Skocz do zawartości

Odtwarzacz MP3 do Sony MDR-ZX100 [do 300zł]


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam odtwarzacza, który byłby w stanie wykorzystać w 100% słuchawki Sony MDR-ZX100.

Obecnie używałem jako odtwarzacza Motoroli Milestone, ale gniazdo słuchawkowe się zepsuło.

Najlepiej byłoby, jakby mp3 miał equalizer i łatwe w obsłudze przyciski (nie mogą być dotykowe).

Ważne jest też, żeby miał wystarczającą moc, by te słuchawki uciągnąc oraz cenę do 300 zł.

Parametry słuchawek :

Typ słuchawek nauszne - zamknięte Pasmo przenoszenia 12 - 22000 Hz Dynamika 100 dB Impedancja 24 Ω Średnica membrany 30 mm

link : http://www.sony.pl/product/hpo-classic/mdr-zx100#tab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki nie zasługują nawet na odtwarzacz za 100zl jakim jest sansa clip +. Za te 300zl lepiej kupić słuchawki (200zl) + sansa clip +(100zl)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam odtwarzacza, który byłby w stanie wykorzystać w 100% słuchawki Sony MDR-ZX100.

http://allegro.pl/odtwarzacz-mp4-4-gb-mp3-1-8-cala-lcd-gwarancja-i3388190670.html

Cena Ok, ciekawe jak to gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensowną propozycją jest zmiana słuchawek. I taka nauka na przyszłość - nigdy nie patrz na pasmo przenoszenia w specyfikacji słuchawek, bo ono kompletnie nic nie mówi.

No i nie wiem skąd pomysł, że Clip+ nie radzi sobie w zakresie 12-22000 hz. Bzdura totalna, a takiego spektrum i tak nie usłyszysz nawet gdyby słuchawki na to pozwoliły (a te nie pozwalają).

 

Szukam odtwarzacza, który byłby w stanie wykorzystać w 100% słuchawki Sony MDR-ZX100.

http://allegro.pl/odtwarzacz-mp4-4-gb-mp3-1-8-cala-lcd-gwarancja-i3388190670.html

Cena Ok, ciekawe jak to gra.

Znajoma z pracy miała starszą generację - najgorszy grajek jakiego w życiu słyszałem. Zero głębi, kartonowy bas i ucięta góra. Nie wiem czy coś tu poprawili, ale raczej szkoda kasy jeśli się liczy na killera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensowną propozycją jest zmiana słuchawek. I taka nauka na przyszłość - nigdy nie patrz na pasmo przenoszenia w specyfikacji słuchawek, bo ono kompletnie nic nie mówi.

No i nie wiem skąd pomysł, że Clip+ nie radzi sobie w zakresie 12-22000 hz. Bzdura totalna, a takiego spektrum i tak nie usłyszysz nawet gdyby słuchawki na to pozwoliły (a te nie pozwalają).

 

Szukam odtwarzacza, który byłby w stanie wykorzystać w 100% słuchawki Sony MDR-ZX100.

http://allegro.pl/odtwarzacz-mp4-4-gb-mp3-1-8-cala-lcd-gwarancja-i3388190670.html

Cena Ok, ciekawe jak to gra.

Znajoma z pracy miała starszą generację - najgorszy grajek jakiego w życiu słyszałem. Zero głębi, kartonowy bas i ucięta góra. Nie wiem czy coś tu poprawili, ale raczej szkoda kasy jeśli się liczy na killera.

Już mnie wyleczyłeś. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czemu ale nie mogę napisać tematu nowego więc piszę tutaj chce słuchawki do 200 max do odtwarzacza cowon e2 który zamierzam kupić Słucham głównie rocka słuchawki mają grać głośno i czystko !!! Nie wiem czy sony zx 300 są dobre do cowona e2 gdyż te sony posiadam lecz bardziej zależy mi na dokanałowych słuchawkach ale przyjmę każdą ofertę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ziomek sprzedaj te swoje słuchawki za 5 dych i za 150 na allegro kup nowe zx600 bo w sklepach kosztują ponad 220 zł (poczytaj opinie dla mnie są mega jeśli chodzi o przenośne w miarę i nie za drogie to polecam) a za 200 zł kup jakiś odtwarzacz i to na tyle ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz ze szybko sie obudziles Dwa ze zx600 to nie jest jakis rarytas w tej cenie

 

Wysłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 4

 

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności