Skocz do zawartości

FiiO X1


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie bardzo fajne pary słuchawek do X1: Westone W30 i EarSonics SM3 V2. Z czego W30 są niemal idealne do rozrywkowego słuchania.

Chyba po prostu mały Fiio lubi się z potrójnymi armaturami - na razie sprawdziłem trzy modele i ze wszystkimi jest bardzo przyjemnie. Jakby X1 miał trochę większy zapas prądowy ogarniający dobrze bas, to byłoby coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inszy, szkoda że wszystkie słuchawki jakie pasują Ci do X1 do doki :(

 

Co do 990, kiedyś uważałem tej wielkości słuchawki za duze na miasto. Ale teraz tak nie uważam, kwestia przyzwyczajenia. Jak się chce mieć "duży" dźwięk to i słuchawki muszą być duże :)

 

Wystukane w skale dłutem stożkowym

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inszy, szkoda że wszystkie słuchawki jakie pasują Ci do X1 do doki :(

 

Co do 990, kiedyś uważałem tej wielkości słuchawki za duze na miasto. Ale teraz tak nie uważam, kwestia przyzwyczajenia. Jak się chce mieć "duży" dźwięk to i słuchawki muszą być duże :)

 

Wystukane w skale dłutem stożkowym

I mieć innych spojrzenia gdzieś, powiem dalej izolacja nie jest nie zbędna jak się unika tłoku i ruchliwych miejsc. Półotwarte fajnie się sprawdzają.

Gdy jest cieplej mnie już uszy bolą od tych korków domózgowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mieć innych spojrzenia gdzieś, powiem dalej izolacja nie jest nie zbędna jak się unika tłoku i ruchliwych miejsc. Półotwarte fajnie się sprawdzają.

 

 

Gdy jest cieplej mnie już uszy bolą od tych korków domózgowych.

Duże słuchawki robią za czapkę zimą :P

Mi akurat pasują duże zamknięte, jednak jeżdżę dużo tramwajem a przy dobrej izolacji da się posłuchać. Izolację można regulować padami jakby co.

miki_w1, nie tylko doki mi pasują - przypominam o TDS-16 :D

Fakt, słuchasz nadal?? :P Ale z takich dobrze napędzonych to doki wymieniasz.

Kurczę Nova N1 miał być do doków a X1 do wieloprzetwornikowych doków oraz nauszniaków...Tymczasem nauszniaków dobrze się zgrywających jak na lekarstwo.

Liczyłem na Fidelio L2, małe półotwarte, ale z X1 zbyt krzykliwe się robią na wyższej średnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N1 :D to anemiczny dap, to jeden z najcichszych grajków :/

Bo on się tylko do jednoprzetwornikowych domózgowych korków nadaje :) Nawet z ADDIEM nie dawał rady.

 

X1 to jego przeciwieństwo, funowy średni technicznie dość mocny grajek.

Ostatnio podłączyłem pod niego HD580, na 100/100 napędził :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

N1 :D to anemiczny dap, to jeden z najcichszych grajków :/

Bo on się tylko do jednoprzetwornikowych domózgowych korków nadaje :) Nawet z ADDIEM nie dawał rady.

 

X1 to jego przeciwieństwo, funowy średni technicznie dość mocny grajek.

Ostatnio podłączyłem pod niego HD580, na 100/100 napędził :P

 

Żarty sobie robisz ? Moje x5 ich nie pędzi, baaa kanapka x5+c5 ich dobrze nie wysteruje a x1 to robi :D

X1 może i napędził ale strachu ceną i anemii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty sobie robisz ? Moje x5 ich nie pędzi, baaa kanapka x5+c5 ich dobrze nie wysteruje a x1 to robi :D

X1 może i napędził ale strachu ceną i anemii :P

Dlatego dodałem do sygnaturki legendę:

"LEGENDA: napędzić = gra a nie plumka, wysterować = graje jak trzeba" ;)

 

Na serio to znajdą się znacznie mniej wymagające słuchawki. Przetworniki PX100 wysteruje, nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miki_w1, nie tylko doki mi pasują - przypominam o TDS-16 :D

Fakt, słuchasz nadal?? :P Ale z takich dobrze napędzonych to doki wymieniasz.

 

Bo ja przerzucam przez ręce właśnie doki - na nauszne szkoda mi miejsca prócz tych, które już mam.

I tak, TDSów dalej słucham jak wychodzę na zewnątrz. Jakoś tam grzeją uszy, a przy okazji przyjemnie grają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up:

Wszystko to już było powiedziane w tym temacie.

 

Tu macie FW 1.1 z dwoma zmienionymi motywami. Zamiast różowego jest czarny z białymi literami i ikonami, a zamiast tego ostatniego sraczkowatego jest biały z czarnymi literami i ikonami. Dużo bardziej czytelne niż te standardowe, lepszy kontrast:

 

http://www.mediafire.com/download/fc8ohi331yvkxhz/x1.zip

Edytowane przez brewamator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności