Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Kawałki jeżące skórę na plecach


reGGarf

Rekomendowane odpowiedzi

Z podobnych songów:

 

"Bitter Sweet Symphony" The Verve. Za Katowice. Za Elizkę. Za czerwone Martini z Elizką w Katach.

 

 

Za "Ewkę" Perfectu, za "Jolkę" Budki i za "Baśkę" Wilków (Robert, Monika, pewnie tego nie przeczytacie, ale fajnie, że czasami przyjeżdżacie na Jurę, może kiedyś znowu się spotkamy :) )

 

I za wiele, wiele innych...

 

 

:)

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bardziej przyziemnych Gres / Snatch - Noc EP jako cała płyta. A poza tym to musiał bym pomyśleć.

"I mam nadzieję że oświetli, mętne twarze nasze niegdyś, jutro - twarze lepszych." - na tym fragmencie miewałem łzy w oczach ;)

 

Mało która płyta potrafiła mnie tak ruszyć jak Noc EP, w top 5 mojego życia na pewno.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kawałków, które pamiętam poruszają mnie do tej pory :

- Tangerine Dream - Ghazal (Love Song) z albumu Optical Race

 

@Thomm - trzeba tylko znaleźć....JĄ i po problemie. I można się nawet ożenić i ...być tylko z Nią. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chyba chodzi o to, że tam jest full podobnych informacji, z którymi warto się zapoznać, tak to odbieram. Drzwi są otwarte, po co je wyważać?

Dokładnie to miałem na myśli.

BTW, tak, Lordzie, przeszkadza mi. Jeśli autor tematu stwierdzi, że jednak chodzi o trochę coś innego - niech temat zostanie. W przeciwnym wypadku połączę oba pod starą nazwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie, chyba chodzi o to, że tam jest full podobnych informacji, z którymi warto się zapoznać, tak to odbieram. Drzwi są otwarte, po co je wyważać?

Dokładnie to miałem na myśli.

BTW, tak, Lordzie, przeszkadza mi. Jeśli autor tematu stwierdzi, że jednak chodzi o trochę coś innego - niech temat zostanie. W przeciwnym wypadku połączę oba pod starą nazwą.

 

@wrq

 

Możesz połączyć obydwa topiki jeśli chcesz.

 

Nie sprawdziłem, że podobny już istnieje - my fault. Założyłem ten pod wpływem impulsu, emocji, którą spowodował ten kawałek Proletaryatu, którego w tamtej chwili słuchałem.

 

W żadnym wypadku nie chciałem robić bałaganu na forum.

 

:)

 

//Edit by wrq// Nic się nie martw, przecież nie musisz znać na pamięć wszystkich tematów, a każdy nazywa je po swojemu.

 

Ten post jest ostatnim przeniesionym z tematu "Co Was poruszyło? Tak do głębi." założonego przez @Thomm.

//End of edit//

Edytowane przez wrq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symfonicznie i monumentalnie nie może zabraknąć Jo Blankenburga świetnego speca od muzy filmowej.Cała płytka Elysium ale Vendetta nie gorsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności