Skocz do zawartości

Kabelki 2xRCA - minijack i coaxial


Undertaker

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem dokładnie w jakim dziale utworzyć ten temat, bo jest to w sumie oferta kupna/zlecenia usługi wykonania pewnych kabelków (patrz temat), ale jakby nie patrzeć łączy się to niewątpliwie z DIY, więc piszę tutaj. Obecnie mam taki tor słuchawkowy: Transport DVD coax --> FiiO D03k --> O2 i dalej słuchawki. Potrzebuję więc jakichś kabelków:

 

1) 2x RCA - minijack (do połączenia FiiO z O2) tutaj długość jak najmniejsza, nie wiem, z 5 cm max, kabelek musi być też giętki (FiiO jest obok O2 ale może być na górze np.)

 

2) Coax do połączenia DVD z FiiO, tutaj już z 15-20 cm by się przydało.

 

 

 

Chciałbym możliwie jak najtaniej i najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę, to Amphenole są dość duże? Ale czy lepsze i w porównywalnej cenie? Tak czy inaczej, szukam czegoś małego (szczególnie 2x RCA - minijack, bo O2 jest obok FiiO położony). Coś jak te kabelki LOD. Więc do takiego zastosowania chyba lepsze neutriki?

 

Nie chcę dużo wydać. Teraz mam zwykłe kable RCA jak na allegro za 2 zł, chcę po prostu coś, co będzie się lepiej prezentowało, nie plątało, a przy tym będzie solidniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Fiio L8 nie może być?

http://www.headphones4.com/image/cache/L8-0-800x600.jpg

Edytowane przez jd1210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że bezproblemowo da się tak wyciągnąć sygnał z Line Out minijack FiiO? Bo w sumie o tym nie pomyślałem (sam nie mam takiego kabelka w domu) i używam 2xRCA (FiiO ma te wyjścia) i minijack do line in w O2.

 

 

Coś takiego byłoby ok, acz najlepiej jeszcze krótsze (5 cm, mogą być zwykłe neutriki), nie widzę niestety w audiomagic, żeby mieli jakiśkabelek coax, a nie chcę płacić gdzieś drugie tyle za wysyłkę. Długość coax'a tak maksymalnie te 20 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takiego koncentryka tylko 1,5m w sumie był niedrogi, ale żadna rewelacja, zaczął grać sensownie dopiero jak poprawiłem w nim luty porządną amerykańską cyną ołowiową, nie wiem czym oni to polutowali niby się błyszczy, ale raczej nadaje się to do lutowania rur miedzianych c.o. niż kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje, ale mimo wszystko nawet 0,75 m zbyt długi. I tak mam już za dużo kabli, staram się więc teraz ograniczać pod tym względem :) Także ostatecznie:

 

1. Minijack - minijack 5 cm, żeby podłączyć FiiO z O2

2. Kabel koaksjalny (1xRCA - 1xRCA), żeby podłączyć FiiO do DVD.

 

 

Kto by się podjął i za ile? Propozycje proszę podawać w temacie albo na PW. Szukam opcji taniej, ale w miarę już sensownej - wiadomo, że da się kupić jeden z takich kabli za 100 zł i więcej, ale nie tędy chcę iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności