Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] TWS - bang for buck


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Audionerwica za mną krąży i kupić muszę coś czego nie mam. TWS-ów nie mam, a czasem by się przydało mieć zupełnie wolne ręce i NIE mieć na głowie słuchawek. Cholerstwa mają służyć do rozmowy, ale i do słuchania muzyki czasem, więc nie chciałbym żeby grały gorzej niż AirPods. Żona ma, więc ambicją jest nie mieć gorszych. Najchętniej wziąłbym AirPodsy, byłyby wystarczające, ale duma mi nie pozwala. No bo żona ma i nieważne, że ja jej doradziłem.

Czyli coś mi doradźcie nie gorszego i tańszego, podobnie funkcjonalnego i z polskiej dystrybucji.

HUAWEI FreeBuds 4i ?

No nie znam się, chłopaki, pomóżcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technics EAH-AZ70WE lub AZ60 

Cambridge Audio Melomania 1 plus, Master Dynamic MW07 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Dirian napisał:

Jak masz Ajfona, to tylko AirPodsy, jak nie... To Galaxy Buds Pro są całkiem fajne, ale nie każdemu pasują do ucha. Pewnie też zaraz ktoś jakieś ciekawe chinczyki poleci ;) 

Iphone, iPad mini. Androidów brak. Syn ma Galaxy Buds Pro, muzycznie zadowolony, ale funkcjonalność gorsza od AirPodsów, "wkręcanie" do ucha, etc. Miałem nadzieję, że te HUAWEI FreeBuds 4i  będą jakimś tam analogiem AirPodsów. Szkoda mi tyle kasy na AirPodsy...

Chińczyki chętnie, ale z polską dystrybucją.

11 minut temu, Jaro54 napisał:

Technics EAH-AZ70WE lub AZ60 

One będą sporo lepsze od AirPodsów, rozumiem, bo są droższe.

Chciałbym kurde taniej niż airpodsy, a nie gorzej.

Da się?

HUAWEI FreeBuds 4i to jak się mają do airpodsów 2:10, 6:10. etc. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Wisting napisał:

WF-1000XM3 od Sony. Ja wiem, że nowy model ma lepszy kształt, ale te są tańsze:

https://www.amazon.pl/Sony-WF-1000XM3-bezprzewodowe-sluchawki-Bluetooth/dp/B07T2FGG2Z

Taaakie to nawet mam i mogę sprzedać- na wypasie z silikonową nakładką SPIGEN na etui i gumkami dekoni. k***sik-wisiorek sam skręciłem :P 

C63E641A-F5D4-4975-B774-365FA8D3C086.jpeg

5B7BE1B5-BBC8-4EB1-8E60-C7733C58A0B4.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie nadążam googlać

4 minuty temu, Wisting napisał:

Czyli bang for buck, ale nie za tanio? To zobacz na ofertę TopHiFi. Wróciły B&O PI7

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-true-wireless/bowers-wilkins-pi7.html qurde. Airpods Max bym brał za tą kwotę. Albo nie, bo za drogo.

 

12 minut temu, Wisting napisał:

WF-1000XM3 od Sony. Ja wiem, że nowy model ma lepszy kształt, ale te są tańsze:

https://www.amazon.pl/Sony-WF-1000XM3-bezprzewodowe-sluchawki-Bluetooth/dp/B07T2FGG2Z

Natomiast ta oferta godna rozwagi. Muzycznie tuszę lepsze od airpodsów?

11 minut temu, lobuz1 napisał:

Taaakie to nawet mam i mogę sprzedać- na wypasie z silikonową nakładką na etui i gumkami dekoni. k***sik-wisiorek sam skręciłem :P 

Brałbym, ale nie wiem, jak kondycja baterii - bo to kluczowa sprawa. No i czemu etui nie jest złote, jak na Amazonie, by mi pasowało do Robinów i rurek jak schudnę ;)  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, manuelvetro napisał:

Kurde, nie nadążam googlać

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-true-wireless/bowers-wilkins-pi7.html qurde. Airpods Max bym brał za tą kwotę. Albo nie, bo za drogo.

 

Natomiast ta oferta godna rozwagi. Muzycznie tuszę lepsze od airpodsów?

Brałbym, ale nie wiem, jak kondycja baterii - bo to kluczowa sprawa. No i czemu etui nie jest złote, jak na Amazonie, by mi pasowało do Robinów i rurek jak schudnę ;)  ?

Prawie nie używałem, więc bateria swojego stanu raczej nie zmieniła. Ładowałem bazę może 3-5 razy.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegów tutaj prośba, bo może mało to wyartykułowałem. Ja chciałbym takie TWS jak AirPods w sensie łatwości wyjmij - włóż i wciąż gra przyzwoicie. Czyli jakiekolwiek trudności z trzymaniem w uchu, zabiegi by osiągać seal dyskwalifikują mi dane TWS. Stąd pytanie , jeśli ktoś słuchał, czy o podobnej budowie HUAWEI FreeBuds 4i mają się jakoś do airpodsów, czy należy je odpuścić, kupić airpodsy i dać spokój? Polecane wyżej sony WF 1000 nie spełniają powyższego, kluczowego dla mnie warunku i niestety odpadają.

 

EDYTA

 

Wziąłem żony Airpodsy - słabo to gra, zamykam temat. Takie są skutki picia wódki. Nie da się przejść z k812 do AirPodsów bezboleśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rozważenia. Jest polska dystrybucja?

A te:  Panasonic RZ-S500W ? Mają tryb ambient, można tapnąć i gadać z rodziną bez wyjmowania z ucha, grają równo, ponoć konkurencja nawet dla AirPodsPro - te wyraźnie, słyszałem, lepiej grają od AirPods (2). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, manuelvetro napisał:

Do rozważenia. Jest polska dystrybucja?

A te:  Panasonic RZ-S500W ? Mają tryb ambient, można tapnąć i gadać z rodziną bez wyjmowania z ucha, grają równo, ponoć konkurencja nawet dla AirPodsPro - te wyraźnie, słyszałem, lepiej grają od AirPods (2). 

Niewiele dokładając masz Technicsy AZ 70. Lepsze dźwiękowo. Choć i Panasonic RZ-S500 i Technics EAH-AZ70WE dużo lepsze dźwiękowo i od AirPods i Sony XM3. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Jaro54 napisał:

Niewiele dokładając masz Technicsy AZ 70. Lepsze dźwiękowo. Choć i Panasonic RZ-S500 i Technics EAH-AZ70WE dużo lepsze dźwiękowo i od AirPods i Sony XM3. 

Te techniksy, nie ukrywam, od początku najbardziej mi się podobały. No i mam duży sentyment do marki, bo techniksy, wokółuszne, nie pamietam modelu, to były moje pierwsze porządne słuchawki, ulubione, służyły mi prawie całe studia, ale przepadły wraz pierwszą narzeczoną… wpadłem jednak wczoraj na trop tych panasów i skusiła mnie cena, bo za 349 PLN wyrwałem z polskiego sklepu http://www.eukasa.pl/sluchawki-panasonic-rz-s500we-k-rz-s500we-k-czarna/?utm_source=ceneo&utm_medium=referral# 

Dziś już drożej, choć wciąż najtaniej chyba w PL. Dzięki @Jaro_85za słowa otuchy, że grają przyzwoicie.

B2FFD239-4BB2-47C8-AD82-BF405D2BAD83.jpeg

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, manuelvetro napisał:

Te techniksy, nie ukrywam, od początku najbardziej mi się podobały. No i mam duży sentyment do marki, bo techniksy, wokółuszne, nie pamietam modelu, to były moje pierwsze porządne słuchawki, ulubione, służyły mi prawie całe studia, ale przepadły wraz pierwszą narzeczoną… wpadłem jednak wczoraj na trop tych panasów i skusiła mnie cena, bo za 349 PLN wyrwałem z polskiego sklepu http://www.eukasa.pl/sluchawki-panasonic-rz-s500we-k-rz-s500we-k-czarna/?utm_source=ceneo&utm_medium=referral# 

Dziś już drożej, choć wciąż najtaniej chyba w PL. Dzięki @Jaro_85za słowa otuchy, że grają przyzwoicie.

B2FFD239-4BB2-47C8-AD82-BF405D2BAD83.jpeg

Jak dotrą to napisz porównanie z AirPodsami 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności