Skocz do zawartości

Noontec ZORO HD II


4ndr3

Rekomendowane odpowiedzi

W październiku mają pojawić się nowe Zoro HD. Co myślicie?

 

10593074_614886208626365_860775181840251

 

10534653_614887081959611_566693213312107

 

1560429_614887085292944_7117566098715096

 

10553399_614887088626277_653910933462763

 

10525863_614887115292941_123757484392503

 

IMHO czarne z czerwonym wyglądają okej. Ciut mi Monster Vektr ogólny kształt zalatuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne były Zoro, w cenie używek, HD nie słuchałem. Ciekawe, czy poprawili pałąk (niektórym w miejscach składania się słuchawki potrafiły pękać?). Z kolorów, to tylko czarny z czerwonym mi się podoba.

 

 

Zastanawiam się także, czy zmienili coś w przetwornikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoro HD brzmieniowo były bardzo fajne, Zoro zwykłe w sumie też. O pękających pałąkach to niewiele słyszałem akurat, nie sądzę, że była tu jakakolwiek wada fabryczna. Raczej kwestia obchodzenia się ze sprzętem tutaj była problemem. Niektórzy zakładając słuchawki na głowę prawie rozprostowują pałąk.

 

Kolorystycznie białe i czarne są ok, chyba poprzednie Zoro miały lepsze kolory (np niebieski był metalizowany i nie wyglądał jak ten, z II).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była tu jakakolwiek wada fabryczna. Raczej kwestia obchodzenia się ze sprzętem tutaj była problemem. Niektórzy zakładając słuchawki na głowę prawie rozprostowują pałąk.

 

ja jestem w stanie uwierzyć w błąd konstrukcyjny po tym, jak w moich rękach rozleciały się jakieś AKG gdy najzwyczajniej na świecie wkładałem je na głowę (ale one miały takie dwa cienkie plastiki, co wszystkim padało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

była tu jakakolwiek wada fabryczna. Raczej kwestia obchodzenia się ze sprzętem tutaj była problemem. Niektórzy zakładając słuchawki na głowę prawie rozprostowują pałąk.

 

ja jestem w stanie uwierzyć w błąd konstrukcyjny po tym, jak w moich rękach rozleciały się jakieś AKG gdy najzwyczajniej na świecie wkładałem je na głowę (ale one miały takie dwa cienkie plastiki, co wszystkim padało)

K520 albo K540?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak z dźwiękiem.

Cytat z Noontec Polska po moim pytaniu

 

 

Jakość dźwięku się nie zmieni, wykonanie tak samo jak w ZORO HD tylko design jest odświeżony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki uprzejmości dystrybutora Noontec - Lauda Audio - jedna sztuka z bardzo małej partii trafiła właśnie na moją głowę (niebieska). Może pamięć mnie zawodzi, ale troszkę jakby góry miały więcej od Zoro HD mk1, poza tym grają bardzo podobnie, są subiektywnie ładniejsze, no i przede wszystkim - nic się w nich nie zmieniło na gorsze, także jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dorwałem do testu. Wolałem wcześniejszy design, ale też jest ok - "na żywo" wyglądają lepiej.

 

Nie pamiętam już dobrze wcześniejszej wersji, mam wrażenie że jest trochę jaśniej w brzmieniu. BDB słuchawki, bardzo ładnie zrównoważone z punchy basem, ale bez rozdmuchania i mulenia.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności