Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 100zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako ,że moje akg k518 i fiio e6 zepsuły się, a naprawa kosztowałaby mnie 200zł zdecydowałem się kupić nowe słuchawki.WIem ,że będą gorsze ,no ale cóż. 100zł to taka "ruchoma" granica ,bo gdy słuchawki będą np.kosztować 10zł wiecej ,a będą dobre to jestem w stanie dołożyć. Słuchawki chciałbym aby były dokanałowe ewentualnie nauszne zamkniete. Priorytet to bas i głosnosc. Mój odtwarzacz to sony xperia T i do akg k518 musiałem dokupic fiio e6 ,które zwiękrzyło dynamicznosc. Niestety na chwile obecną nie mam tyle pieniędzy ,więc chciałbym aby słuchawki były głosne.

 

Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam

Edytowane przez MrSuchar99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxell Retro DJ i zmodować. Nawet do 200 zł świetna propozycja

 

http://forum.mp3store.pl/topic/91224-mod-maxell-rdjrebrandy-min-brainwavz-hm3/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być jak najwięcej basu to więcej niż w XB300 nie znajdziesz. Tyle ze reszta jest średnio słaba.

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ,że ja wolałbym dokanałowe na miasto. Z tego co wyczytałem to polecane są np. Nuforce ne 600x ,pro Ahphy,SM pl11koss the plug.. Jakie wybrać takie pod bas i głosnosc? Z tego co wyczytałem pro alphy gorzej wypadaja z basem w porównaniu do Nuforce ne 600x . Jak jest natomiast z Nuforce ne 600x w porównaniu do Sm pl11 czy koss the plug? A może są jeszcze jakies inne ciekawe słuchawki spełniające moje wymagania?



Odswieżam :)



Reff

Edytowane przez MrSuchar99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności