Skocz do zawartości

Fanklub wielbicieli słuchawek planarnych


Baele

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Soundman1200

Dla mnie ciągle HD800 są najlepszymi słuchawkami jakie słyszałem, ich zrównoważony , neutralny przekaz ciężki jest do pobicia.

Jak do tego dodać wygodę użytkowania, niską masę i dobre reagowanie na zmiany w torze, nagrania.....jest blisko ideału.

Do pełni szczęścia potrzebowałem lekko przełamać beznamiętny przekaz HD800...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

Teraz już tak....z Brystonem jak najbardziej.

LCD3 są świetne do klimatów bardziej intymnych, solistyczne ekspresje....Lepiej na LCD3 brzmi wokal od HD800 ale znów na senkach bardziej naturalnie.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fatso póki co nie da rady bo nie mam he-500 ani t1 w domu, tak więc zostałem z hd800... :P

@Soundman1200 - porównanie z he-500 na pewno się pojawi, ale muszą sie wygrzać...:)

Edytowane przez rev92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

Jak tam Rev92 odsłuch HD800? Pamiętam że jak miałem nowe to na początku najsłabiej prezentował się bas w 800tkach.

Dopiero gdzieś po tygodniu intensywnego wygrzewania doszedł do pełni swoich możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam słuchawki z przebiegiem ok 100h, więc na granicy wygrzania, póki co oglądałem mecz, tak więc zaraz się zabieram za sennki...:P


Ja już sam nie wiem, wczoraj słuchałem hd800 na high-gainie w little docie i moim zdaniem to był jazgot, a teraz gain ustawiony na low i jest ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

Czyżby LittleDot się okazał za mocny dla HD800 po High gain?

Ja to jadę na Brystonie tylko na High ale kabelek firmowy po jacku.

Też nie wykorzystuję na razie pełnej mocy Brystona, po xlr powinno być tylko ciekawiej.

Chyba trzeba zacząć pisać w temacie klubu Sennheisera bo nas wywalą...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby LittleDot się okazał za mocny dla HD800 po High gain?

Ja to jadę na Brystonie tylko na High ale kabelek firmowy po jacku.

Też nie wykorzystuję na razie pełnej mocy Brystona, po xlr powinno być tylko ciekawiej.

Chyba trzeba zacząć pisać w temacie klubu Sennheisera bo nas wywalą...he,he.

Raczej właśnie za słaby. Jazgot to efekt braku wysterowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

No Rev 92 , u mnie na High gain grają HD800 rewelacyjnie. Gładko i nasycenie z bardzo dobrą górą, wyraźną ale nie męczącą.

Nie słychać charakterystycznych dla HD800 sybilacji i wyostrzenia góry na którą ludzie narzekają w HD800.

Tak mało emocjonalnie grające 800tki potrafią teraz powalczyć nawet u mnie z LCD3 często zwycięsko....niesamowite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocy na pewno mu nie brakuje... :)

 

Teraz jest bardzo fajnie, pojedynek z he500 zapowiada sie wybornie, na high-gainie byly po prostu za szybkie, za chude, i zbyt krzykliwe na górze.

A podłączasz mu te 120Ohm? To jest lampa, tam jest transformator głośnikowy. Jemu niestety brakuje właśnie mocy - duża głośność <> duża moc.

Wzmacniacz jest super, ale jak każda lampa, woli dużo łomów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takie dni można docenić hd800...przewiewne, leciutkie, wygodne...oh oh oh <3

Za słuchawki w budze i konstrukcji hd800 i o brzmieniu he-500 byłbym w stanie wydać chyba każde pieniądze...no ale cóż :<

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności