Jump to content
  • 0

Za ucho[OTE] dokanałowe BT 200-300 pln

Question

Potrzebuję zmienić wysłużone, aczkolwiek świetne Edifiery W296 (mam już kolejną parę!).

Zależy mi na:

- OTE

- BT

- mikrofon

- konkretny bas

- ogólna dobra jakość dźwięku

Mogą być z Aliexpressu, nie spieszy mi się specjalnie. 

Niestety niewiele jest ciekawych pozycji OTE w dokanałówkach, chyba że ja na nie po prostu nie trafiam. 

Słyszeliście coś ciekawego w temacie?

Edited by bozar

1 answer to this question

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Damix
      Mam kilka rzeczy na sprzedaż. Pewnie sukcesywnie będę dodawać kolejne. Wszystko można odebrać osobiście w Poznaniu lub możliwość wysyłki za opłatą. 

1. Fiio LC-BT1 adapter bluetooth by twoje ulubione IEMy mogły się łączyć bezprzewodowo że źródłem. Złącza mmcx. Dźwiękowo dużo lepszy niż Fiio UTWS1/TRN BT20S. Używany z dwa tygodnie. Jednak przesiadłem się na słuchawki z ANC do podróży. W zestawie adaptery, przewód do ładowania, malutkie etui by zmieścić taki zestaw w kieszeń.
      Cena: 110 zł + wysyłka 

2. Przejściówka  mini XLR >-< Jack 3.5mm, żeńskie z obu stron, na gniazdach Rean, z tego co pamiętam miedź srebrzona. Używana kilka razy z AKG K7XX żeby podpiąć przewód jack-jack.

Cena: 35 zł + wysyłka. 

3. Słuchawki TWS 1more Stylish. Kupione jakoś rok temu. W sumie rzadko z nich korzystam, przez pandemię niewiele podróży ;), więc nie ma sensu ich kisić w mieszkaniu. Wizualnie bez zarzutu poza małym ubytkiem na wypustce, gdzie zakłada się dodatkowe gumowe kołnierze, ale w niczym to nie przeszkadza. Pudełeczko może mieć jakieś drobne ryski. Tipsy i kołnierze z zestawu nieużywane, korzystałem tylko ze swoich spiraldots.
      Cena: 90 zł + wysyłka 

4.  Hiby W5 - Bluetooth DAC/AMP jeden z lepszych, a już na pewno w swojej cenie wymiata, choć nie jest zbyt popularny ze względu na nietypową konstrukcję. Sensowna moc, duża dynamika i rozdzielczość. Obsługa LDAC, aptx HD, aptx LL itd. stan dobry, ale jest trochę malutkich zarysowań ze względu na błyszczącą obudowę. Wszystko co w zestawie: klips, kabel do ładowania, etui ładujące,  samo urządzenie, gumowe etui na etui ;).
      Cena: 249 zł + wysyłka

5. Ultimate ears Triple.Fi - jedna słuchawka, sprawna. Jako, że pozostałą część kiedyś zgubiłem w czasie spaceru, została mi jedna słuchawka. Była raz klejona przednia część i jak widać dalej się odkleja, filtry w tulejce były wymieniane na nowe. Może komuś się przyda na dawce, lub jak ja, zgubi jedną. 
      Cena: za darmo + wysyłka. 

6.  Westone Startips. Chyba najlepsze  tipsy na tulejkę T100.  Największą para piankowych sprzedana, reszta w komplecie. Chyba tylko czerwonych gumowych używałem. Reszta nowa, nie miałem nawet okazji później słuchawek z tulejką t100 żeby używać.  
      Cena za komplet: 60 zł + wysyłka 

• By bb3
      Dzień dobry.
      Jest tu dużo mądrych osób, które mają doświadczenia z różnymi słuchawkami.
      Szukam słuchawek z w miarę liniową charakterystyką do 200zł? Będę pracował na nich z dźwiękiem. Czy Akg k240 studio za 250 zł to jedyny słuszny wybór z tych tańszych? Może jest coś tańszego? Przeszukałem internet ale ciężko mi było znaleźć coś konkretnego.
    • By muf18
      Witam.

Chciałbym się Was spytać co sądzicie o tych słuchawkach. Szukam bezprzewodowych do 700 zł, i te dwa modele mi się rzuciły w oczy. Oba są raczej polecane z tego co widziałem.
      Oczekuje podobnej charakterystki do Superluxów HD668B i HD681B, z większą detalicznością, bardziej mi odpowiada jasne granie.
    • By batbilo
      Witam 
      Może w nie odpowiedniej kategori ale sie pytam:)
      Szukam słuchawek do 150 zl lub więcej zależnie od jakości sprzętu moge podwyższyc do 200 zl lub ciut więcej ale to maks i bardzo ewntualnie
      Szukam raczej wokółusznych głównie do muzyki (rock np:limp bizkit , faith no more , linkin park czy metal lub pop z lat 60)i gier strzelanek i gier wyścigowych 
      Ma byc dobry dźwięk i wykonanie 
      Chce raczej coś polskiego aby wesprzec naszych
      myśle o tonsill choć nwm jakie 
      genesis radon 610 wydaja sie spoko i spc gear też polskie ale nie wiem jak tez z nim 
      sharkoon niby też ciekawe choc szkopskie
      za wszystkie rzeczowe odpowiedzi dziękuje i pomoc

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy