Skocz do zawartości

Lake People Violectric HPA v181


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Lake People, to niemiecka firma, produkująca sprzęt audio. Swoje rodzaju legendarna, ponieważ, nie oddała produkcji do państwa środka, zwanego w skrócie CHRL, a mimo to utrzymująca ceny swoich produktów na bardzo rozsądnym poziomie. HPA V181, to w pełni zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy, kosztujący powalające 769 Euro w sklepie Thomann. Dokładnie tyle samo kosztuje legendarny już Black Cube Linear Lehmanna. Znaczy prawie, bo 739. A skoro mój projekt opiera się o pomysł Lehmanna, i samego BCLa również miałem okazję słuchać, ba, mam go nawet pod ręką, to spokojnie mogę porównać te wzmacniacze.

 

http://audioivoodoo.blogspot.com/2014/06/sposob-na-rybe-violectric-hpa-v181-by.html

 

2014-06-18 17.51.03.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ten klocek... mi akurat ta dynamika utworu jak to ladnie nazwales bardzo odpowiadala. wlasnie takie troche zlampizowanie... po prostu to lubie :) no i przede wszystkim takie granie pasowalo dt990 pro.

dokladnie to i scena w tym wzmaku zrobila na mnie najwieksze wrazenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle, świetnie się czyta Twoją recenzję, dobra robota Fatso ! ;)

 

Swego czasu bardzo popoularny na head-fi był zestaw HPA V200 + DAC V800, znakomity stosunek ceny do jakości.

Jeżeli ktoś szuka tańszego rozwiązania, to warto zainteresować się Lake People G109, który jest następcą znakomitego wzmacniacza G100.

 

Ja mogę tylko potwierdzić słowa Fatso, co do "wzorowego dźwięku" tej manufaktury, jednak nie miałem do czynienia bezpośrednio z tym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawie ciekawie. Nie mam pojęcia, jak oni za taką kasę zrobili zbalansowanego wzmaka w dedykowanej obudowie, wszystko wygląda schludnie i porządnie, podejrzewam, że użyli byle jakich elementów ;) ;)

 

Miłosz czytaj przed publikacją recki bo sporo tam byków :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawie ciekawie. Nie mam pojęcia, jak oni za taką kasę zrobili zbalansowanego wzmaka w dedykowanej obudowie, wszystko wygląda schludnie i porządnie, podejrzewam, że użyli byle jakich elementów ;) ;)

 

Wyczuwam aluzje do pewnego produktu X ;)

 

Gratuluje recenzji @Fatso :) Wzmacniacz prezentuje się zacnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności