakuje sprzęt i im odsyłam. A wkurzony jestem dlatego że dałem sie zrobić w balona :P

 

 

Żałujesz, że kupiłeś HD czy, że w ogóle kupiłeś ZORO?

żałuje że kupiłem wersje HD. (przepraszam, że nie dopracowalem) z tym "cudownie poprawionym brzmieniem"

HD wbrew pozorom to calkiem nieźle słuchawki ale dla muzyki raczej masowej do mojej sie nie nadaja niestety

Edytowane przez Guardianofevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło im maila napisać, mi potwierdzili. Zwrot mają u siebie od wczoraj, ale kasy jeszcze nie mam. Mają, zdaje się, 2 tyg na wpłatę.

 

 

Ja tam z Zoro byłem zadowolony, acz takich małych słuchawek w domu nie potrzebuję jednak. HD'ków nie słuchałem, ale po doświadczeniach z Hammo, to aż boję się tego ich "ulepszenia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło im maila napisać, mi potwierdzili. Zwrot mają u siebie od wczoraj, ale kasy jeszcze nie mam. Mają, zdaje się, 2 tyg na wpłatę.

 

 

Ja tam z Zoro byłem zadowolony, acz takich małych słuchawek w domu nie potrzebuję jednak. HD'ków nie słuchałem, ale po doświadczeniach z Hammo, to aż boję się tego ich "ulepszenia".

Dzięki za rade Undertaker. Zwrotu dokonuje pierwszy raz w życiu(do tej pory moje zakupy zawsze były trafne) a nie wiadomo na kogo natknie sie w necie. wiec wole sie zabezpieczyć na kazdy możliwy sposób ;)

Edytowane przez Guardianofevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło im maila napisać, mi potwierdzili. Zwrot mają u siebie od wczoraj, ale kasy jeszcze nie mam. Mają, zdaje się, 2 tyg na wpłatę.

 

 

Ja tam z Zoro byłem zadowolony, acz takich małych słuchawek w domu nie potrzebuję jednak. HD'ków nie słuchałem, ale po doświadczeniach z Hammo, to aż boję się tego ich "ulepszenia".

Dzięki za rade Undertaker. Zwrotu dokonuje pierwszy raz w życiu(do tej pory moje zakupy zawsze były trafne) a nie wiadomo na kogo natknie sie w necie. wiec wole sie zabezpieczyć na kazdy możliwy sposób ;)

 

 

Spoko. W sumie takie wysyłanie poleconym też nie zaszkodzi, ale mailem też możesz poinformować, co i jak. W takim razie czekamy na pieniążki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem sluchawki do zwortu, teraz sie tylko modle(dużo powiedziane jak na ateistę XD) zeby nie znalezli sladów użytkowania i sie do nieczego do czego mogą sie doczepic nie doczepili. Strałem sie z nimi obchodzić jak z jajkiem do tego poprosiłem swoją kochaną siostrę żeby je przeczyściła przed ponownym spakowaniem bo jest skrupulatna ale nie wiadomo czy czegoś nie znajdą :P

Edytowane przez Guardianofevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany z tego co tu wyczytałem to nie są to zbyt basowe słuchawki,ale czy da sie z nich takie zrobić np. podbijając eq czy będzie raczej problem z pierdzeniem typu m390/plattan ?

 

Zoro po podbiciu basu nie pierdzą. Fajnie go oddają. Naprawdę są bardzo muzykalne i jeszcze bardziej podatne na eq. Napędzisz je z tostera :) A o wygodzie nie wspomnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było pisane, bo troche już nie uczestnicze w temacie, ale proszę: http://www.urbancity.pl/sklep/marka/2206-noontec.html - jeden z bardziej znanych sklepów internetowych z ciuchami kierowanych głównie do osób powiedzmy < 27 oferuje już Noonteci. Oczywiście wszyscy się plują, ze marne podróbki, ale my wiemy swoje i wiemy gdzie kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było pisane, bo troche już nie uczestnicze w temacie, ale proszę: http://www.urbancity.pl/sklep/marka/2206-noontec.html - jeden z bardziej znanych sklepów internetowych z ciuchami kierowanych głównie do osób powiedzmy < 27 oferuje już Noonteci. Oczywiście wszyscy się plują, ze marne podróbki, ale my wiemy swoje i wiemy gdzie kupić :)

ja tam kupywalem noontec zoro hd. ciekawe czy uznają mi ich zwrot..

Edytowane przez Guardianofevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany z tego co tu wyczytałem to nie są to zbyt basowe słuchawki,ale czy da sie z nich takie zrobić np. podbijając eq czy będzie raczej problem z pierdzeniem typu m390/plattan ?

 

Zoro po podbiciu basu nie pierdzą. Fajnie go oddają. Naprawdę są bardzo muzykalne i jeszcze bardziej podatne na eq. Napędzisz je z tostera :) A o wygodzie nie wspomnę :)

Tylko właśnie nie wiem czy byłyby dla mnie wystarczające ponieważ od kiedy kupiłem xb500 to nie moge nic dla siebie znaleźć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś małe porównanie do Creative aurvana live!?
Mam CAL! i grają dosyć dobrze, tyle że mam je podłączone zazwyczaj do laptopa z zintegrowana k.dzwiękową, a z tego co słyszałem CAL! potrzebują dobrego źródła by pokazać co potrafią.
Noontec zoro słyszałem że grają bardzo dobrze nawet na marnym źródle.

 

Jestem obecnie na wyspach i mam okazje zdobyć noontec zoro za niecale 40 funtow. I korci mnie żeby je kupić i potem ewentualnie sprzedać CAL!
Opłaca się wymieniać CAL! na Noontec zoro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tędy droga ;) Zoro to stosunkowo niewielkie, nauszne (nie wokółuszne) słuchawki. Niemniej jednak, bardzo wygodne.

 

Wokółuszne są Noontec Hammo (choć mają dość miękkie te pady i co bardziej odstające uszy mogą dotykać środka), natomiast dźwiękowo bym ich stanowczo nie polecał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CAL! oderwała mi się druga muszla słuchawki od pałąka, mam je od grudnia 2011 więc jak na taki czas w momencie gdy nie są jakoś molestowane i łamią się przy normalnym zakładaniu na głowę, to nie jest dużo i chciałbym czegoś innego o tej samej jakości brzmienia lub lepszego. Jednak zależy mi aby zakrywały całe uszy bo takie słuchawki chyba lepiej tłumią niż nauszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale "Co kupić | Słuchawki" masz z 1500 tematów na temat wymiany CAL na coś innego, od małych budżecików do wielkich budżeciorów ;) Jest w czym przebierać, na pewno znajdziesz godnego następcę. Zoro to nausze słuchawki, zdecydowanie mniejsze od CAL. O ile nie jesteś jakimś bobaskiem to raczej uszu tam nie wciśniesz ;) Swoją drogą szybko Ci padły, moje mają z 4-5lat i mimo wyginania zupełnie nic im nie jest, tylko pady się połuszczyły i powycierały od starości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi wciskać uszu - pady są tak zrobione, że w wygodzie nie ustępują CAL w moim odczuciu. To zapewne zasługa dobrze dobranego rozmiaru i kształtu muszli w połączeniu z wyjątkowo miękkimi padami (materiał ten co w CAL, ale bardziej miękkie jeszcze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności