Skocz do zawartości

Kawałki jeżące skórę na plecach


reGGarf

Rekomendowane odpowiedzi

No może nie do końca jestem obiektywny, ale Kasia jak dla mnie to jeden z zmarnowanych talentów. Pamiętam jak zaczynała wygrywać festiwale w wieku 15-16 lat. I pamiętam jak rozwaliła mnie swoją barwą. Trochę szkoda, że skupiła się na aktorstwie. I jak pisze co do Kasi nie jestem obiektywny bo to osoba, której karierę śledzę od bardzo długiego czasu.

A Piotra też bardzo lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem oglądać ekranizację jednej z moich ulubionych mang Shingeki no Kyojin. Refren drugiego openingu sprawia że mam ciary na całym ciele (szczególnie kiedy zna się tłumaczenie tekstu).

http://www.youtube.com/watch?v=6PBxDpj4RAw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeden z niewielu jeśli niejedyny killer, który zasłużenie wygrał Eurowizje.

Krótki tekst i ta melodia, ciary, ciary, ciary.

 

A tu z drugiego bieguna.

System Of A Down - Aerials, który dla mnie jest ich najlepszym utworem

ale riff death metalowy, który wchodzi w 2:35 min, bielmo na oczach gitarzysty,

ciężar walca drogowego no to sama poezja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie było by tego wątku. Nie, nie, nie.

 

 

//Edit by wrq// A jednak był. Temat autorstwa @Thomm "Co Was poruszyło? Tak do głębi."został połączony z już istniejącym. Zawierał on poniższe posty, aż do kolejnego oznaczonego.// end of edit//

 

 

Gdyby nie to, że nagle koło północy Tomek postanowił sobie nagle odświeżyć Proletaryat.

 

I wdepnął w to:

 

 

 

Patrząc na ten teledysk mam ochotę wyjść z domu. Pójść na zawierciańskie Centrum, przystanek autobusowy. I ona. W tej budce. Oświetlona neonami.

 

Mieliście kiedyś ochotę wyjść o północy z domu? Tylko po to by spotkać JĄ. Albo ot tak, żeby sobie w nocy pochodzić?

 

 

Stary facet, 40-tka na karku. Nie zwalę tego na karb ******stego klimatu tej piosenki/toru na którym jej słucham.

 

Inaczej. Czy jakaś piosenka poruszyła Was aż tak, że mieliście ochotę wyjść, po prostu wyjść z domu? Nawet w środku nocy?

Edytowane przez wrq
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sie dobrze ozenic i po problemie;-)

To nie dla mnie. Ja już kiedyś powiedziałem mojej Matce, że jeślibym się ożenił i moje dziecko odziedziczyłoby mój charakter (+ charakterek mojej żony, bo tylko takie "charakterne" kobiety mnie interesują), to byłby..

 

 

...armageddon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj, kusisz, Tomaszu. Nic pisał nie będę, najwyżej dam cynk, jak się książka ukaże (co może jednak nigdy nie nastąpić :D )

Daj, daj.,,

 

Cynk, cynk...

 

(i ma się ukazać! - rozkaz, a co! :P )

 

Bo jak nie, to wyjdę pod te neony!

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co poszukują swojej drogi w życiu.Każdy kiedyś się zagubił. Jimmy Nail Lost z genialnej płyty Tadpoles In A Jar(1999) http://www.youtube.com/watch?v=nXGXx_ehwf0

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności